СКОНТО ООД

altech.bg%20
Преместиха 7 мача от ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 22 Октомври 2016 14:34

Спортно-техническата комисия при ЗС на БФС - София взе решение да пренасрочи 7 срещи от първенството на Югозападната Трета лига. Причината за извършената промяна е свързана с участието на състезатели от Сливнишки герой, Миньор (Перник), Беласица и Септември (Симитли) в Националния отбор на България - аматьори в Европейски квалификации. Ангажиментите им в тима, селектиран от Иво Тренчев, ще бъдат в периода от 22 до 31 октомври 2016 г., поясниха пред velsport24.com от футболната централа.

        Срещите от 12 и 13 кръг на ТРЕТА ЛИГА - ЮЗГ се насрочват, както следва:
 
Миньор /Пк./ - Беласица /Петр./ 16.11.2016 г. - 14.00 ч.  
Септември /Сим./ - Марек 1915 /Дупн./ 16.11.2016 г. - 14.00 ч.  
Сливнишки герой /Сливн./ - Чепинец /Вел./ 22.10.2016 г. - 16.00 ч.  
Струмска слава /Рад./ - Сливнишки герой /Сливн./ 16.11.2016 г. - 14.00 ч.  
Германея /С.баня/ - Септември /Сим./ 23.11.2016 г. - 14.00 ч.  
Беласица /Петр./ - Хебър 1918 /Пз./ 23.11.2016 г. - 14.00 ч.  
Чавдар /Етр./ - Миньор /Пк./ 23.11.2016 г. - 14.00 ч.  

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:3Балкан (Варвара)   
КР  Чико-Бунара (Бяга)9:1Спартак (Кал) 
КРЛевски (Пат)2:4Брацигово 
КРОборище II (Пан)1:3Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 11 посетителя в сайта

Приятели

. .
.