СКОНТО ООД

altech.bg%20
Преместиха 7 мача от ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 22 Октомври 2016 13:34

Спортно-техническата комисия при ЗС на БФС - София взе решение да пренасрочи 7 срещи от първенството на Югозападната Трета лига. Причината за извършената промяна е свързана с участието на състезатели от Сливнишки герой, Миньор (Перник), Беласица и Септември (Симитли) в Националния отбор на България - аматьори в Европейски квалификации. Ангажиментите им в тима, селектиран от Иво Тренчев, ще бъдат в периода от 22 до 31 октомври 2016 г., поясниха пред velsport24.com от футболната централа.

        Срещите от 12 и 13 кръг на ТРЕТА ЛИГА - ЮЗГ се насрочват, както следва:
 
Миньор /Пк./ - Беласица /Петр./ 16.11.2016 г. - 14.00 ч.  
Септември /Сим./ - Марек 1915 /Дупн./ 16.11.2016 г. - 14.00 ч.  
Сливнишки герой /Сливн./ - Чепинец /Вел./ 22.10.2016 г. - 16.00 ч.  
Струмска слава /Рад./ - Сливнишки герой /Сливн./ 16.11.2016 г. - 14.00 ч.  
Германея /С.баня/ - Септември /Сим./ 23.11.2016 г. - 14.00 ч.  
Беласица /Петр./ - Хебър 1918 /Пз./ 23.11.2016 г. - 14.00 ч.  
Чавдар /Етр./ - Миньор /Пк./ 23.11.2016 г. - 14.00 ч.  

Velsport24.com

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

Контролна среща

17 февруари 2019 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:2Витоша (Долна Диканя)

ЮЗ Трета лига - XVIII кръг

23 февруари 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Сливнишки герой
-:-Хебър (Пз)
14:00Рилски спортист
-:-Оборище (Пан)
14:00Беласица (Пч)-:-Надежда (Добр)
14:00Миньор (Пк)-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Балкан (Бот)
-:-Септември (Сим)
14:00Марек (Дупница)
-:-Вихрен (Санд)
14:00Спортист (Своге)-:-Чавдар (Етрополе)
14:00Пирин (Разлог)
-:-Велбъжд (Кн)
14:00Германея (Сб)
-:-Банско

"А" ОФГ Пз - XVI кръг

23 февруари 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Тракия (Пз)-:-Марица (Белово)
14:00Левски (Пат)
-:-Балкан (Варвара)
14:00    Брацигово-:- Вихър (Ветрен)
14:00Локомотив (Септ)-:-Родопи (Коз)

24 февруари 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00    Тракиец (Глав)
-:-Чепинец (Вел)
14:00Сарая
-:- Чико-Бунара (Бяга)
14:00  Спартак (Кал)
-:-Оборище II (Пан)
14:00Величково
-:-Ботев (М. клисура)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.