СКОНТО ООД

altech.bg%20
Защитник на Чепинец пропуска мача в Сливница заради санкция ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 21 Октомври 2016 11:22

Огнян Младенов (Чепинец) загуби състезателни права за двубоя срещу Сливнишки герой

Петима състезатели от Югозападната Трета лига получиха лични наказания след XI кръг от първенството. Те са санкционирани за срок от 1 среща заради натрупани по 5 жълти картона.

Съботната визита на Чепинец в Сливница срещу местния Сливнишки герой ще пропусне бранителят на велинградчани Огнян Младенов. Останалите четирима играчи, които също бяха декорирани в жълто в неделните мачове са Здравко Атанасов от Балкан (Ботевград), Заприн Голачки от Свобода (Пещера), Илия Иванов от Германея (Сапарева баня) и Даниел Стефанов от Миньор (Перник). Играчът на "чуковете" вече изконсумира своята санкция през седмицата в турнира за Купата на АФЛ. Миньор отстъпи с 1:2 срещу Струмска слава (Радомир) в областен финал от надпреварата.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - X кръг

14 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:2Вихрен (Санд)
КРБанско
2:2Оборище (Пан)
КРБотев (Ихтиман)
4:2Велбъжд (Кн)
КРЧавдар (Етрополе)
3:0Надежда (Добр)
КРМиньор (Пк)
0:0Беласица (Пч)
КРСливнишки герой
1:1Рилски спортист
КРГерманея (Сб)
0:2Пирин (Разлог)
КРСептември (Сим)
0:0Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)
1:1Спортист (Своге)

"А" ОФГ Пз - IX кръг

13 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:2Марица (Белово)
КР Вихър (Ветрен)
0:3Величково
КР   Оборище II (Пан)
0:0Родопи (Коз)
КРТракиец (Глав)
2:0Локомотив (Септ)
КРБрацигово 
3:0Тракия (Пз)

14 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КР Чико-Бунара (Бяга)
1:0Балкан (Варвара)
КРСпартак (Кал)
1:2Левски (Пат)
КР Сарая
4:0Ботев (М. клисура)

Обл. п-во за деца - V кръг

13 октомври 2018 г. (събота) - 12:00 ч.

КРХебър (Пз)7:0Чепинец (Вел)   
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
10+1625
2Пирин (Разлог)
10+1723
3 Оборище (Панагюрище)
10+821
 4  Сливнишки герой (Сливница)
10+819
5 Банско
10+1019
6 Вихрен (Сандански)
10 016
7Рилски спортист (Самоков)
10-3 15
8Чавдар (Етрополе)
10+715
9Миньор (Перник)
10+413
10
Беласица (Петрич)
10+313
11Германея (Сапарева баня)
10-713
 12 Балкан (Ботевград)
10-312
13Марек (Дупница)
10 011
14Септември (Симитли)
10-511
 15  Ботев (Ихтиман)
10-79
16Надежда (Доброславци)
10-138
17Спортист (Своге)
10-116
18Велбъжд (Кюстендил)
10-242
 

Подробно класиране

Голмайстори (след IX кръг) - ЮЗ ТЛ

11Христо СпасовБанско
9Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
6Красимир ШапкаровПирин (Разлог)
6Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Марек (Дупница)-:-Хебър (Пз)
16:00Оборище (Пан)
-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Надежда (Добр)
-:-Балкан (Бот)
16:00Велбъжд (Кн)
-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Пирин (Разлог)
-:-Сливнишки герой
16:00Вихрен (Санд)
-:-Банско
16:00Беласица (Пч)
-:-Германея (Сб)
16:00Рилски спортист
-:-Септември (Сим)
16:00Спортист (Своге)
-:-Миньор (Пк)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
9+2222
2Левски (Паталеница)
9+821
3Чепинец (Велинград)
9+1220
 4 Балкан (Варвара)
9+1120
5Величково
9+917
6Брацигово
9+715
7Сарая
9+414
 8 Вихър (Ветрен)9+313
9Тракиец (Главиница)
9-912
10
Оборище II (Панагюрище)
9 010
11Родопи (Козарско)
9-58
 12 Тракия (Пазарджик)
9-108
13Спартак (Калугерово)
9-67
14Марица (Белово)
9-77
 15  Ботев (Момина клисура)
9-215
 16 Локомотив (Септември)
9-183
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - X кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Оборище II (Пан)
16:00   Левски (Пат)
-:-Тракиец (Глав)
16:00Величково
-:-Тракия (Пз)
16:00Локомотив (Септ)
-:-Брацигово

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Вихър (Ветрен)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Родопи (Коз)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Спартак (Кал)
16:00Балкан (Варвара)
-:-Сарая

Кой е тук?

В момента има 58 посетителя в сайта

Приятели

. .
.