СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пирин (ГД) без Зико срещу Чавдар ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 08 Октомври 2016 22:19

Наставникът на Пирин (ГД) - Йордан Боздански - Зико бе изгонен в Сливница

Шестима състезатели, един треньор и два клуба от Югозападната Трета лига получиха санкции през тази седмица от Зоналната дисциплинарна комисия.

Наказан за 1 среща и глобен с 250 лева е наставникът на Пирин (Гоце Делчев) – Йордан Боздански. Зико бе изгонен от длъжностните лица при гостуването на неврокопчани в Сливница, загубено с 0:1. Специалистът ще липсва на резервната скамейка в неделното домакинство на Чавдар (Етрополе).

Заради натрупани по 5 жълти картона са спрени състезателните права на четирима играчи от третия ешелон. За срок от 1 среща ще отсъстват Илиян Панчев от Вихрен (Сандански), Петко Петков – Рамбо от Рилски спортист (Самоков), Даниел Георгиев от Марек (Дупница) и Александър Смилков от Беласица (Петрич).

Червеният картон на Радослав Анев от Пирин (Гоце Делчев) е „оценен“ на 1 мач.

Костадин Харизанов от Свобода (Пещера) пък ще отсъства при гостуването на Хебър заради изгонването си в турнира за купата на АФЛ.

Отборите на Свобода и Миньор (Перник) са глобени с по 250 лева. Причината е хвърлени предмети от страна на техните фенове по време на двубоя в Пещера, спечелен инфарктно от „чуковете“ с гол в самия край на срещата.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРПирин (ГД)0:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)0:1Беласица (Пч)
КРБанско0:1ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)0:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)1:1Марек (Дупница)
КРРилски спортист0:1Ботев (Ихтиман)
ОТЛНадежда (Добр)-:-Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)0:0Сливнишки герой
КРПерун (Кресна)0:2Пирин (Разлог)

"А" РГ Пз - XVI кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛБрацигово3:0Лозен
КРТракиец (Глав)2:2Родопи (Коз)
КР   Балкан (Варвара)1:0Марица (Белово) 

29 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)3:1Тракия (Пз)
КРОборище II (Пан)3:1Сарая
КРЛевски (Пат)0:2Величково
КРСпартак (Кал)5:1Вихър (Ветрен)
КРЛокомотив (Септ)7:1Левски (Ракитово)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)15+3942
 2 Брацигово15+4942
3Чико-Бунара (Бяга)15+3939
 4 Марица (Белово)15+1227
5Левски (Паталеница)15+1625
6Чепинец (Велинград)15+1524
7Спартак (Калугерово)15-1520
 8 Величково16-520
9Родопи (Козарско)15-220
10
Тракиец (Главиница)16-1318
11Локомотив (Септември)15-617
 12 Левски (Ракитово)15-716
13Вихър (Ветрен)15-1416
14Тракия (Пазарджик)15-1614
15Оборище II (Панагюрище)15-2813
16Сарая15-3311
17Лозен15-312
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XVII кръг

5 декември 2020 г. (събота) - 13:00 ч.

13:00Левски (Ракитово)-:-Балкан (Варвара)  
13:00Родопи (Коз)-:-Брацигово        

6 декември 2020 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00Величково-:-Чепинец (Вел)
13:00Сарая-:-Чико-Бунара (Бяга)
13:00Вихър (Ветрен)-:-Локомотив (Септ)
13:00   Марица (Белово)-:-Левски (Пат)
13:00Тракия (Пз)-:-Оборище II (Пан)
13:00Лозен-:-Спартак (Кал)
 Тракиец (Глав)-почива

Кой е тук?

В момента има 198 посетителя в сайта

Приятели

. .
.