10 отбора стартират в областното първенство за деца

СКОНТО ООД

altech.bg%20
10 отбора стартират в областното първенство за деца ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 16 Септември 2016 21:04
10 отбора се включват в битката за трофея при децата

На 17 септември 2016 г. се открива новото първенство при децата (родени след 1 януари 2002 г.) в област Пазарджик.

Общо 10 отбора ще премерят сили в битката за първото място.

Първенецът от последните 2 издания на първенството – Чепинец (Велинград) ще стартира с домакинство на Свобода (Пещера) в събота. Мач №1 за новия сезон за възпитаниците на треньорския тандем Минчев - Караманов стартира в 10:00 ч. на градския стадион във Велинград. 90 минути по-късно Чепинец и Свобода ще бъдат съперници и при юношите, където през този сезон ще участват 8 тима.  

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

Контролна среща

12 август 2018 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБенковски (Кост)3:3Чепинец (Вел)  

ЮЗ Трета лига - I кръг

11 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

КРХебър (Пз)
1:1Сливнишки герой
КРОборище (Пан)4:1Рилски спортист
КРСептември (Сим)
0:2Балкан (Бот)
КРБанско
1:2Германея (Сб)
КРБотев (Ихтиман)
2:1Миньор (Пк)
КРЧавдар (Етрополе)
3:1Спортист (Своге)
КРНадежда (Добр)2:1Беласица (Пч)
КРВелбъжд (Кн)0:5Пирин (Разлог)
КРВихрен (Санд)
3:2Марек (Дупница)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Пирин (Разлог)1+53
2Оборище (Панагюрище)1+33
3 Чавдар (Етрополе)
1+23
 4  Балкан (Ботевград)
1+23
5 Вихрен (Сандански)
1+13
6 Ботев (Ихтиман)
1+13
 Надежда (Доброславци)1+13
 Германея (Сапарева баня)
1+13
9Сливнишки герой (Сливница)
1 01

Хебър (Пазарджик)
1 01
11Марек (Дупница)
1-10
 12 Банско
1-10
 Беласица (Петрич)
1-10
 Миньор (Перник)
1-10
 15  Спортист (Своге)1-20
16Септември (Симитли)
1-20
17Рилски спортист (Самоков)
1-30
18Велбъжд (Кюстендил)1-50
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - II кръг

18 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Септември (Сим)
-:-Хебър (Пз)
18:00Пирин (Разлог)
-:-Оборище (Пан)
18:00Сливнишки герой-:-Банско
18:00Рилски спортист
-:-Вихрен (Санд)
18:00Беласица (Пч)
-:-Велбъжд (Кн)
18:00Балкан (Бот)
-:-Марек (Дупница)
18:00Миньор (Пк)
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Германея (Сб)
-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Спортист (Своге)-:-Надежда (Добр)

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 92 посетителя в сайта

Приятели

. .
.