СКОНТО ООД

altech.bg%20
Есенно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2016/17 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 27 Ноември 2016 17:11

Ю Г О З А П А Д Н А   Т Р Е Т А    Л И Г А

сезон 2016/17 г.

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 17 13 0 4 39 9 39
2 СТРУМСКА СЛАВА /РАДОМИР/ 17 11 5 1 41 10 38
3 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 17 10 5 2 26 12 35
4 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 17 10 4 3 27 17 34
5 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 17 10 3 4 31 13 33
6 СЕПТЕМВРИ /СИМИТЛИ/ 17 9 6 2 28 16 33
7 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 17 8 4 5 29 27 28
8 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 17 8 2 7 34 20 26
9 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 17 8 2 7 23 27 26
10 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 17 8 1 8 29 28 25
11 ХЕБЪР /ПАЗАРДЖИК/ 17 6 3 8 26 26 21
12 ГЕРМАНЕЯ /САПАРЕВА БАНЯ/ 17 5 3 9 30 29 18
13 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 17 4 5 8 27 33 17
14 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 17 5 2 10 25 30 17
15 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 17 4 3 10 11 28 15
16 СВОБОДА /ПЕЩЕРА/ 17 4 3 10 14 36 15
17 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 17 4 1 12 13 28 13
18 ЧЕПИНЕЦ /ВЕЛИНГРАД/ 17 0 0 17 14 78 0

 Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 22 посетителя в сайта

Приятели

. .
.