СКОНТО ООД

altech.bg%20
Есенно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2016/17 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 27 Ноември 2016 16:11

Ю Г О З А П А Д Н А   Т Р Е Т А    Л И Г А

сезон 2016/17 г.

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 17 13 0 4 39 9 39
2 СТРУМСКА СЛАВА /РАДОМИР/ 17 11 5 1 41 10 38
3 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 17 10 5 2 26 12 35
4 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 17 10 4 3 27 17 34
5 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 17 10 3 4 31 13 33
6 СЕПТЕМВРИ /СИМИТЛИ/ 17 9 6 2 28 16 33
7 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 17 8 4 5 29 27 28
8 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 17 8 2 7 34 20 26
9 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 17 8 2 7 23 27 26
10 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 17 8 1 8 29 28 25
11 ХЕБЪР /ПАЗАРДЖИК/ 17 6 3 8 26 26 21
12 ГЕРМАНЕЯ /САПАРЕВА БАНЯ/ 17 5 3 9 30 29 18
13 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 17 4 5 8 27 33 17
14 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 17 5 2 10 25 30 17
15 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 17 4 3 10 11 28 15
16 СВОБОДА /ПЕЩЕРА/ 17 4 3 10 14 36 15
17 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 17 4 1 12 13 28 13
18 ЧЕПИНЕЦ /ВЕЛИНГРАД/ 17 0 0 17 14 78 0

 Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XX кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Чепинци)0:1Оборище (Пан)
КРПирин (ГД)3:0Пирин (Разлог)
КРГранит (Владая)1:1Беласица (Пч)
КРМарек (Дупница)3:0ФК Кюстендил
КРПерун (Кресна)0:1Вихрен (Санд)
КРБанско1:0Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)1:4Надежда (Добр)
КРЧавдар (Етрополе)2:1Сливнишки герой
КРРилски спортист0:2Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - XXI кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

КРСарая0:2Брацигово                  
КР          Родопи (Коз)1:0Величково

7 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

ППЧепинец (Вел)2:0Лозен
15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Ракитово)      
15:00Левски (Пат)-:-Спартак (Кал)
15:00Оборище II (Пан)-:-Вихър (Ветрен)
15:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
15:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)20+3546
2Вихрен (Сандански)20+2246
3Беласица (Петрич)19+1744
4ФК Кюстендил20+26 44
5Чавдар (Етрополе)20+1638
6Ботев (Ихтиман)20+1532
7Оборище (Панагюрище)20+831
8
Пирин (Гоце Делчев)20+729
9
Балкан (Ботевград)19+1028
10
Пирин (Разлог)19-725
11Сливнишки герой (Сливница)19+224
12Надежда (Доброславци)19-723
13Рилски спортист (Самоков)19-421
14Левски (Чепинци)20-2317
 15  Гранит (Владая)20-2614
16Велбъжд (Кюстендил)20-3512
17Перун (Кресна)20-3012
18Банско19-268
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

13 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Оборище (Пан)-:-ФК Кюстендил
15:00Велбъжд (Кн)-:-Марек (Дупница)
15:00Пирин (Разлог)-:-Банско
15:00Надежда (Добр)-:-Перун (Кресна)
15:00Сливнишки герой-:-Пирин (ГД)
15:00Беласица (Пч)-:-Левски (Чепинци)
15:00Вихрен (Санд)-:-Рилски спортист
15:00Балкан (Бот)-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4551
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)18+4648
 4 Марица (Белово)18+1934
5Левски (Паталеница)18+1128
6Чепинец (Велинград)18+1428
7Локомотив (Септември)18+126
 8 Спартак (Калугерово)18-2023
9Величково18-623
10
Родопи (Козарско)17-623
11Тракиец (Главиница)18-1519
 12 Вихър (Ветрен)18-1519
13Тракия (Пазарджик)18-1818
14Оборище II (Панагюрище)18-3116
15Левски (Ракитово)18-1116
16Сарая18-3514
17Лозен18-412
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXII кръг

13 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Брацигово-:-Балкан (Варвара) 
15:00Марица (Белово)-:-Родопи (Коз)
15:00Тракия (Пз)-:-Сарая

14 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Спартак (Кал)-:-Чепинец (Вел)
15:00Вихър (Ветрен)-:-Чико-Бунара (Бяга)
15:00Левски (Ракитово)-:-Тракиец (Глав)
15:00Лозен-:-Оборище II (Пан)
15:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Пат)
 Величково-почива

Кой е тук?

В момента има 88 посетителя в сайта

Приятели

. .
.