Съдийски шеф отива на дербито в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 14 Август 2016 14:31
Кънчо Димитров
Председателят на Зоналната съдийска комисия - Кънчо Димитров получи назначение за дербито между Хебър (Пазарджик) и Пирин (Гоце Делчев). Бившият елитен рефер ще изпълнява делегатски функции в една от най-интересните срещи от започващото днес първенство на Югозападната Трета лига.
Йото Гарабедов

Двубоят ще бъде ръководен от столичанина Йото Гарабедов. Помощници на висшиста от НСА "Васил Левски" ще бъдат Младен Маринов и Олег Панайотов. Четвърти съдия е Иво Ценов.

Цанко Миндалов

Срещата между Рилски спортист (Самоков) и Пирин (Разлог) е поверена на арбитри от пазарджишката съдийска колегия. Мачът на стадион "Искър" ще свири Цанко Миндалов от Стамболийски. Лайнсмени са Невелин Гугутков от Септември и Христо Андреев от Мирянци. Резервен арбитър е Станислав Апостолов от Стамболийски. Делегатски пратеник е Велко Попов от София.

Йордан Воденичаров

Йордан Воденичаров от Сандански ще раздава правосъдие в Радомир на двубоя между домакините от Струмска слава и новаците от Свобода (Пещера). Негови асистенти са петричаните Кирил Шумантов и Христо Божков. Резервен съдия е Марио Хаджиев от Сандански, а делегат - Илия Солунов от Дупница.

Николай Рамунски

Мачът между Балкан (Ботевград) и Беласица (Петрич) е възложен на столичанина Николай Рамунски. Засади ще маркират колегите му Георги Великов и Радослав Димитров. Ред около резервните скамейки ще създава Илия Тончев. Оценките на арбитрите ще напише Ивайло Симеонов от София.

Съставът на Сливнишки герой (Сливница) ще приеме на старта завърналият се в трета дивизия тим на Чавдар (Етрополе). Функциите на главен рефер поема Методи Павлов. Странични съдии ще бъдат Петър Петров и Дарин Иванов. Четвърти съдийски представител е Константин Константинов. Делегат на БФС е секретаря на АФЛ - Александър Шатровски от Перник.

Сблъсъкът между Вихрен (Сандански) и Ботев (Ихтиман) ще свири Васимир Ел-Хатиб от София. Лайнсмени са Веселин Митрушев и Димитър Зафиров. Четвърти съдия е Светослав Михайлов.

Васимир Ел-Хатиб
Столичните арбитри ще оценява шефът на БФС - Благоевград Александър Кабзималски.
Методи Павлов

Регионалното дерби между Велбъжд (Кюстендил) и Германея (Сапарева баня) бе дадено на Иван Иванов от София. Тъчарбитри са Станислав Груев и Марин Бонев. Резервен съдия е Радослав Симеонов. Делегатското назначение бе връчено на председателя на БФС - Перник Валентин Лазаров.

Последната среща от първия кръг ще се играе на осветление и ще започне от 20:00 ч. Съперници в нея ще бъдат тимовете на Септември (Симитли) и Миньор (Перник).

Младен Пенев
За спазването на правилата ще следи кюстендилският рефер Младен Пенев.
Иван Иванов
В ролята на негови асистенти ще влязат Александър Александров и Николай Спиридонов. Четвърти арбитър е Владислав Борисов. Изявите на съдийската четворка от Кюстендил ще следи Валентин Борисов от София.