СКОНТО ООД

altech.bg%20
НА ЖИВО: Жребият за сезон 2016/17 в ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 04 Август 2016 08:01

Здравейте, приятели на футбола в Югозападната Трета лига!

VELSPORT24.com ще проследи в реално време церемонията по тегленето на жребия за предстоящото първенство в Югозападната Трета лига, която започва в 11:00 ч. Броят на отборите е 18. Есенният полусезон ще стартира на 14 август 2016 г.

Начало на церемонията! 

Встъпителни думи на председателя на Зоналния съвет Валентин Чакъров.

Думата е дадена на приезидента на АФЛ и член на Изп. комитет на БФС - Румен Вълков. 

В момента тече дискусия по проблемите на аматьорския футбол. 

Пълен списък на отборите, които са включени в жребия

Септември (Симитли)

Сливнишки герой (Сливница)

Струмска слава (Радомир)

Миньор (Перник)

Вихрен (Сандански)

Хебър (Пазарджик)

Беласица (Петрич)

Ботев (Ихтиман)

Рилски спортист (Самоков)

Велбъжд (Кюстендил)

Чепинец (Велинград)

Пирин (Гоце Делчев)

Германея (Сапарева баня)

Марек (Дупница)

Пирин (Разлог)

Балкан (Ботевград)

Свобода (Пещера)

Чавдар (Етрополе)

I кръг - 14 август 2016 г. (неделя) от 18:00 ч.
Домакин
Гост
1
Хебър /Пазарджик/ 
18
 Пирин /Гоце Делчев/
2
 Септември /Симитли/
17
 Миньор /Перник/
3
 Рилски спортист
16
 Пирин /Разлог/
4
Вихрен /Сандански/ 
15
Ботев /Ихтаман/ 
5
Сливнишки герой 
14
 Чавдар /Етрополе/
6
Балкан /Ботевград/ 
13
Беласица /Петрич/ 
7
Велбъжд /Кюстендил/ 
12
 Германея /Сап. баня/
8
 Чепинец /Велинград/
11
 Марек /Дупница/
9
Струмска слава 
10
 Свобода /Пещера/

VELSPORT24.com

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 26 посетителя в сайта

Приятели

. .
.