СКОНТО ООД

altech.bg%20
НА ЖИВО: Жребият за сезон 2016/17 в ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 04 Август 2016 08:01

Здравейте, приятели на футбола в Югозападната Трета лига!

VELSPORT24.com ще проследи в реално време церемонията по тегленето на жребия за предстоящото първенство в Югозападната Трета лига, която започва в 11:00 ч. Броят на отборите е 18. Есенният полусезон ще стартира на 14 август 2016 г.

Начало на церемонията! 

Встъпителни думи на председателя на Зоналния съвет Валентин Чакъров.

Думата е дадена на приезидента на АФЛ и член на Изп. комитет на БФС - Румен Вълков. 

В момента тече дискусия по проблемите на аматьорския футбол. 

Пълен списък на отборите, които са включени в жребия

Септември (Симитли)

Сливнишки герой (Сливница)

Струмска слава (Радомир)

Миньор (Перник)

Вихрен (Сандански)

Хебър (Пазарджик)

Беласица (Петрич)

Ботев (Ихтиман)

Рилски спортист (Самоков)

Велбъжд (Кюстендил)

Чепинец (Велинград)

Пирин (Гоце Делчев)

Германея (Сапарева баня)

Марек (Дупница)

Пирин (Разлог)

Балкан (Ботевград)

Свобода (Пещера)

Чавдар (Етрополе)

I кръг - 14 август 2016 г. (неделя) от 18:00 ч.
Домакин
Гост
1
Хебър /Пазарджик/ 
18
 Пирин /Гоце Делчев/
2
 Септември /Симитли/
17
 Миньор /Перник/
3
 Рилски спортист
16
 Пирин /Разлог/
4
Вихрен /Сандански/ 
15
Ботев /Ихтаман/ 
5
Сливнишки герой 
14
 Чавдар /Етрополе/
6
Балкан /Ботевград/ 
13
Беласица /Петрич/ 
7
Велбъжд /Кюстендил/ 
12
 Германея /Сап. баня/
8
 Чепинец /Велинград/
11
 Марек /Дупница/
9
Струмска слава 
10
 Свобода /Пещера/

VELSPORT24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)1:1Гранит (Владая)
КРНадежда (Добр)1:1Марек (Дупница)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Банско
КРБалкан (Бот)7:1Перун (Кресна)
КРСливнишки герой1:0Рилски спортист
КРФК Кюстендил2:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)2:0Велбъжд (Кн)
КРПирин (Разлог)4:2Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)2:0Пирин (ГД)

"А" РГ Пз - XIX кръг

27 февруари 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛБалкан (Варвара)3:0Лозен                   
КРРодопи (Коз)2:0Сарая  

28 февруари 2021 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Левски (Ракитово)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:1Величково
КРЛевски (Пат)0:2Вихър (Ветрен)
КРОборище II (Пан)0:3Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)0:0Тракия (Пз)
КРЛокомотив (Септ)3:2Спартак (Кал)
 Брацигово-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил19+2944
2Беласица (Петрич)18+1743
3Марек (Дупница)19+3243
4Вихрен (Сандански)19+21 43
5Чавдар (Етрополе)19+1535
6Ботев (Ихтиман)19+1632
7Оборище (Панагюрище)19+728
8
Пирин (Гоце Делчев)19+426
9
Пирин (Разлог)18-425
10
Балкан (Ботевград)18+825
11Сливнишки герой (Сливница)19+324
12Рилски спортист (Самоков)18-221
13Надежда (Доброславци)18-1020
14Левски (Чепинци)19-2217
 15  Гранит (Владая)19-2613
16Велбъжд (Кюстендил)19-3212
17Перун (Кресна)19-2912
18Банско18-275
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4248
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)17+4445
 4 Марица (Белово)17+1631
5Левски (Паталеница)17+1328
6Чепинец (Велинград)17+1325
7Спартак (Калугерово)17-1923
 8 Локомотив (Септември)17  023
9Величково17-423
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)17-1518
 12 Тракия (Пазарджик)17-1817
13Левски (Ракитово)17-1016
14Вихър (Ветрен)17-1716
15Оборище II (Панагюрище)17-2816
16Сарая17-3314
17Лозен17-382
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 43 посетителя в сайта

Приятели

. .
.