СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пирин (ГД) стартира подготовка с нов треньор ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 11 Юли 2016 22:52
Третодивизионният Пирин (ГД) проведе първо занимание след лятната пауза

Днес в 18:00 ч. отборът на Пирин (Гоце Делчев) стартира своята подготовка за новия сезон в Югозападната "В" група. Отец Николай отслужи водосвет за здраве и успехи.

Новият старши треньор Анатоли Тонов заедно с асистента си Атанас Устаилиев изведоха група от 16 футболисти. На първото занимание не присъстваха Ибраим Мехремски и Радослав Джамджиев, които се прибират от чужбина, но се очаква до сряда да бъдат на линия.

Отец Николай отслужи празничен водосвет преди първата тренировка

Новите имена са Радослав Урдарски - вратар от юношите старша възраст на Пирин (Благоевград), Михаил Михайлов - юноша на Монтана, играл за Светкавица и Литекс II, Иван Воденичаров - юноша на ЦСКА, играл за Пирин Благоевград, но след тежка контузия се завръща в Места (Хаджидимово) и Александър Георгиев - юноша на Неврокоп, играл в Лудогорец II и последно в Карнобат заедно с Иван Макриев, който се завръща в Пирин (ГД).

 
16 футболисти се включиха в дебютното занимание

Очаква се в близките дни към отбора да се присъедини опитния Иван Спахиев, който днес води преговори с ръководството. В близките дни се очакват още нови попълнения.

 
Клубният шеф показа новите фланелки на неврокопчани

До този момент са уредени 5 контролни срещи, като 4 от тях са срещу тимове от Югозападната "В" група. На 21 юли тимът от Гоце Делчев ще има за съперник съставът на Вихрен (Сандански). Срещата ще бъде в Сандански или на терен в околните села. На 27 юли е следващия спаринг срещу Беласица (Петрич). За 3 август е предвидена проверката срещу Марек (Дупница), а вариант за провеждането и е терена в Елешница. Останалите два двубоя в процеса на подготовката ще бъдат срещу Септември (Симитли) и мексиканския Фут Би Ко.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 48 посетителя в сайта

Приятели

. .
.