СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Чепинец и още 5 клуба от трета дивизия „пестят“ от глоби ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 27 Юни 2016 00:01

Глоби в размер над 3070 лева се падат на всеки един от 17-те отбора от Югозападната "В" група

 
Рекордни постъпления от санкции в трета дивизия събра през изминалия сезон Зоналния съвет на БФС в столицата, научи ексклузивно velsport24.com.

52 205 лева е точната сума на приходите от глоби за сезон 2015/16 за централата, администрираща първенството в Югозападната „В“ група. 

Най-много глоби в третия ешелон събра отборът на ЦСКА. „Армейците“ натрупаха наказания за 13 337,50 лв. Над 12 хиляди са глобите дошли след допълнителни доклади заради провинения на феновете на ЦСКА. 

Санкции в размер на 6 300 лева пък трябва да плати Миньор (Перник). 

Глобите на други два клуба от Югозападната „В“ група минават 3 хиляди лева. Септември (София) дължи 3 935 лева на футболната централа, а Ботев (Ихтиман) – 3 230 лева.

Седем клуба от трета дивизия завършват първенство с глоби между 2 и 3 хиляди. В списъка попадат Балкан (Варвара) с 2 435, Велбъжд (Кюстендил) с 2 230, Витоша (Бистрица) с 2 510, Германея (Сапарева баня) с 2 460,  Сливнишки герой (Сливница) с 2 045, София 2010 с 2 175 и  Рилски спортист (Самоков) с 2 202,50 лв.

Останалите шест отбора от Югозападната „В“ група са спестили част от внесения от всеки клуб депозит от 2 000 лв. 

Най-образцов по отношение на наложените глоби е Чико (Бяга). Новакът в трета дивизия е изразходил 1 350 лв. Другите пет клуба, които са санкционирани с по-скромни суми от БФС, са Вихрен (Сандански) с 1 560, Пирин (Гоце Делчев) с 1 615, Струмска слава (Радомир) с 1620, Чепинец (Велинград) с 1 650 и Беласица (Петрич) с 1 660 лева. 

Само три клуба от Югозападната „В“ група пък са били образцови по отношение поведението на своите служебни лица и фенове. Без допълнителни глоби през сезон 2015/16 г. са Чепинец (Велинград), Чико (Бяга) и Велбъжд (Кюстендил).

Георги БЕЛЕВ
 
fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2017 г. (петък) - 17:00 ч.

КРБратаница2:2Тракия (Пз)
КРБалкан (Варвара)4:1Величково
КРТракиец (Глав)2:1Родопи (Коз)
КРЗенит (В. дол)2:2Оборище II (Пан)
КРЧико-Бунара (Бяга)2:1Левски (Пат)
КРБрацигово5:0Вихър (Ветрен)
КРСпартак (Кал)2:1Сарая

24 септември 2017 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)

ЮЗ Трета лига - VII кръг

23 септември 2017 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Хебър (Пз)-:-ОФК Елин Пелин
17:00Сливнишки герой-:-Свобода (Пещера)
17:00Миньор (Пк)-:-Германея (Сб)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Пирин (Разлог)
17:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
17:00Пирин (ГД)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00Балкан (Бот)-:-Вихрен (Санд)
17:00Банско-:-Беласица (Пч)
17:00Марек (Дупница)-:-ЦСКА 1948 (Сф)

Обл. п-во за деца - I кръг

23 септември 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

10:30Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - III кръг

24 септември 2017 г. (неделя) - 11:30 ч.

11:30Левски (Сф)-:-Чепинец (Вел)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)6+1316
2Вихрен (Сандански)6+1215
3 Хебър (Пазарджик)6+615
 4  Септември (Симитли)6+812
5 Банско6+412
6 Беласица (Петрич)6-111
7 Чавдар (Етрополе)6+210
8Миньор (Перник)6+110
9Свобода (Пещера)6 010
10
Сливнишки герой (Сливница)6-19
11Рилски спортист (Самоков)6 07
 12 Пирин (Разлог)6-25
13Марек (Дупница)6-15
14Балкан (Ботевград)6-45
 15  Пирин (Гоце Делчев)6-85
16ОФК Елин Пелин6-54
17Германея (Сапарева баня)6-111
18Ботев (Ихтиман)6-131
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

27 септември 2017 г. (сряда) - 17:00 ч.

17:00Вихрен (Санд)-:-Хебър (Пз)
17:00Свобода (Пещера)-:- Банско
17:00Германея (Сб)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-Пирин (Разлог)
17:00ОФК Елин Пелин-:-Миньор (Пк)
17:00Рилски спортист-:-Марек (Дупница)
17:00Беласица (Пч)-:-Балкан (Бот)
17:00Пирин (ГД)-:-Септември (Сим)
17:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Сливнишки герой

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)6+2318
2Балкан (Варвара)6+1618
3 Брацигово6+1418
 4  Левски (Паталеница)6+212
5 Чепинец (Велинград)5+1310
6 Спартак (Калугерово)6+69
7Вихър (Ветрен)6-49
 8 Сарая6-29
9Тракия (Пазарджик)6-118
10
Оборище II (Панагюрище)6-27
11Локомотив (Септември)5-14
 12 Величково6-44
13Тракиец (Главиница)6-44
14Братаница6-144
 15  Зенит (Ветрен дол)6-202
16Родопи  (Козарско)6-120
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - VII кръг

30 септември 2017 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Левски (Пат) -:- Тракиец (Глав)

30 септември 2017 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Вихър (Ветрен) -:- Зенит (В. дол)
17:00Оборище II (Пан) -:- Братаница
17:00Родопи (Коз)-:-Брацигово

1 октомври 2017 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)
17:00Тракия (Пз)-:-Спартак (Кал)
17:00Сарая-:-Локомотив (Септ)
17:00Величково-:-Чико-Бунара (Бяга)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 53 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер