СКОНТО ООД

shopsector.com%20
1385 наказателни картона за отборите от ЮЗ „В“ група ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 23 Юни 2016 22:02

Средно по 77 жълти картона се падат на всеки един от 17-те отбора от трета дивизия

 
1310 жълти и 75 червени картона са получили през сезон 2015/16 г. състезателите на отборите от Югозападната „В“ група, сочи официалната справка  на ЗС на БФС – София.

В обобщените статистически данни са отразени освен всички срещите за първенство, така и участието на клубовете от трета дивизия в турнирите от системата на БФС през сезона, уточниха пред репортер на velsport24.com от футболната централа в София.

Най-малко в сумарно отношение са официалните санкции за тимовете на Беласица (Петрич) – 57, Витоша (Бистрица) – 58 и ЦСКА - 65. Най-много наказателни картони пък са събрали футболистите на Септември (София) – 103, следвани от Велбъжд (Кюстендил) – 96, Чепинец (Велинград) – 94, Миньор (Перник) – 93, Ботев (Ихтиман) – 92.

Отличници при спазването на дисциплината са отборите на ЦСКА и Витоша (Бистрица). Първите два тима в крайното класиране завършиха сезона без изгонен състезател. С най-много червени картони през изминалия сезон – 9, e селекцията на новака София 2010. Осем пъти от терена са били гонени състезатели на Миньор (Перник). Седем е броят на отстранените футболисти на Велбъжд (Кюстендил). Вдигнатите червени картони в шампионата на Югозападната „В“ група са 70.

Най-много са предупредени „в жълто“ играчите на Септември (София) – 98 пъти. По-надолу в подреждането са Чепинец (Велинград) с 90, Велбъжд (Кюстендил) с 89, Ботев (Ихтиман) с 86, Миньор (Перник) с 85, Балкан (Варвара) с 83 и Пирин (Гоце Делчев) с 82 жълти картона.
 
Топ 3 на отборите с най-малко предупреждения оформят Беласица (Петрич), Витоша (Бистрица) и ЦСКА. Те приключиха сезон 2015/16 г. съответно с 53, 58 и 65 жълти картона.

Георги БЕЛЕВ
 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 13:30 ч.

КРСептември (Сим)1:0Банско               

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСвобода (Пещера)2:1Чавдар (Етрополе)
КРРилски спортист2:2Хебър (Пз)
КРВихрен (Санд)2:0Германея (Сб)
КРБотев (Ихтиман)3:1ОФК Елин Пелин
КРБеласица (Пч)1:3Пирин (Разлог)
КРМарек (Дупница)1:0Сливнишки герой
КРПирин (ГД)3:2Балкан (Бот)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЦСКА 1948 (Сф)2:1Миньор (Пк)      

Обл. п-во за деца - V кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)6:0Спартак (Кал)

"А" ОФГ Пз - X кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 13:30 ч.

КРБалкан (Варвара)5:0Тракиец (Глав)          
КРЗенит (В. дол)1:1Величково

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)3:0Вихър (Ветрен)         
КРБратаница3:8Левски (Пат)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)4:0Оборище II (Пан)
КРБрацигово5:4Чико-Бунара (Бяга)
КРСпартак (Кал)3:0Родопи (Коз)
КРСарая5:1Тракия (Пз)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - VIII кръг

22 октомври 2017 г. (неделя) - 12:00 ч.

КРЧавдар (Етр)7:0Чепинец (Вел)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)12+2232
2Вихрен (Сандански)12+1928
3 Септември (Симитли)12+1627
 4  Хебър (Пазарджик)12+1225
5 Миньор (Перник)12+420
6 Банско12+218
7 Пирин (Разлог)12+717
8Чавдар (Етрополе)12+117
9Сливнишки герой (Сливница)12-216
10
Рилски спортист (Самоков)12-115
11Марек (Дупница)12+215
 12 Свобода (Пещера)12-814
13Пирин (Гоце Делчев)12-813
14Беласица (Петрич)12-913
 15  Балкан (Ботевград)12-213
16Ботев (Ихтиман)12-198
17ОФК Елин Пелин12-158
18Германея (Сапарева баня)12-215
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

28 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Хебър (Пз)-:-Пирин (ГД)
16:00Пирин (Разлог)-:-Свобода (Пещера)
16:00Германея (Сб)-:-Беласица (Пч)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-ЦСКА 1948 (Сф)
16:00Миньор (Пк)-:-Рилски спортист
16:00Балкан (Бот)-:-Септември (Сим)
16:00ОФК Елин Пелин-:-Вихрен (Санд)
16:00Банско-:-Марек (Дупница)
16:00Сливнишки герой-:-Ботев (Ихтиман)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Брацигово10+1827
2Чико-Бунара (Бяга)10+3227
3 Балкан (Варвара)10+1925
 4  Левски (Паталеница)10+1221
5 Чепинец (Велинград)10+2120
6 Вихър (Ветрен)10+118
7Локомотив (Септември)10+715
 8 Сарая10+114
9Оборище II (Панагюрище)10 013
10
Спартак (Калугерово)10+612
11Тракия (Пазарджик)10-2211
 12 Величково10-79
13Зенит (Ветрен дол)10-266
14Тракиец (Главиница)10-165
 15  Братаница10-314
16Родопи  (Козарско)10-153
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XI кръг

 28 октомври 2017 г. (събота) - 12:00 ч.

12:00Тракия (Пз)-:-Балкан (Варвара)

28 октомври 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Величково-:-Братаница        

28 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

14:00Родопи (Коз)-:-Локомотив (Септ)       
16:00Тракиец (Глав)-:-Брацигово 

29 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Вихър (Ветрен)-:-Чепинец (Вел)            
16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Зенит (В. дол)
16:00Оборище II (Пан)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Спартак (Кал)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер