СКОНТО ООД

altech.bg%20
1385 наказателни картона за отборите от ЮЗ „В“ група ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 23 Юни 2016 22:02

Средно по 77 жълти картона се падат на всеки един от 17-те отбора от трета дивизия

 
1310 жълти и 75 червени картона са получили през сезон 2015/16 г. състезателите на отборите от Югозападната „В“ група, сочи официалната справка  на ЗС на БФС – София.

В обобщените статистически данни са отразени освен всички срещите за първенство, така и участието на клубовете от трета дивизия в турнирите от системата на БФС през сезона, уточниха пред репортер на velsport24.com от футболната централа в София.

Най-малко в сумарно отношение са официалните санкции за тимовете на Беласица (Петрич) – 57, Витоша (Бистрица) – 58 и ЦСКА - 65. Най-много наказателни картони пък са събрали футболистите на Септември (София) – 103, следвани от Велбъжд (Кюстендил) – 96, Чепинец (Велинград) – 94, Миньор (Перник) – 93, Ботев (Ихтиман) – 92.

Отличници при спазването на дисциплината са отборите на ЦСКА и Витоша (Бистрица). Първите два тима в крайното класиране завършиха сезона без изгонен състезател. С най-много червени картони през изминалия сезон – 9, e селекцията на новака София 2010. Осем пъти от терена са били гонени състезатели на Миньор (Перник). Седем е броят на отстранените футболисти на Велбъжд (Кюстендил). Вдигнатите червени картони в шампионата на Югозападната „В“ група са 70.

Най-много са предупредени „в жълто“ играчите на Септември (София) – 98 пъти. По-надолу в подреждането са Чепинец (Велинград) с 90, Велбъжд (Кюстендил) с 89, Ботев (Ихтиман) с 86, Миньор (Перник) с 85, Балкан (Варвара) с 83 и Пирин (Гоце Делчев) с 82 жълти картона.
 
Топ 3 на отборите с най-малко предупреждения оформят Беласица (Петрич), Витоша (Бистрица) и ЦСКА. Те приключиха сезон 2015/16 г. съответно с 53, 58 и 65 жълти картона.

Георги БЕЛЕВ
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 23 посетителя в сайта

Приятели

. .
.