СКОНТО ООД

altech.bg%20
Локо (Сф) и Марек влязоха в ЮЗ „В“ група ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 08 Юни 2016 19:42
 
Локомотив (София) и Марек (Дупница) са новите членове на Югозападната "В" група. Предварително считаните за фаворити тимове спечелиха днешните решителни баражи и си осигуриха място в трета дивизия през следващия сезон.
 
Столичният Локомотив се наложи с 2:0 над отбора на Костинброд в мача, игран на стадион "Славия". И двете попадения паднаха през второто полувреме, но бяха напълно достатъчни за "железничарите" по пътя им към третия футболен ешелон.
 
Отборът на Марек пък преодоля с 4:0 селекцията на Брацигово. Дупнишкият тим, воден от Борис Кръстев реализира 4 гола за 1 час игра и също си осигури място в Югозападната "В" група. 
 
Отборите на Брацигово и Костинброд най-вероятно ще имат още един шанс да вземат квота за трета дивизия. При участието на Витоша (Бистрица) в бъдещата Втора професионална лига от новото първенство, ще се освободи допълнително място за попълване на Югозападната "В" група.
 
Георги БЕЛЕВ
 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 25 посетителя в сайта

Приятели

. .
.