СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Петима играчи от „В“ група „закриха“ сезона с наказания ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 05 Юни 2016 23:40
Петко Петков
Зоналната дисцплинарна комисия наложи санкции на петима футболисти след мачовете от последния кръг от първенството на Югозападната „В“ група.
Аспарух Василев

Единственият червен картон бе показан на Петко Петков от Рилски спортист (Самоков). Голаджията е лишен от състезателни права в аматьорския футбол за срок от 1 среща.

За 2 мача ще отсъстват от терена Атанас Трендафилов от Балкан (Варвара) и Иван Танчев от Беласица (Петрич). Двамата натрупаха по 9 жълти картона през сезона.

По 5 официални предупреждения пък събраха Аспарух Василев от Чепинец (Велинград) и Венцислав Стоянов от Вихрен (Сандански), което им носи санкция от 1 среща.

Георги БЕЛЕВ
 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 13:30 ч.

КРСептември (Сим)1:0Банско               

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСвобода (Пещера)2:1Чавдар (Етрополе)
КРРилски спортист2:2Хебър (Пз)
КРВихрен (Санд)2:0Германея (Сб)
КРБотев (Ихтиман)3:1ОФК Елин Пелин
КРБеласица (Пч)1:3Пирин (Разлог)
КРМарек (Дупница)1:0Сливнишки герой
КРПирин (ГД)3:2Балкан (Бот)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЦСКА 1948 (Сф)2:1Миньор (Пк)      

Обл. п-во за деца - V кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)6:0Спартак (Кал)

"А" ОФГ Пз - X кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 13:30 ч.

КРБалкан (Варвара)5:0Тракиец (Глав)          
КРЗенит (В. дол)1:1Величково

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)3:0Вихър (Ветрен)         
КРБратаница3:8Левски (Пат)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)4:0Оборище II (Пан)
КРБрацигово5:4Чико-Бунара (Бяга)
КРСпартак (Кал)3:0Родопи (Коз)
КРСарая5:1Тракия (Пз)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - VIII кръг

22 октомври 2017 г. (неделя) - 12:00 ч.

КРЧавдар (Етр)7:0Чепинец (Вел)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)12+2232
2Вихрен (Сандански)12+1928
3 Септември (Симитли)12+1627
 4  Хебър (Пазарджик)12+1225
5 Миньор (Перник)12+420
6 Банско12+218
7 Пирин (Разлог)12+717
8Чавдар (Етрополе)12+117
9Сливнишки герой (Сливница)12-216
10
Рилски спортист (Самоков)12-115
11Марек (Дупница)12+215
 12 Свобода (Пещера)12-814
13Пирин (Гоце Делчев)12-813
14Беласица (Петрич)12-913
 15  Балкан (Ботевград)12-213
16Ботев (Ихтиман)12-198
17ОФК Елин Пелин12-158
18Германея (Сапарева баня)12-215
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

28 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Хебър (Пз)-:-Пирин (ГД)
16:00Пирин (Разлог)-:-Свобода (Пещера)
16:00Германея (Сб)-:-Беласица (Пч)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-ЦСКА 1948 (Сф)
16:00Миньор (Пк)-:-Рилски спортист
16:00Балкан (Бот)-:-Септември (Сим)
16:00ОФК Елин Пелин-:-Вихрен (Санд)
16:00Банско-:-Марек (Дупница)
16:00Сливнишки герой-:-Ботев (Ихтиман)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Брацигово10+1827
2Чико-Бунара (Бяга)10+3227
3 Балкан (Варвара)10+1925
 4  Левски (Паталеница)10+1221
5 Чепинец (Велинград)10+2120
6 Вихър (Ветрен)10+118
7Локомотив (Септември)10+715
 8 Сарая10+114
9Оборище II (Панагюрище)10 013
10
Спартак (Калугерово)10+612
11Тракия (Пазарджик)10-2211
 12 Величково10-79
13Зенит (Ветрен дол)10-266
14Тракиец (Главиница)10-165
 15  Братаница10-314
16Родопи  (Козарско)10-153
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XI кръг

 28 октомври 2017 г. (събота) - 12:00 ч.

12:00Тракия (Пз)-:-Балкан (Варвара)

28 октомври 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Величково-:-Братаница        

28 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

14:00Родопи (Коз)-:-Локомотив (Септ)       
16:00Тракиец (Глав)-:-Брацигово 

29 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Вихър (Ветрен)-:-Чепинец (Вел)            
16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Зенит (В. дол)
16:00Оборище II (Пан)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Спартак (Кал)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 101 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер