СКОНТО ООД

shopsector.com%20
ПК Белмекен грабна 10 медала в Пловдив, Ангел Йовчев с 2 купи ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 15 Май 2016 14:16
 
Възпитаниците на ПК Белмекен се представиха отлично в Пловдив

Плувците на ПК „Белмекен” с треньор Йорданка Пенина  участваха на втория Международен плувен турнир „Младост” 2016 в Пловдив. Велинградските възпитаници спечелиха 10 медала – 5 златни, 2 сребърни и 3 бронзови.

 
Ангел Йовчев
© снимка: sportsgallery.eu

Ангел Йовчев завоюва 2 златни отличия - на 200 и 400 м св. стил при юношите старша възраст. При младежите Стоян Допчев  е с 3 златни  медала - на 50 м бътерфлай и 50 м св. стил и на 100 м съчетано. Радина Попова е сребърен медалист на 50 м св. стил и бронзов на 100 м бруст при девойките младша възраст.
Ясен Кичуков грабна сребърното отличие на 50 м св. стил при юноши младша. Теодора Кръстева взе бронз на 50 м бътерфлай във възрастовата група „Весел делфин”. 

Щафетата 4 по 50 м св. стил в състав Стоян Допчев, Ясен Кичуков, Радослав Кривулев и Ангел Йовчев  се класира на трето място.

С лични постижения и добро представяне се отличиха също Ивана Цвеева, Лета Бучкова, Андреа Шаламанова, Атина Арнаудова, Катя Бързакова, Мария Ангелова, Яким Митев, Петър Водев и Димитър Смиленов.

Ангел Йовчев получи  2 купи -  за най-силното постижение на турнира и при юношите по таблицата на ФИНА за резултата му на 400 м св. стил.

Velsport24.com

 
fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

23 септември 2017 г. (събота) - 17:00 ч.

КРХебър (Пз)5:0ОФК Елин Пелин
КРСливнишки герой1:0Свобода (Пещера)
КРМиньор (Пк)2:0Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)0:4Пирин (Разлог)
КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист
КРПирин (ГД)3:1Ботев (Ихтиман)
КРБалкан (Бот)2:2Вихрен (Санд)
КРБанско3:2Беласица (Пч)
КРМарек (Дупница)2:2ЦСКА 1948 (Сф)

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2017 г. (петък) - 17:00 ч.

КРБратаница2:2Тракия (Пз)
КРБалкан (Варвара)4:1Величково
КРТракиец (Глав)2:1Родопи (Коз)
КРЗенит (В. дол)2:2Оборище II (Пан)
КРЧико-Бунара (Бяга)2:1Левски (Пат)
КРБрацигово5:0Вихър (Ветрен)
КРСпартак (Кал)2:1Сарая

24 септември 2017 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)

Обл. п-во за деца - I кръг

23 септември 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)10:0Чико-Бунара (Бяга)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - III кръг

24 септември 2017 г. (неделя) - 11:30 ч.

КРЛевски (Сф)6:1Чепинец (Вел)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Хебър (Пазарджик)7+1118
2ЦСКА 1948 (София)7+1317
3 Вихрен (Сандански)7+1216
 4  Септември (Симитли)7+1015
5 Банско7+515
6 Миньор (Перник)7+313
7 Сливнишки герой (Сливница)7 012
8Беласица (Петрич)7-211
9Свобода (Пещера)7-110
10
Чавдар (Етрополе)7-210
11Пирин (Разлог)7-28
 12 Пирин (Гоце Делчев)7-68
13Рилски спортист (Самоков)7-27
14Марек (Дупница)7-16
 15  Балкан (Ботевград)7-46
16ОФК Елин Пелин7-104
17Германея (Сапарева баня)7-131
18Ботев (Ихтиман)7-151
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

27 септември 2017 г. (сряда) - 17:00 ч.

17:00Вихрен (Санд)-:-Хебър (Пз)
17:00Свобода (Пещера)-:- Банско
17:00Германея (Сб)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-Пирин (Разлог)
17:00ОФК Елин Пелин-:-Миньор (Пк)
17:00Рилски спортист-:-Марек (Дупница)
17:00Беласица (Пч)-:-Балкан (Бот)
17:00Пирин (ГД)-:-Септември (Сим)
17:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Сливнишки герой

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)6+2318
2Балкан (Варвара)6+1618
3 Брацигово6+1418
 4  Левски (Паталеница)6+212
5 Чепинец (Велинград)6+1311
6 Спартак (Калугерово)6+69
7Вихър (Ветрен)6-49
 8 Сарая6-29
9Тракия (Пазарджик)6-118
10
Оборище II (Панагюрище)6-27
11Локомотив (Септември)6-15
 12 Величково6-44
13Тракиец (Главиница)6-44
14Братаница6-144
 15  Зенит (Ветрен дол)6-202
16Родопи  (Козарско)6-120
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - VII кръг

30 септември 2017 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Левски (Пат) -:- Тракиец (Глав)

30 септември 2017 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Вихър (Ветрен) -:- Зенит (В. дол)
17:00Оборище II (Пан) -:- Братаница
17:00Родопи (Коз)-:-Брацигово

1 октомври 2017 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)
17:00Тракия (Пз)-:-Спартак (Кал)
17:00Сарая-:-Локомотив (Септ)
17:00Величково-:-Чико-Бунара (Бяга)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 82 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер