СКОНТО ООД

altech.bg%20
Юношите на Чепинец рухнаха срещу Сарая ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 07 Май 2016 23:13
 
Отборът на Сарая (в сини екипи) вкара 7 гола през второто полувреме на мача в Ракитово

Тимът на Чепинец инкасира тежко поражение с 2:9 от Сарая в мач от областното юношеско първенство.

Първата част от срещата на градския стадион в Ракитово не предвещаваше подобно голово съотношение. Велинградчани губеха с 1:2 до почивката. В 8-та минута Годемир Трендафилов откри за гостите, а съотборникът му Иван Лефтеров покачи на 0:2 в 29-та. В 39-та Съли Тахчиев върна един гол за Чепинец за 1:2.

През втората част велинградският отбор на практика рухна. За гостите от Сарая две попадения реализира Душко Бояджиев (57, 58 м.). По два гола пък добавиха Годемир Трендафилов (53, 87 м.) и Иван Лефтеров (63, 75 м.), а веднъж се разписа Иван Стаменов (70 м.).

Вторият гол на сметката на велинградчани бе дело на капитана Краси Кючуков в 72-та минута.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Пирин (ГД)
КРГранит (Владая)1:3Рилски спортист
КРБотев (Ихтиман)1:1Балкан (Бот)
КРПирин (Разлог)0:0Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)3:3Перун (Кресна)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Вихрен (Санд)
КРФК Кюстендил3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:5Чавдар (Етрополе)

25 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)4:0Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - XI кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КР   Марица (Белово)2:1Левски (Ракитово)
КР   Родопи (Коз)1:2Балкан (Варвара)
КР Величково0:2Вихър (Ветрен)
КРОборище II (Пан)0:6Брацигово
КР              Тракия (Пз)2:0Лозен

25 октомври 2020 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)4:1Чепинец (Вел)    
КРСарая3:0Спартак (Кал)
КРТракиец (Глав)1:3Левски (Пат)
 Локомотив (Септ)-почива

Обл. п-во за деца - V кръг

25 октомври 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛевски (Пат)0:7Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)12+1829
2ФК Кюстендил12+2226
3Вихрен (Сандански)11+1326
4Беласица (Петрич)11+8 24
5Чавдар (Етрополе)12+1122
6Оборище (Панагюрище)12+720
7Ботев (Ихтиман)12+216
8
Пирин (Гоце Делчев)12+516
9
Балкан (Ботевград)12+215
10
Надежда (Доброславци)12-515
11Рилски спортист (Самоков)12-215
12Сливнишки герой (Сливница)12 014
13Гранит (Владая)12-1212
14Пирин (Разлог)12-912
 15  Левски (Чепинци)12-1111
16Велбъжд (Кюстендил)12-1711
17Перун (Кресна)12-139
18Банско12-221
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

31 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Велбъжд (Кн)-:-Оборище (Пан)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-Гранит (Владая)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-Пирин (Разлог)
16:00Надежда (Добр)-:-Беласица (Пч)
16:00Сливнишки герой-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Перун (Кресна)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)11+3333
 2 Балкан (Варвара)11+2430
3Брацигово10+3327
 4 Левски (Паталеница)11+2024
5Марица (Белово)10+618
6Чепинец (Велинград)11+817
7Величково10-114
 8 Тракиец (Главиница)11 014
9Вихър (Ветрен)10-213
10
Родопи (Козарско)10-410
11Тракия (Пазарджик)10-910
 12 Локомотив (Септември)10-1010
13Левски (Ракитово)10-29
14Спартак (Калугерово)10-228
15Оборище II (Панагюрище)11-257
16Сарая10-276
17Лозен10-221
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XII кръг

31 октомври 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Брацигово-:-Левски (Ракитово)
14:00Лозен-:-Величково
14:00      Вихър (Ветрен)-:-Марица (Белово)       

1 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Тракиец (Глав)
14:00Оборище II (Пан)-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00Левски (Пат)-:-Родопи (Коз)
14:00Спартак (Кал)-:-Тракия (Пз)
14:00Локомотив (Септ)-:-Сарая
 Балкан (Варвара)-почива

Кой е тук?

В момента има 20 посетителя в сайта

Приятели

. .
.