СКОНТО ООД

altech.bg%20
ЮЗ „В“ група стъпва на Националния стадион „Васил Левски“ ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 26 Април 2016 00:10
Шампионатът в Югозападната "В" група ще премине и през стадион "Васил Левски"

Националният стадион „Васил Левски“ ще приеме срещи от първенството на Югозападната „В“ група. Съоръжението ще бъде използвано за домакинските мачове на ЦСКА. Столичният клуб се мести от стадион „Българска армия“ заради ремонта на тревното покритие там.

„Армейците“ ще домакинстват на стадион „Васил Левски“ до края на сезона в трета дивизия. ЦСКА ще приеме тимовете на Сливнишки герой (Сливница), Балкан (Варвара) и Миньор (Перник).

Първата среща на ЦСКА на стадион „Васил Левски“ ще се играе на 27 април (сряда) от 19:00 ч. срещу Сливнишки герой.

Билетите за мача са с цена 5 лева. За феновете ще бъде отворен единствено сектор „А“ на съоръжението.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

15 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КРНадежда (Добр)
0:3Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)1:1Сливнишки герой
КРБотев (Ихтиман)
1:2Балкан (Бот)
КРЧавдар (Етрополе)
1:4Банско
КРМарек (Дупница)1:1Миньор (Пк)
КРВелбъжд (Кн)
0:0Септември (Сим)
КРРилски спортист
1:0Спортист (Своге)
КРВихрен (Санд)
1:0Германея (Сб)
КРПирин (Разлог)
0:0Беласица (Пч)

"А" ОФГ Пз - V кръг

15 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КР  Марица (Белово)1:1Балкан (Варвара)
КРСарая
0:3Брацигово
КРРодопи (Коз)
2:4Величково

16 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР Чепинец (Вел)
2:1Левски (Пат)
КРЧико-Бунара (Бяга)
2:0Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)
1:2Тракиец (Глав)
КР Вихър (Ветрен)
6:0Ботев (М. клисура)
КРОборище II (Пан)
2:0Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - I кръг

16 септември 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)5:1Чепинец (Вел)    
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
7+1219
2Пирин (Разлог)
7+1116
3 Сливнишки герой (Сливница)
7+714
 4  Оборище (Панагюрище)
7+614
5 Германея (Сапарева баня)
7-213
6 Банско
7+612
7Вихрен (Сандански)
7-1 12
8Рилски спортист (Самоков)
7-211
9Балкан (Ботевград)
7-110
10
Септември (Симитли)
7-210
11Миньор (Перник)
7+18
 12 Беласица (Петрич)
7+18
13Марек (Дупница)
7 07
14Чавдар (Етрополе)
7 06
 15  Ботев (Ихтиман)
7-66
16Надежда (Доброславци)
7-105
17Спортист (Своге)
7-55
18Велбъжд (Кюстендил)
7-152
 

Подробно класиране

Голмайстори (след V кръг) - ЮЗ ТЛ

6Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
5Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
5Руслан ИвановХебър (Пазарджик)

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Хебър (Пз)
-:-Велбъжд (Кн)
17:00Септември (Сим)
-:-Оборище (Пан)
17:00Ботев (Ихтиман)
-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Банско
-:-Надежда (Добр)
17:00Миньор (Пк)
-:-Рилски спортист
17:00Сливнишки герой
-:-Вихрен (Санд)
17:00Спортист (Своге)
-:-Пирин (Разлог)
17:00Германея (Сб)
-:-Марек (Дупница)
17:00Балкан (Бот)
-:-Беласица (Пч)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
5+1513
2Балкан (Варвара)
5+813
3Чепинец (Велинград)
5+612
 4 Левски (Паталеница)
5+49
5Брацигово
5+49
6Оборище II (Панагюрище)
5+48
7Вихър (Ветрен)
5+47
 8 Марица (Белово)
5+27
9Сарая
5-27
10
Тракия (Пазарджик)
5-26
11Величково
5-55
 12 Тракиец (Главиница)
5-65
13Ботев (Момина клисура)
5-104
14Родопи (Козарско)
5-53
 15  Локомотив (Септември)
5-63
 16 Спартак (Калугерово)
5-111
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Родопи (Коз)
-:-Марица (Белово)
17:00Левски (Пат)
-:-Оборище II (Пан)
17:00Тракия (Пз)
-:-Сарая
17:00Величково
-:-Тракиец (Глав)

23 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Ботев (М. клисура)
-:-Чепинец (Вел)
17:00Локомотив (Септ)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Брацигово-:-Спартак (Кал)
17:00Балкан (Варвара)
-:-Вихър (Ветрен)

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.