СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец завърши пети в турнира „Децата и футболът“ ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 22 Април 2016 23:29
 

Тимът на Чепинец приключи на пето място в 11-то издание на турнира за деца в Пазарджик, който е част от националната програма „Децата и футболът“. Надпреварата бе организирана за таланти, родени след 1 януари 2003 г.

Отборът на Чепинец записа 2 победи и 1 загуба в двата дни на турнира. Селекцията на треньорския тандем Минчев – Караманов стартира съз загуба от Свобода (Пещера) с 1:2. Велинградчани поведоха чрез Денис Харизанов, но впоследствие допуснаха обрат, който ги извади от топ 4.

Във втория си мач Чепинец спечели с 5:0 срещу Левски (Паталеница). Четири гола заби Дениз Харизанов, а веднъж се разписа Валентин Таров.

В мача за 5-то място велинградския отбор преодоля с 4:0 Левски (Ракитово). Две попадения реализира Денис Харизанов, а по веднъж вкараха Валентин Таров и Васил Алексов.

Шампионската купа в турнира напълно заслужено вдигна тимът на Орлетата (Пазарджик). Във финалната среща играчите на Валентин Карагьозов спечелиха с 9:0 срещу връстниците си от Оборище (Панагюрище).

Третото място остана за Марица (Белово), а четвърти завърши отборът на Свобода (Пещера).

Организаторите връчиха 10 индивидуални награди. Голмайсторският приз заслужи Денис Харизанов от Чепинец, който наниза 7 попадения.

Общо 8 отбора се включиха в 10-то юбилейно издание на турнира в Пазарджик. Всички получиха футболна екипировка, топки и предметни награди от генералния спонсор Coca-Cola.

За изключителен принос за провеждането на турнира в Пазарджик със специален приз бе отличен председателят на ОС на БФС – Пазарджик Спас Иванов. Той бе награден от генералния секретар на АБФ (Асоциацията на българските футболисти) Георги Бойчев.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:2Миньор (Пк)
КРОборище (Пан)
1:1Вихрен (Санд)
КРБотев (Ихтиман)
1:2Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)
0:2Сливнишки герой
КРСептември (Сим)3:0Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
2:3Пирин (Разлог)
КРБанско
1:0Спортист (Своге)
КРВелбъжд (Кн)1:2Марек (Дупница)

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Надежда (Добр)
-:-Рилски спортист

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)
1:4Тракиец (Глав)  
КРВеличково1:1Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)
1:0Брацигово
КРБалкан (Варвара)
0:0Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)
-:-Сарая
14:00Оборище II (Пан)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00   Ботев (М. клисура)
-:-Локомотив (Септ)
14:00  Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
16+2241
2Оборище (Панагюрище)
16+1537
3 Сливнишки герой (Сливница)
16+1734
 4  Пирин (Разлог)
16+1633
5 Банско
16+1532
6 Вихрен (Сандански)
16+530
7Миньор (Перник)
16+223
8Беласица (Петрич)
16+622
9Чавдар (Етрополе)
16+820
10
Рилски спортист (Самоков)
16-520
11Германея (Сапарева баня)
16-1120
 12 Марек (Дупница)
16-217
13Балкан (Ботевград)
16-1016
14Ботев (Ихтиман)
16-916
 15  Септември (Симитли)
16-516
16Надежда (Доброславци)
16-2012
17Спортист (Своге)
16-158
18Велбъжд (Кюстендил)
16-293
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

24 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Германея (Сб)
-:-Хебър (Пз)
14:00Марек (Дупница)
-:-Оборище (Пан)
14:00Пирин (Разлог)
-:-Надежда (Добр)
14:00Спортист (Своге)
-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Сливнишки герой
-:-Септември (Сим)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Балкан (Бот)
14:00Беласица (Пч)
-:-Чавдар (Етрополе)
14:00Рилски спортист
-:-Велбъжд (Кн)
14:00Миньор (Пк)
-:-Банско

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
13+3534
2Левски (Паталеница)
13+2431
3Чепинец (Велинград)
13+1929
 4 Балкан (Варвара)
13+1426
5Брацигово
13+1022
6Сарая
13+922
7Величково
13+1021
 8 Тракиец (Главиница)
13-1219
9Тракия (Пазарджик)
13-617
10
Спартак (Калугерово)
13+215
11Вихър (Ветрен)
13-614
 12 Оборище II (Панагюрище)
13-413
13Родопи (Козарско)
13-89
14Марица (Белово)
13-179
 15  Ботев (Момина клисура)
13-345
 16 Локомотив (Септември)
13-363
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 57 посетителя в сайта

Приятели

. .
.