СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец завърши пети в турнира „Децата и футболът“ ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 23 Април 2016 00:29
 

Тимът на Чепинец приключи на пето място в 11-то издание на турнира за деца в Пазарджик, който е част от националната програма „Децата и футболът“. Надпреварата бе организирана за таланти, родени след 1 януари 2003 г.

Отборът на Чепинец записа 2 победи и 1 загуба в двата дни на турнира. Селекцията на треньорския тандем Минчев – Караманов стартира съз загуба от Свобода (Пещера) с 1:2. Велинградчани поведоха чрез Денис Харизанов, но впоследствие допуснаха обрат, който ги извади от топ 4.

Във втория си мач Чепинец спечели с 5:0 срещу Левски (Паталеница). Четири гола заби Дениз Харизанов, а веднъж се разписа Валентин Таров.

В мача за 5-то място велинградския отбор преодоля с 4:0 Левски (Ракитово). Две попадения реализира Денис Харизанов, а по веднъж вкараха Валентин Таров и Васил Алексов.

Шампионската купа в турнира напълно заслужено вдигна тимът на Орлетата (Пазарджик). Във финалната среща играчите на Валентин Карагьозов спечелиха с 9:0 срещу връстниците си от Оборище (Панагюрище).

Третото място остана за Марица (Белово), а четвърти завърши отборът на Свобода (Пещера).

Организаторите връчиха 10 индивидуални награди. Голмайсторският приз заслужи Денис Харизанов от Чепинец, който наниза 7 попадения.

Общо 8 отбора се включиха в 10-то юбилейно издание на турнира в Пазарджик. Всички получиха футболна екипировка, топки и предметни награди от генералния спонсор Coca-Cola.

За изключителен принос за провеждането на турнира в Пазарджик със специален приз бе отличен председателят на ОС на БФС – Пазарджик Спас Иванов. Той бе награден от генералния секретар на АБФ (Асоциацията на българските футболисти) Георги Бойчев.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:3Балкан (Варвара)   
КР  Чико-Бунара (Бяга)9:1Спартак (Кал) 
КРЛевски (Пат)2:4Брацигово 
КРОборище II (Пан)1:3Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Обл. п-во за деца - I кръг

27 септември 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРДФК Орлета (Пз)0:4Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)8+1120
2Беласица (Петрич)8+920
3ФК Кюстендил8+1517
4Чавдар (Етрополе)8+7 15
5Марек (Дупница)7+1014
6Оборище (Панагюрище)8+313
7Надежда (Доброславци)8 012
8
Гранит (Владая)8-412
9
Балкан (Ботевград)8+211
10
Ботев (Ихтиман)8+111
11Сливнишки герой (Сливница)8+111
12Пирин (Гоце Делчев)8+310
13Пирин (Разлог)8-510
14Рилски спортист (Самоков)7-48
 15  Левски (Чепинци)8-106
16Велбъжд (Кюстендил)8-154
17Перун (Кресна)8-104
18Банско8-140
  

ЮЗ Трета лига - IX кръг

3 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сливнишки герой-:-Оборище (Пан)
16:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Велбъжд (Кн)-:-Банско
16:00Вихрен (Санд)-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-ФК Кюстендил
16:00Надежда (Добр)-:-Гранит (Владая)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Марек (Дупница)
16:00Перун (Кресна)-:-Пирин (ГД)
16:00Пирин (Разлог)-:-Беласица (Пч)
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)7+2421
 2 Балкан (Варвара)7+1521
3Брацигово6+2115
 4 Левски (Паталеница)7+1315
5Чепинец (Велинград)7+1114
6Марица (Белово)6+611
7Величково6+210
 8 Тракиец (Главиница)7+610
9Родопи (Козарско)6 08
10
Локомотив (Септември)7-97
11Тракия (Пазарджик)6-67
 12 Оборище II (Панагюрище)7-77
13Спартак (Калугерово)7-196
14Вихър (Ветрен)7-84
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая6-233
17Лозен7-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VIII кръг

3 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00 Левски (Ракитово)-:-Сарая
16:00 Брацигово-:-Величково
16:00Марица (Белово)-:-Тракия (Пз)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)             

4 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Левски (Пат)-:-Чепинец (Вел)
16:00Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга) 
16:00Балкан (Варвара)-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Тракиец (Глав)
 Вихър (Ветрен)-почива

Кой е тук?

В момента има 18 посетителя в сайта

Приятели

. .
.