СКОНТО ООД

altech.bg%20
Наградиха призьорите от общинските ученически игри във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 24 Март 2016 00:26
Най-много купи вдигнаха учениците от СОУ "Св. св. Кирил и Методий" - Велинград

Най-добрите ученически отбори на територията на община Велинград за учебната 2015/16 г., получиха своите заслужени награди. Церемонията се състоя на 23 март в голямата зала на общината.

Събитието уважиха градоначалникът д-р Костадин Коев, заместник-кметът с ресор „Спорт“ - Сергей Кичиков и председателят на Общински съвет – инж. Бельо Мандраджиев.

Кметът на Велинград - д-р Костадин Коев връчи шампионските купи на победителите

През учебната 2015/16 г. възпитаниците на учебните заведения на територията на община Велинград се състезаваха в 4 спорта – футбол, баскетбол, волейбол и тенис на маса.

Шефът на Общински съвет - инж. Бельо Мандаджиев раздаде наградите на завършилите на второ място

Отборите-първенци в отделните възрастови групи бяха отличени с купи. Тимовете, завършили на второ място, получиха плакети. На третите в крайното класиране пък бяха връчени почетни флагове.

Заместник-кметът Сергей Кичиков награди класиралите се на трето място

Освен това отборите получиха от община Велинград футболни, баскетболни и волейболни топки.

Георги БЕЛЕВ

ТРЕТО МЯСТО

Баскетбол
5-7 клас момчета
ОУ „Неофит Рилски”

8-10 клас юноши
ПГГС „Христо Ботев”

11-12 клас юноши
СОУ „Васил Левски”

Волейбол
11-12 клас юноши
ПГИТ „Алеко Константинов”

Тенис на маса
5-7 клас момчета
ОУ „Христо Ботев”

8-10 клас юноши
СОУ „Христо Смирненски”

Футбол

5-7 клас
ОУ „Георги Бенковски”

8-10 клас
ПГГС „Христо Ботев”

11-12 клас
СОУ „Св. Св. Кирил и Методий”


ВТОРО МЯСТО

Баскетбол
5-7клас момчета
СОУ „Васил Левски”

8-10 клас девойки
СОУ „Св. Св. Кирил и Методий”

8-10 клас юноши
СОУ „Васил Левски”

11-12 клас
ПГГС „Христо Ботев”

 

Волейбол
8-10 клас девойки
СОУ „Васил Левски”

8-10 клас юноши
ПГГС „Христо Ботев”

11-12 клас юноши
ПГГС „Христо Ботев”

Тенис на маса
5-7 клас момчета
СОУ „Христо Смирненски”

5-7 клас момичета
ОУ „ Георги Бенковски”

8-10 клас девойки
СОУ „ Методи Драгинов”

8-10 клас юноши
СОУ „Васил Левски”

Футбол
5-7 клас
СОУ „Методи Драгинов”

8-10 клас
СОУ „Васил Левски”

11-12 клас
ПГИТ „Алеко Константинов”


ПЪРВО МЯСТО

Баскетбол
5-7 клас момчета
ОУ „Христо Ботев”

8-10 клас девойки
СОУ „Васил Левски”

8-10 клас юноши
СОУ „Св. Св. Кирил и Методий”

11- 12 клас юноши
СОУ „Св. Св. Кирил и Методий”

 

Волейбол
8-10 клас девойки
СОУ „Св. Св. Кирил и Методий”

8-10 клас юноши
СОУ „Св. Св. Кирил и Методий”

11-12 клас юноши
СОУ „Св. Св. Кирил и Методий”


Тенис на маса
5-7 клас момчета
СОУ „Методи Драгинов”

5-7 клас момичета
СОУ „ Методи Драгинов”

8-10 клас девойки
ПГИТ „Алеко Константинов”

8-10 клас юноши
СОУ „Св. Св. Кирил и Методий”

Футбол
5-7 клас
СОУ „Св. Св. Кирил и Методий”

8-10 клас
ПГИТ „Алеко Константинов”

11-12 клас
ПГГС „Христо Ботев”

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРФК Кюстендил1:3Оборище (Пан)
КРРилски спортист1:4Надежда (Добр)
КРСливнишки герой2:0Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)3:2Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
2:3Спортист (Своге)
КРМиньор (Пк)0:3Септември (Сим)
КРБанско2:0Пирин (Разлог)
КРВихрен (Санд)
3:2Перун (Кресна)
Чавдар (Етрополе)-почива

4-та лига Пз - XIII кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)3:0Тракия (Пз)
КРЛевски (Пат)3:3Тракиец (Глав)
КРСарая1:2Брацигово
КРЛозен3:3Вихър (Ветрен)     

17 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00
Чепинец (Вел)
-:-Родопи (Коз)
14:00  Балкан (Варвара)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
14:00Светкавица (Син)-:-Локомотив (Септ)
14:00Спартак (Кал)-:-Величково
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
13+2733
2Септември (Симитли)13+1229
3Вихрен (Сандански)14+1229
4ФК Кюстендил13+9 25
5Спортист (Своге)13+625
6Оборище (Панагюрище)14+1325
7Беласица (Петрич)13+522
8
Сливнишки герой (Сливница)13+218
9
Банско13+417
10
Чавдар (Етрополе)14+116
11Балкан (Ботевград)13-615
  12Надежда (Доброславци)13-514
13Пирин (Разлог)13-910
14Ботев (Ихтиман)13-159
 15  Марек (Дупница)13-199
16Рилски спортист (Самоков)13-148
17Перун (Кресна)13-237
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XII кръг)

11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
9Методи КостовВихрен (Санд)
8Росен ЙордановМарек (Дупница)
8Александър АлександровФК Кюстендил

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

23 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Беласица (Пч)-:-Миньор (Пк)
14:00Надежда (Добр)-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Септември (Сим)-:-ФК Кюстендил
14:00Пирин (Разлог)-:-Марек (Дупница)
14:00Перун (Кресна)-:-Банско
14:00Балкан (Бот)-:-Сливнишки герой
14:00Спортист (Своге)-:-Рилски спортист
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Вихрен (Санд)
Оборище (Пан)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)10+4630
2Брацигово10+4124
3Чепинец (Велинград)10+2521
 4 Левски (Паталеница)10+1020
5Спартак (Калугерово)10+219
6Марица (Белово)10+418
7Балкан (Варвара)10+1016
 8 Локомотив (Септември)10+716
9Родопи (Козарско)10+214
10
Тракиец (Главиница)10-212
11Величково10-111
 12 Сарая10-119
13Тракия (Пазарджик)10-79
14Лозен10-356
 15  Вихър (Ветрен)10-411
 16 Светкавица (Синитево)10-501
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 20 посетителя в сайта

Приятели

. .
.