„Горските“ и Оборище забъркаха 7-голов трилър във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 19 Март 2016 19:15

Георги Ангелов (с топката) реализира едно от попаденията за велинградчани

Отборът на ПГГС „Христо Ботев“ отстъпи с 3:4 срещу Оборище I (Панагюрище) в мач от областното юношеско първенство, игран на игрище „Кална баня“ във Велинград.

Съперникът на велинградчани се приспособи по-бързо на игралното поле и поведе с две попадения на Георги Лисков в 17-та и 22-та минута. В 40-та Назми Асанов намали на 1:2. При следващата си атака панагюрци отново дръпнаха с 2 гола в резултата след трето попадение на Георги Лисков.

След почивката щурмът на „горските“ доведе до изравняване. В 64-та минута Георги Ангелов се разписа за 2:3, а четири по-късно съотборникът му Назми Асанов не сбърка пред противниковата врата за 3:3.
В 76-та минута гостите получиха правото да изпълнят дузпа, която Георги Лисков превърна в гол за финалното 3:4. По този начин юношата на Оборище приключи двубоя с 4 точни попадения.