СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пътят към „В” група минава през Обеля ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 21 Август 2009 22:14
 Отборът на Витоша (Долна Диканя) отново ще се хвърли в битка за трета дивизия

За първи път в историята на ЮЗ „В” АФГ ще се изиграят повторни баражи за попълване състава на групата.

Три отбора се целят към свободното място в третия ешелон. Шампионите на областните групи - Витоша (Долна Диканя) от Перник, Искрец от София-област и Рилски орли (Бистрица) от Кюстендил, загубиха през юни квалификациите за трета дивизия, но сега ще имат поправителен изпит.

Днес в ЗС на БФС – София, в присъствието на представители на трите клуба бе изтеглен жребия за предстоящите срещи.

В неделя (23 август) от 17 часа на стадиона в столичния квартал „Обеля” съперници ще бъдат отборите на „Искрец” и Витоша (Долна Диканя). Победителят от този мач ще трябва да се изправи в сряда от 17 часа срещу Рилски орли (Бистрица) в директен спор за място в ЮЗ „В” АФГ. Решителната среща ще се проведе отново на стадиона в Обеля, където преди 2 сезона домакински срещи в трета дивизия играеше столичния „Люлин”.

Двубоят в сряда може и въобще да не се състои, ако до вторник (25 август), Беласица (Петрич) не се картотекира за новото първенство в трета дивизия.

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - III кръг

17 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:2Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
4:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)
0:3Миньор (Пк)
КРСпортист (Своге)
2:3ФК Кюстендил
КРБанско
5:1Марек (Дупница)
КРЧавдар (Етрополе)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)0:1Сливнишки герой
 Беласица (Пч)
-почива

19 август 2019 г. (понеделник) - 18:00 ч.

18:00       Балкан (Бот)-:-Септември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Чавдар (Етрополе)
3+24
9
Банско2+33
10
Септември (Симитли)
1+23
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Марек (Дупница)
3-61
17Балкан (Ботевград)
2-50
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Спортист (Своге)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Септември (Сим)
-:-Надежда (Добр)
18:00Беласица (Пч)
-:-Балкан (Бот)
18:00Рилски спортист
-:-Банско
18:00ФК Кюстендил
-:-Пирин (Разлог)
18:00Сливнишки герой
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Миньор (Пк)-:-Перун (Кресна)
Марек (Дупница)-почива
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.