СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пътят към „В” група минава през Обеля ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 21 Август 2009 21:14
 Отборът на Витоша (Долна Диканя) отново ще се хвърли в битка за трета дивизия

За първи път в историята на ЮЗ „В” АФГ ще се изиграят повторни баражи за попълване състава на групата.

Три отбора се целят към свободното място в третия ешелон. Шампионите на областните групи - Витоша (Долна Диканя) от Перник, Искрец от София-област и Рилски орли (Бистрица) от Кюстендил, загубиха през юни квалификациите за трета дивизия, но сега ще имат поправителен изпит.

Днес в ЗС на БФС – София, в присъствието на представители на трите клуба бе изтеглен жребия за предстоящите срещи.

В неделя (23 август) от 17 часа на стадиона в столичния квартал „Обеля” съперници ще бъдат отборите на „Искрец” и Витоша (Долна Диканя). Победителят от този мач ще трябва да се изправи в сряда от 17 часа срещу Рилски орли (Бистрица) в директен спор за място в ЮЗ „В” АФГ. Решителната среща ще се проведе отново на стадиона в Обеля, където преди 2 сезона домакински срещи в трета дивизия играеше столичния „Люлин”.

Двубоят в сряда може и въобще да не се състои, ако до вторник (25 август), Беласица (Петрич) не се картотекира за новото първенство в трета дивизия.

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
Magicshop.bg
Следете ни в:
Magicshop.bg
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)17+3647
2Хебър (Пазарджик)17+2240
3 Вихрен (Сандански)17+2137
 4  Септември (Симитли)17+1531
5 Сливнишки герой (Сливница)17+426
6 Банско17+525
7 Пирин (Разлог)17+824
8Миньор (Перник)17+124
9Свобода (Пещера)17-623
10
Марек (Дупница)17+423
11Чавдар (Етрополе)17 022
 12 Беласица (Петрич)17-1122
13Рилски спортист (Самоков)17-121
14Пирин (Гоце Делчев)17-1419
 15  Балкан (Ботевград)17-418
16ОФК Елин Пелин17-2014
17Германея (Сапарева баня)17-298
18Ботев (Ихтиман)17-318
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)15+5342
2Брацигово15+3238
3 Балкан (Варвара)15+2735
 4  Левски (Паталеница)15+1934
5 Чепинец (Велинград)15+2930
6 Оборище II (Панагюрище)15+323
7Вихър (Ветрен)
15-422
 8 Величково15+221
9Сарая15-417
10
Спартак (Калугерово)15-115
11Локомотив (Септември)15-315
 12 Тракия (Пазарджик)15-2914
13Родопи  (Козарско)15-1512
14Тракиец (Главиница)15-1811
 15  Братаница15-438
16Зенит (Ветрен дол)15-487
 

Подробно класиране

 

Кой е тук?

В момента има 41 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер