Бивш защитник на Марек свири ЦСКА – Ботев (Ихтиман) ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 13 Март 2016 00:37
Георги Николов
Столичанинът Георги Николов бе определен за главен рефер на срещата между ЦСКА и Ботев (Ихтиман). Мачът на стадион „Българска армия“ ще бъде под №2 в кариерата на бившия защитник на Марек в Югозападната „В“ група. 32-годишният арбитър дебютира през есента в трета дивизия с двубоя между Витоша (Бистрица) и Струмска слава (Радомир).
Младен Пенев

Лайнсмени на срещата между ЦСКА и Ботев (Ихтиман), която започва от 18:30 ч., ще бъдат Николай Стайков и Иво Боев. Четвърти съдия е Методи Павлов, а делегат – Пламен Коцев. Всички длъжностни лица са от София.

Кюстендилецът Младен Пенев пък получи наряд за гостуването на втория в класирането – Витоша (Бистрица) в Гоце Делчев. „Тигрите“ имат визита на местния Пирин. Тъчарбитри ще бъдат Димитър Стоилов и Васил Байрактарски. Четвърти съдия е Владислав Борисов. Дупница ще бъде представена от делегата Илия Солунов.

Иван Иванов

Съставът на Балкан (Варвара) приема Миньор (Перник). Срещата е поверена на Иван Иванов и помощниците му Георги Великов и Йордан Йоцов. Резервен съдия е Димитър Стайков. Столичните арбитри ще оценява бившия рефер Петър Стайков от Пазарджик.

Димитър Буров

Служителят на НСО – Димитър Буров ще раздава правосъдие на мача между Рилски спортист (Самоков) и София 2010. Засади ще маркират Красимир Миланов и Иво Сотиров. Четвърти съдия е Костадин Янков. Делегатски функции ще изпълнява бившия рефер Тодор Велков.

Представители на областната колегия в Пазарджик получиха назначение за срещата Сливнишки герой (Сливница) – Септември (София). Централен арбитър ще бъде Станислав Апостолов от Стамболийски, подпомаган от своя съгражданин Деян Георгиев и абсолютния дебютант Никола Парушев от Панагюрище. Резервен съдия е Васил Лукаев от Пазарджик. Делегатски пратеник на мача е Илиан Младенов от София.

Станислав Апостолов (с топката) ще свири трети мач през този сезон в Югозападната "В" група

Записалите по 2 победи и 1 загуба през 2016-а в първенството – Вихрен (Сандански) и Велбъжд (Кюстендил), излизат в директен спор. Двубоят ще ръководи Васимир Ел-Хатиб. Флаговете ще вдигат Виктор Адриянов и Антонио Костадинов. Четвърти съдийски пратеник е Тенчо Гошев. Оценките на арбитрите ще напише бившия международен асистент Велко Попов.

Борислав Ненков
Васимир Ел-Хатиб

Столичанинът Борислав Ненков ще следи за спазването на правилата на мача между Беласица (Петрич) и Чико (Бяга). Лайнсмени ще бъдат Светлин Симеонов и Георги Ласкин. Резервен съдия е Владислав Светославов от Перник. Делегат на срещата е Стефан Йорданов от София.