СКОНТО ООД

altech.bg%20
Шестима играчи са аут след първите мачове за 2016-а ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 26 Февруари 2016 23:34
 
Виктор Райчев

Зоналната дисциплинарна комисия наложи 6 лични и 1 отборно наказание в Югозападната „В“ група при първото си заседание за 2016 година.

Само 1 състезател получи червен картон в неделните срещи. Георги Петров от Чико (Бяга) ще бъде извън игралното поле за 1 мач.

Петима футболисти от третия ешелон пък са санкционирани за натрупани 5 жълти картона. По 1 двубой на своите тимове ще пропуснат Виктор Райчев от ЦСКА, Симеон Ганчев от София 2010, Боян Стойнев от Велбъжд (Кюстендил), Петър Петров от Ботев (Ихтиман) и Мартин Таушанов от Беласица (Петрич).

По доклад с 500 лева е глобен ПФК ЦСКА. Причината са хвърлени предмети и нерегламентирано използване на пиротехнически изделия.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарек (Дупница)0:1Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:0Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)
3:3Чавдар (Етрополе)
КРПирин (Разлог)
1:0Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)
1:0Банско
КРБеласица (Пч)
6:2Германея (Сб)
КРРилски спортист
1:0Септември (Сим)
КРСпортист (Своге)
0:1Миньор (Пк)

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Надежда (Добр)
-:-Балкан (Бот)       

Обл. п-во за деца - VI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)1:3Чико-Бунара (Бяга)

"А" ОФГ Пз - X кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарица (Белово)
2:2Оборище II (Пан)
КР   Левски (Пат)
6:0Тракиец (Глав)
КРВеличково
1:2Тракия (Пз)
КРЛокомотив (Септ)
0:4Брацигово

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Вихър (Ветрен)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Родопи (Коз)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Спартак (Кал)
16:00Балкан (Варвара)
-:-Сарая
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
10+1625
2Пирин (Разлог)
10+1723
3 Оборище (Панагюрище)
10+821
 4  Сливнишки герой (Сливница)
10+819
5 Банско
10+1019
6 Вихрен (Сандански)
10 016
7Рилски спортист (Самоков)
10-3 15
8Чавдар (Етрополе)
10+715
9Миньор (Перник)
10+413
10
Беласица (Петрич)
10+313
11Германея (Сапарева баня)
10-713
 12 Балкан (Ботевград)
10-312
13Марек (Дупница)
10 011
14Септември (Симитли)
10-511
 15  Ботев (Ихтиман)
10-79
16Надежда (Доброславци)
10-138
17Спортист (Своге)
10-116
18Велбъжд (Кюстендил)
10-242
 

Подробно класиране

Голмайстори (след IX кръг) - ЮЗ ТЛ

11Христо СпасовБанско
9Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
6Красимир ШапкаровПирин (Разлог)
6Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
9+2222
2Левски (Паталеница)
9+821
3Чепинец (Велинград)
9+1220
 4 Балкан (Варвара)
9+1120
5Величково
9+917
6Брацигово
9+715
7Сарая
9+414
 8 Вихър (Ветрен)9+313
9Тракиец (Главиница)
9-912
10
Оборище II (Панагюрище)
9 010
11Родопи (Козарско)
9-58
 12 Тракия (Пазарджик)
9-108
13Спартак (Калугерово)
9-67
14Марица (Белово)
9-77
 15  Ботев (Момина клисура)
9-215
 16 Локомотив (Септември)
9-183
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 99 посетителя в сайта

Приятели

. .
.