СКОНТО ООД

altech.bg%20
Хеттрик за СОУ „Св. св. Кирил и Методий” във волейбола ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 22 Февруари 2016 20:43
 
Най-оспорван бе мачът за първото място при учениците от XI - XII клас

На 20 февруари във Велинград се изиграха решителните мачове от общинския етап на ученическите игри по волейбол.

Над всички в срещите бяха отборите на СОУ „Св. св. Кирил и Методий” – Велинград, които завоюваха три шампионски титли.

Най-драматична бе развръзката в мачовете при юношите (XI - XII клас), видя репортер на velsport24.com.

 
Тимът на СОУ "Св. св. Кирил и Методий" - Велинград постигна 2 победи при най-големите

Възпитаниците на СОУ „Св. св. Кирил и Методий” пречупиха с 2:1 гейма селекцията на ПГГС „Христо Ботев” - Велинград в инфарктен сблъсък. Победителите взеха първия мач с лекота (25:12). В следващия гейм „горските” вдигнаха оборотите и затвориха втората част след 25:14 в своя полза. В тайбрека съперниците се „захапаха” здраво, но в крайна сметка победата с драматичното 20:18 измъкна тимът на СОУ „Св. св. Кирил и Методий”. Преди това победителите се наложиха с 2:0 гейма срещу възпитаниците на ПГИТ „Алеко Константинов” след 25:15 и 25:18. В своеобразния дуел за второто място „горските” се наложиха с 2:0 (25:20, 25:20) срещу „икономистите”.

 
Учениците на ПГИТ "Алеко Константинов" (в черни екипи) завършиха на трето място

СОУ „Св. Св. Кирил и Методий” зае първото място и при юношите от VIII до X клас след 2:0 гейма (25:15, 25:19) срещу ПГГС „Христо Ботев”.

При девойките в същата възраст заявки за участие също бяха подали само 2 отбора. СОУ „Св. св. Кирил и Методий” спечели с 2:0 (25:22, 25:8) срещу СОУ „Васил Левски”.

 
"Горските" загубиха драматично решителния мач за първото място при юношите (XI-XII клас)

При девойките от XI-XII клас общински представител отново ще бъде СОУ „Св. св. Кирил и Методий”. Учебното заведение единствено извади отбор на общинско ниво и така си осигури общо 4 квоти за Пазарджик.

 
Шампионският отбор на СОУ "Св. св. Кирил и Методий" - Велинград при XI-XII клас

При най-малките (V – VII клас), при момичетата и момчетата общината ще представят отборите на ОУ „Христо Ботев” – Велинград, който единствени комплектоваха състави за игрите.

Любезен домакин на волейболните мачове от общинските игри бе спортната зала на СОУ „Васил Левски” – Велинград.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЧавдар (Етрополе)
0:1Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:0Германея (Сб)
КРРилски спортист
3:0Беласица (Пч)
КРВихрен (Санд)
2:1Миньор (Пк)
КРБотев (Ихтиман)
1:5Банско
КРНадежда (Добр)
2:0Септември (Сим)
КРВелбъжд (Кн)1:1Сливнишки герой
КРМарек (Дупница)
0:2Спортист (Своге)
КРПирин (Разлог)
2:0Балкан (Бот)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XIX кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРСарая
5:2Тракиец (Глав)
КРРодопи (Коз)
0:0Балкан (Варвара)
КР   Вихър (Ветрен)
0:3Левски (Пат)

24 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Локомотив (Септ)
КР Оборище II (Пан)
2:0Тракия (Пз)  
КРЧико-Бунара (Бяга)
3:1Брацигово
КРМарица (Белово)
2:0Ботев (М. клисура)
КРСпартак (Кал)
2:0Величково

Обл. п-во за деца - VIII кръг

24 март 2019 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:5Локомотив (Септ)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
23+3259
2Оборище (Панагюрище)
23+2153
3 Вихрен (Сандански)
23+1044
 4  Банско
23+2044
5 Пирин (Разлог)
23+1743
6 Сливнишки герой (Сливница)
23+2343
7Миньор (Перник)
23+634
8Рилски спортист (Самоков)
23+234
9Беласица (Петрич)
23+630
10
Чавдар (Етрополе)
23+629
11Марек (Дупница)23-226
 12 Германея (Сапарева баня)
23-1626
13Надежда (Доброславци)
23-1922
14Септември (Симитли)
23-822
 15  Ботев (Ихтиман)
23-2722
16Спортист (Своге)
23-1718
17Балкан (Ботевград)
23-1818
18Велбъжд (Кюстендил)
23-368
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXI кръг)

19Христо СпасовБанско
18Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
11Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)

ЮЗ Трета лига - XXIV кръг

30 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Хебър (Пз)
-:-Надежда (Добр)
15:00Сливнишки герой
-:-Оборище (Пан)
15:00Миньор (Пк)
-:-Марек (Дупница)
15:00Септември (Сим)-:-Велбъжд (Кн)
15:00Балкан (Бот)
-:-Ботев (Ихтиман)
15:00Банско
-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Германея (Сб)
-:-Вихрен (Санд)
15:00Спортист (Своге)-:-Рилски спортист
15:00Беласица (Пч)
-:-Пирин (Разлог)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
19+5552
2Чепинец (Велинград)
19+2642
3Левски (Паталеница)
19+2840
 4 Балкан (Варвара)
19+1834
5Сарая
19+1234
6Брацигово
19+1732
7Тракия (Пазарджик)
19-528
 8 Величково
19+526
9Тракиец (Главиница)
19-1625
10
Спартак (Калугерово)
19-121
11Оборище II (Панагюрище)
19-1419
 12 Вихър (Ветрен)
19-1818
13Родопи (Козарско)
19-1817
14Марица (Белово)
19-2016
 15  Локомотив (Септември)
19-3912
 16 Ботев (Момина клисура)
19-407
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XX кръг

30 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Балкан (Варвара)
-:-Марица (Белово)
15:00Величково
-:-Родопи (Коз)
15:00    Брацигово-:- Сарая
15:00Локомотив (Септ)-:-Оборище II (Пан) 

31 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Левски (Пат)
-:-Чепинец (Вел)
15:00Тракия (Пз)
-:- Чико-Бунара (Бяга)
15:00Тракиец (Глав)
-:-Спартак (Кал)
15:00Ботев (М. клисура)
-:-Вихър (Ветрен)

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.