СКОНТО ООД

altech.bg%20
Хеттрик за СОУ „Св. св. Кирил и Методий” във волейбола ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 22 Февруари 2016 21:43
 
Най-оспорван бе мачът за първото място при учениците от XI - XII клас

На 20 февруари във Велинград се изиграха решителните мачове от общинския етап на ученическите игри по волейбол.

Над всички в срещите бяха отборите на СОУ „Св. св. Кирил и Методий” – Велинград, които завоюваха три шампионски титли.

Най-драматична бе развръзката в мачовете при юношите (XI - XII клас), видя репортер на velsport24.com.

 
Тимът на СОУ "Св. св. Кирил и Методий" - Велинград постигна 2 победи при най-големите

Възпитаниците на СОУ „Св. св. Кирил и Методий” пречупиха с 2:1 гейма селекцията на ПГГС „Христо Ботев” - Велинград в инфарктен сблъсък. Победителите взеха първия мач с лекота (25:12). В следващия гейм „горските” вдигнаха оборотите и затвориха втората част след 25:14 в своя полза. В тайбрека съперниците се „захапаха” здраво, но в крайна сметка победата с драматичното 20:18 измъкна тимът на СОУ „Св. св. Кирил и Методий”. Преди това победителите се наложиха с 2:0 гейма срещу възпитаниците на ПГИТ „Алеко Константинов” след 25:15 и 25:18. В своеобразния дуел за второто място „горските” се наложиха с 2:0 (25:20, 25:20) срещу „икономистите”.

 
Учениците на ПГИТ "Алеко Константинов" (в черни екипи) завършиха на трето място

СОУ „Св. Св. Кирил и Методий” зае първото място и при юношите от VIII до X клас след 2:0 гейма (25:15, 25:19) срещу ПГГС „Христо Ботев”.

При девойките в същата възраст заявки за участие също бяха подали само 2 отбора. СОУ „Св. св. Кирил и Методий” спечели с 2:0 (25:22, 25:8) срещу СОУ „Васил Левски”.

 
"Горските" загубиха драматично решителния мач за първото място при юношите (XI-XII клас)

При девойките от XI-XII клас общински представител отново ще бъде СОУ „Св. св. Кирил и Методий”. Учебното заведение единствено извади отбор на общинско ниво и така си осигури общо 4 квоти за Пазарджик.

 
Шампионският отбор на СОУ "Св. св. Кирил и Методий" - Велинград при XI-XII клас

При най-малките (V – VII клас), при момичетата и момчетата общината ще представят отборите на ОУ „Христо Ботев” – Велинград, който единствени комплектоваха състави за игрите.

Любезен домакин на волейболните мачове от общинските игри бе спортната зала на СОУ „Васил Левски” – Велинград.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 14 посетителя в сайта

Приятели

. .
.