СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2015/16 г. ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 20 Февруари 2016 21:17

Ученици от V до VII клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

16.02.2016 г.(вторник) - гр. А

13:00

СОУ "Христо Смирненски" - с. Света Петка

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

 0:3

16.02.2016 г.(вторник) - гр. B

14:30

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

 4:0

19.02.2016 г.(петък) - гр. А

13:00

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

6:2

19.02.2016 г.(петък) - гр. B

14:30

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

4:7

23.02.2016 г.(вторник) - гр. А

13:00

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

 3:2

23.02.2016 г.(вторник) - гр. B

14:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

 4:2

26.02.2016 г.(петък)

13:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

 6:1

26.02.2016 г.(петък)

15:00 

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

2:3

01.03.2016 г.(вторник) – мач за 3-4 място

13:00

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

 

01.03.2016 г.(вторник) - ФИНАЛ

14:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

 

   Ученици от VIII до X клас 

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

16.02.2016 г.(вторник) – гр. B

16:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

 4:0

18.02.2016 г.(четвъртък) – гр. А

13:00

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

 1:6

18.02.2016 г.(четвъртък) – гр. B

14:30

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

8:1

22.02.2016 г.(понеделник) – гр. В

13:00

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 1:3

22.02.2016 г.(понеделник) – гр. B

14:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

 15:0

23.02.2016 г.(вторник) – гр. А

16:00

СОУ „Методий Драгинов“ – с. Драгиново

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

6:6

24.02.2016 г.(сряда) – гр. B

13:00

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

 8:2

24.02.2016 г.(сряда) – гр. B

14:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

0:1

25.02.2016 г.(четвъртък) – гр. А

16:00

СОУ „Методий Драгинов“ – с. Драгиново

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

4:6

29.02.2016 г.(понеделник)

13:00

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

 

29.02.2016 г.(понеделник)

15:00

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

СОУ „Методий Драгинов“ – с. Драгиново

 

07.03.2016 г.(понеделник) – мач за 3-4 място

13:00

 

 

 

07.03.2016 г.(понеделник) – ФИНАЛ

15:00

 

 

 

  Ученици от XI до XII клас 

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

19.02.2016 г.(петък)

15:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

2:4

25.02.2016 г.(четвъртък)

15:15

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

 9:3

09.03.2016 г.(сряда) – мач за 3-4 място

13:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка 

09.03.2016 г.(сряда) - ФИНАЛ

15:00

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

 


 

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)16+4145
 2 Брацигово16+5545
3Чико-Бунара (Бяга)16+4142
 4 Марица (Белово)16+1630
5Левски (Паталеница)16+1225
6Чепинец (Велинград)16+1324
7Спартак (Калугерово)16-1223
 8 Величково16-323
9Локомотив (Септември)16-420
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)16-1318
 12 Тракия (Пазарджик)16-1517
13Левски (Ракитово)16-916
14Вихър (Ветрен)16-1616
15Оборище II (Панагюрище)16-2913
16Сарая16-3511
17Лозен16-342
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.