СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2015/16 г. ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 20 Февруари 2016 22:17

Ученици от V до VII клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

16.02.2016 г.(вторник) - гр. А

13:00

СОУ "Христо Смирненски" - с. Света Петка

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

 0:3

16.02.2016 г.(вторник) - гр. B

14:30

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

 4:0

19.02.2016 г.(петък) - гр. А

13:00

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

6:2

19.02.2016 г.(петък) - гр. B

14:30

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

4:7

23.02.2016 г.(вторник) - гр. А

13:00

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

 3:2

23.02.2016 г.(вторник) - гр. B

14:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

 4:2

26.02.2016 г.(петък)

13:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

 6:1

26.02.2016 г.(петък)

15:00 

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

2:3

01.03.2016 г.(вторник) – мач за 3-4 място

13:00

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

 

01.03.2016 г.(вторник) - ФИНАЛ

14:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

 

   Ученици от VIII до X клас 

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

16.02.2016 г.(вторник) – гр. B

16:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

 4:0

18.02.2016 г.(четвъртък) – гр. А

13:00

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

 1:6

18.02.2016 г.(четвъртък) – гр. B

14:30

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

8:1

22.02.2016 г.(понеделник) – гр. В

13:00

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 1:3

22.02.2016 г.(понеделник) – гр. B

14:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

 15:0

23.02.2016 г.(вторник) – гр. А

16:00

СОУ „Методий Драгинов“ – с. Драгиново

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

6:6

24.02.2016 г.(сряда) – гр. B

13:00

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

 8:2

24.02.2016 г.(сряда) – гр. B

14:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

0:1

25.02.2016 г.(четвъртък) – гр. А

16:00

СОУ „Методий Драгинов“ – с. Драгиново

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

4:6

29.02.2016 г.(понеделник)

13:00

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

 

29.02.2016 г.(понеделник)

15:00

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

СОУ „Методий Драгинов“ – с. Драгиново

 

07.03.2016 г.(понеделник) – мач за 3-4 място

13:00

 

 

 

07.03.2016 г.(понеделник) – ФИНАЛ

15:00

 

 

 

  Ученици от XI до XII клас 

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

19.02.2016 г.(петък)

15:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

2:4

25.02.2016 г.(четвъртък)

15:15

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

 9:3

09.03.2016 г.(сряда) – мач за 3-4 място

13:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка 

09.03.2016 г.(сряда) - ФИНАЛ

15:00

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

 


 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 20 посетителя в сайта

Приятели

. .
.