СКОНТО ООД

altech.bg%20
Стартираха футболните мачове от ученическите игри във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 16 Февруари 2016 22:46
 
Тимът на СОУ "Св. св. Кирил и Методий" - Велинград започна с победа при учениците от VIII до X клас

Три срещи се изиграха в първия състезателен ден от ученическите игри по футбол във Велинград. Двубоите от общинския етап на надпреварата се провеждат на игрище „Кална баня“.

В надпреварата при учениците от V до VII клас победи постигнаха тимовете на ОУ „Христо Ботев“ – Велинград и СОУ „Методий Драгинов“ – с. Драгиново. Общо 6 учебни заведения, разпределени в две групи по 3 отбора, ще атакуват първото място в общинския кръг на игрите.

В първата среща ОУ „Христо Ботев“ спечели с класическото 3:0 срещу селекцията на СОУ „Христо Смирненски“ – Света Петка.

В следващия двубой СОУ „Методий Драгинов“ пък се наложи с 2:0 срещу възпитаниците на ОУ „Неофит Рилски“ – Велинград.

В общинския турнир за ученици от VIII до X клас заявки за участие подадоха 7 състава, които са разделени в две група с по 3 и 4 отбора.

Победа с 4:0 на старта взеха възпитаниците на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград. Те преодоляха тима на СОУ „Христо Смирненски“ – с. Света Петка.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

27 ноември 2019 г. (сряда) - 14:00 ч.

КРРилски спортист0:1Пирин (Разлог)   

30 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Септември (Сим)
КРСливнишки герой4:2Надежда (Добр)
КРФК Кюстендил4:0Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)2:1Спортист (Своге)
КРМарек (Дупница)
1:0Перун (Кресна)
КРМиньор (Пк)3:0Балкан (Бот)
КРБанско3:1Чавдар (Етрополе)
Вихрен (Санд)-почива

4-та лига Пз - XV кръг

30 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРРодопи (Коз)1:4Величково
КРЛевски (Пат)1:6Балкан (Варвара)     
КРЛозен0:2Брацигово
КРМарица (Белово)5:0Вихър (Ветрен)     

1 декември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КР
  Чепинец (Вел)
3:1Тракия (Пз)
КРСарая1:5Чико-Бунара (Бяга)  
КРСпартак (Кал)0:2Локомотив (Септ)
 Тракиец (Глав)-почива
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XV кръг)

12Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)12+4634
2Брацигово12+3330
3Чепинец (Велинград)12+2427
 4 Марица (Белово)12+1023
5Локомотив (Септември)12+1122
6Балкан (Варвара)12+1420
7Спартак (Калугерово)12-319
 8 Левски (Паталеница)12+218
9Величково13+417
10
Тракиец (Главиница)12 016
11Родопи (Козарско)13-514
 12 Сарая12-276
13Тракия (Пазарджик)12-216
14Лозен12-424
 15  Вихър (Ветрен)12-462
 

Временно класиране

4-та лига Пз - X кръг (отл. срещи)

7 декември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00   Вихър (Ветрен)-:-Балкан (Варвара)
14:00Тракия (Пз)-:-Левски (Пат)
14:00Тракиец (Глав)-:-Брацигово
14:00Величково-:-Лозен

8 декември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Марица (Белово)   
14:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Спартак (Кал)
14:00Локомотив (Септ)-:-Сарая
 Родопи (Коз)-почива

Кой е тук?

В момента има 24 посетителя в сайта

Приятели

. .
.