СКОНТО ООД

altech.bg%20
ПК Белмекен отпразнува 20-годишен юбилей ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 29 Януари 2016 23:44
Неуморният тандем Йорданка Пенина - Велчо Клешков получи сериозно признание за положения труд

Плувен клуб Белмекен – Велинград отбеляза тържествено 20-та година от създаването си. Събитието се състоя в препълнената зала на Туристическия информационен център в курортния град, видя репортер на velsport24.com.

Треньорският тандем Велчо Клешков - Йорданка Пенина получи множество поздравления, стилни букети и отличия от уважилите юбилея гости.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Плувната приказка на Белмекен стана на 20 

Елитът на Велинград уважи юбилея на ПК Белмекен 

Равносметката и посланието на ПК Белмекен

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

27 ноември 2019 г. (сряда) - 14:00 ч.

КРРилски спортист0:1Пирин (Разлог)   

30 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Септември (Сим)
КРСливнишки герой4:2Надежда (Добр)
КРФК Кюстендил4:0Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)2:1Спортист (Своге)
КРМарек (Дупница)
1:0Перун (Кресна)
КРМиньор (Пк)3:0Балкан (Бот)
КРБанско3:1Чавдар (Етрополе)
Вихрен (Санд)-почива

4-та лига Пз - XV кръг

30 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРРодопи (Коз)1:4Величково
КРЛевски (Пат)1:6Балкан (Варвара)     
КРЛозен0:2Брацигово
КРМарица (Белово)5:0Вихър (Ветрен)     

1 декември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КР
  Чепинец (Вел)
3:1Тракия (Пз)
КРСарая1:5Чико-Бунара (Бяга)  
КРСпартак (Кал)0:2Локомотив (Септ)
 Тракиец (Глав)-почива
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XV кръг)

12Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)12+4634
2Брацигово12+3330
3Чепинец (Велинград)12+2427
 4 Марица (Белово)12+1023
5Локомотив (Септември)12+1122
6Балкан (Варвара)12+1420
7Спартак (Калугерово)12-319
 8 Левски (Паталеница)12+218
9Величково13+417
10
Тракиец (Главиница)12 016
11Родопи (Козарско)13-514
 12 Сарая12-276
13Тракия (Пазарджик)12-216
14Лозен12-424
 15  Вихър (Ветрен)12-462
 

Временно класиране

4-та лига Пз - X кръг (отл. срещи)

7 декември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00   Вихър (Ветрен)-:-Балкан (Варвара)
14:00Тракия (Пз)-:-Левски (Пат)
14:00Тракиец (Глав)-:-Брацигово
14:00Величково-:-Лозен

8 декември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Марица (Белово)   
14:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Спартак (Кал)
14:00Локомотив (Септ)-:-Сарая
 Родопи (Коз)-почива

Кой е тук?

В момента има 25 посетителя в сайта

Приятели

. .
.