СКОНТО ООД

altech.bg%20
16 медала за ПК Белмекен от турнира "Шампион" ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 22 Декември 2015 07:56
 
Състезателите на ПК Белмекен (родени през 2002-2005 г.) със спечелените отличия на турнира в Пазарджик

На традиционния турнир „Шампион”, провел се на 19 декември в Пазарджик, воденият от треньорката Йорданка Пенина отбор ПК Белмекен взе участие с 12 състезатели.

Участниците бяха родени през 2002, 2003, 2004 и 2005 г. Най-малките възпитаници на клуба спечелиха 16 медала – Ясен Кичуков взе 2 златни отличия,  Петър Водев и Ивана Цвеева - по 1 златен и 1 сребърен, Яким Митев – 2 сребърни, Костадин Ачев - 1 сребърен и 1 бронзов, Мирослав Бозев –  сребърен, Теодора Кръстева – 2 бронзови, Мария Ангелова – 2 бронзови, Лета Бучкова –  бронзов и Добри Добрев – бронзов и Атина Арнаудова – 2 четвърти места. Всички участници получиха грамоти и награди от СК Шампион (Пазарджик).

Velsport24.com

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 20 посетителя в сайта

Приятели

. .
.