СКОНТО ООД

altech.bg%20
Стоян Допчев с 3 медала от международен турнир ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 21 Декември 2015 12:25
 
Стоян Допчев
© снимка: sportsgallery.eu

Стоян Допчев спечели  3 медала  на международния турнир „Свети Никола”, който се проведе на  19 и 20 декември в Ниш, Сърбия.

Плувецът на ПК „Белмекен” стана втори на 50 м св. стил и на 50 м бътерфлай и трети на 100 м св. стил.

Velsport24.com

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КРХебър (Пз)
4:0Велбъжд (Кн)
КРСептември (Сим)
0:1Оборище (Пан)
КРБотев (Ихтиман)
1:3Чавдар (Етрополе)
КРБанско
3:2Надежда (Добр)
КРМиньор (Пк)
3:0Рилски спортист
КРСливнишки герой
2:2Вихрен (Санд)
КРСпортист (Своге)
0:4Пирин (Разлог)
КРГерманея (Сб)
0:1Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)
0:0Беласица (Пч)

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КРРодопи (Коз)
2:0Марица (Белово)
КРЛевски (Пат)
3:2Оборище II (Пан)
КРТракия (Пз)
1:1Сарая
КРВеличково
7:1Тракиец (Глав)

23 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРБотев (М. клисура)
0:4Чепинец (Вел)
Прекр.Локомотив (Септ)
0:1Чико-Бунара (Бяга)
КРБрацигово3:1Спартак (Кал)
КРБалкан (Варвара)
1:0Вихър (Ветрен)

Обл. п-во за деца - II кръг

23 септември 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

ОТЛЧепинец (Вел)-:-Оборище (Пан)      
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
8+1622
2Пирин (Разлог)
8+1519
3 Оборище (Панагюрище)
8+717
 4  Сливнишки герой (Сливница)
8+715
5 Банско
8+715
6 Вихрен (Сандански)
8-113
7Германея (Сапарева баня)
8-3 13
8Миньор (Перник)
8+411
9Балкан (Ботевград)
8-111
10
Рилски спортист (Самоков)
8-511
11Марек (Дупница)
8+110
 12 Септември (Симитли)
8-310
13Чавдар (Етрополе)
8+29
14Беласица (Петрич)
8+19
 15  Ботев (Ихтиман)
8-86
16Надежда (Доброславци)
8-115
17Спортист (Своге)
8-95
18Велбъжд (Кюстендил)
8-192
 

Подробно класиране

Голмайстори (след V кръг) - ЮЗ ТЛ

6Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
5Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
5Руслан ИвановХебър (Пазарджик)

ЮЗ Трета лига - IX кръг

29 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)
-:-Хебър (Пз)
17:00Марек (Дупница)
-:-Сливнишки герой
17:00Надежда (Добр)
-:-Ботев (Ихтиман)
17:00Чавдар (Етрополе)
-:-Балкан (Бот)
17:00Пирин (Разлог)
-:-Миньор (Пк)
17:00Велбъжд (Кн)
-:-Банско
17:00Рилски спортист
-:-Германея (Сб)
17:00Вихрен (Санд)
-:-Септември (Сим)
17:00Беласица (Пч)
-:-Спортист (Своге)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
6+1916
2Балкан (Варвара)
6+916
3Чепинец (Велинград)
6+1015
 4 Брацигово
6+612
5Левски (Паталеница)
6+512
6Сарая
6-28
7Оборище II (Панагюрище)
6+38
 8 Величково
6+18
9Тракия (Пазарджик)
6-27
10
Марица (Белово)
6 07
11Вихър (Ветрен)
6+37
 12 Родопи (Козарско)
6-36
13Тракиец (Главиница)
6-125
14Ботев (Момина клисура)
6-144
 15  Локомотив (Септември)
6-103
 16 Спартак (Калугерово)
6-131
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

"А" ОФГ Пз - VII кръг

29 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00  Марица (Белово)-:-Величково
17:00Тракиец (Глав)
-:-Брацигово
17:00Сарая
-:-Локомотив (Септ)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Родопи (Коз)

30 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00 Чепинец (Вел)
-:-Балкан (Варвара)
17:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Левски (Пат)
17:00Спартак (Кал)
-:-Тракия (Пз)
17:00 Оборище II (Пан)
-:-Ботев (М. клисура)

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.