СКОНТО ООД

altech.bg%20
Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2015-а ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 19 Декември 2015 18:41
Състезатели от 8 спортни клуба получиха награди

27 спортисти от 8 велинградски клуба бяха отличени с индивидуални призове за постиженията си през 2015 година. Церемонията, организирана от община Велинград се проведе на 17 декември. Домакин на събитието за първи път в историята бе Рок и джаз клуб „Under The stage“.

Д-р Костадин Коев, Бельо Мандраджиев и Сергей Кичиков (отляво надясно) по време на церемонията

Тържеството бе открито от кмета на община Велинград д-р Костадин Коев. Градоначалникът поздрави спортистите за постиженията им през годината и им пожела още по-големи успехи през 2016 година.

Кметът на Велинград връчва награда на Николай Сейменов от ПК Белмекен

Сред официалните гости на събитието освен кмета д-р Коев, присъстваха също заместникът му Сергей Кичиков и председателят на общинския съвет Бельо Мандраджиев. Тримата връчиха призовете на най-заслужилите възпитаници на велинградските клубове, представители на 6 вида спорт – футбол, волейбол, плуване, спортни танци, ски бягане и бойни изкуства.

Шефът на ситипарламента - Бельо Мандраджиев със състезателите на КСТ "Импулс" Борис Даскалов и Диана Енчева

Със специален плакет бе отличен еврошампионът по сумо Иван Шейнов. Националът е по-известен като велинградския Котоошу.

Индивидуални грамоти за постиженията им през 2015 година пък бяха връчени на още 36 спортисти.

Велинградският Котоошу получи специален приз

За празничното настроение на присъстващите се погрижи професионален DJ, а за събитието бе осигурен и кетъринг.

Велинградските спортисти от всички възрасти напълниха Рок и джаз клуб "Under The stage"

СК „Атлас” - Любомир Папарков, Даниел Бошнаков, Александра Влахова

ПК”Чепинец” - Василена Белева, Христине Стоилова, Георги Целев

ПК „Белмекен” - Николай  Сейменов, Вангелина Драганова, Георги Сейменов

СК „Бойни изкуства” - Петър Димитров, Милан Еленов, Димитър Георгиев

ВК „Велинград волей” - Владимир Клешков, Димитър Темелков, Костадин Грънчаров

ФК „ПГГС Христо Ботев” - Людмил Кехайов, Асен Илиев, Васил Игнатов

ФК „Чепинец” - Краси Кючуков, Медиан Паров, Марио Иванов

КСТ „Импулс” - Илия Добрев - Венцислава Бормалийска, Борис Даскалов - Диана Енчева, Кирил Забурдяев - Яна Янушева 

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIV кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)0:0Миньор (Пк)
КРБеласица (Пч)
5:1Ботев (Ихтиман)
КРСептември (Сим)2:1Сливнишки герой
КРНадежда (Добр)
4:1Марек (Дупница)
КРПерун (Кресна)1:3Чавдар (Етрополе)
КРБалкан (Бот)1:0Рилски спортист
КРСпортист (Своге)0:1Банско
КРПирин (Разлог)0:3Вихрен (Санд)
ФК Кюстендил-почива

4-та лига Пз - XII кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРТракия (Пз)7:2Светкавица (Син)
КРБрацигово5:2Балкан (Варвара)
КР    Вихър (Ветрен)0:11Левски (Пат)
КРВеличково0:2Марица (Белово)
КР Тракиец (Глав)3:1Сарая

10 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)5:2Чепинец (Вел)        
КРРодопи (Коз)3:0Спартак (Кал) 
КРЛокомотив (Септ)4:1Лозен
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
13+2733
2Септември (Симитли)13+1229
3Вихрен (Сандански)14+1229
4ФК Кюстендил13+9 25
5Спортист (Своге)13+625
6Оборище (Панагюрище)14+1325
7Беласица (Петрич)13+522
8
Сливнишки герой (Сливница)13+218
9
Банско13+417
10
Чавдар (Етрополе)14+116
11Балкан (Ботевград)13-615
  12Надежда (Доброславци)13-514
13Пирин (Разлог)13-910
14Ботев (Ихтиман)13-159
 15  Марек (Дупница)13-199
16Рилски спортист (Самоков)13-148
17Перун (Кресна)13-237
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XII кръг)

11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
9Методи КостовВихрен (Санд)
8Росен ЙордановМарек (Дупница)
8Александър АлександровФК Кюстендил

ЮЗ Трета лига - XV кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00ФК Кюстендил-:-Оборище (Пан)
14:00Рилски спортист-:-Надежда (Добр)
14:00Сливнишки герой-:-Беласица (Пч)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Балкан (Бот)
14:00Марек (Дупница)
-:-Спортист (Своге)
14:00Миньор (Пк)-:-Септември (Сим)
14:00Банско-:-Пирин (Разлог)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Перун (Кресна)
Чавдар (Етрополе)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)10+4630
2Брацигово10+4124
3Чепинец (Велинград)10+2521
 4 Левски (Паталеница)10+1020
5Спартак (Калугерово)10+219
6Марица (Белово)10+418
7Балкан (Варвара)10+1016
 8 Локомотив (Септември)10+716
9Родопи (Козарско)10+214
10
Тракиец (Главиница)10-212
11Величково10-111
 12 Сарая10-119
13Тракия (Пазарджик)10-79
14Лозен10-356
 15  Вихър (Ветрен)10-411
 16 Светкавица (Синитево)10-501
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XI кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)-:-Тракия (Пз)
14:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
14:00Сарая-:-Брацигово
14:00Лозен-:-Вихър (Ветрен)     

17 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00
Чепинец (Вел)
-:-Родопи (Коз)
14:00  Балкан (Варвара)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
14:00Светкавица (Син)-:-Локомотив (Септ)
14:00Спартак (Кал)-:-Величково

Кой е тук?

В момента има 18 посетителя в сайта

Приятели

. .
.