СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2015-а ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 19 Декември 2015 19:41
Състезатели от 8 спортни клуба получиха награди

27 спортисти от 8 велинградски клуба бяха отличени с индивидуални призове за постиженията си през 2015 година. Церемонията, организирана от община Велинград се проведе на 17 декември. Домакин на събитието за първи път в историята бе Рок и джаз клуб „Under The stage“.

Д-р Костадин Коев, Бельо Мандраджиев и Сергей Кичиков (отляво надясно) по време на церемонията

Тържеството бе открито от кмета на община Велинград д-р Костадин Коев. Градоначалникът поздрави спортистите за постиженията им през годината и им пожела още по-големи успехи през 2016 година.

Кметът на Велинград връчва награда на Николай Сейменов от ПК Белмекен

Сред официалните гости на събитието освен кмета д-р Коев, присъстваха също заместникът му Сергей Кичиков и председателят на общинския съвет Бельо Мандраджиев. Тримата връчиха призовете на най-заслужилите възпитаници на велинградските клубове, представители на 6 вида спорт – футбол, волейбол, плуване, спортни танци, ски бягане и бойни изкуства.

Шефът на ситипарламента - Бельо Мандраджиев със състезателите на КСТ "Импулс" Борис Даскалов и Диана Енчева

Със специален плакет бе отличен еврошампионът по сумо Иван Шейнов. Националът е по-известен като велинградския Котоошу.

Индивидуални грамоти за постиженията им през 2015 година пък бяха връчени на още 36 спортисти.

Велинградският Котоошу получи специален приз

За празничното настроение на присъстващите се погрижи професионален DJ, а за събитието бе осигурен и кетъринг.

Велинградските спортисти от всички възрасти напълниха Рок и джаз клуб "Under The stage"

СК „Атлас” - Любомир Папарков, Даниел Бошнаков, Александра Влахова

ПК”Чепинец” - Василена Белева, Христине Стоилова, Георги Целев

ПК „Белмекен” - Николай  Сейменов, Вангелина Драганова, Георги Сейменов

СК „Бойни изкуства” - Петър Димитров, Милан Еленов, Димитър Георгиев

ВК „Велинград волей” - Владимир Клешков, Димитър Темелков, Костадин Грънчаров

ФК „ПГГС Христо Ботев” - Людмил Кехайов, Асен Илиев, Васил Игнатов

ФК „Чепинец” - Краси Кючуков, Медиан Паров, Марио Иванов

КСТ „Импулс” - Илия Добрев - Венцислава Бормалийска, Борис Даскалов - Диана Енчева, Кирил Забурдяев - Яна Янушева 

Георги БЕЛЕВ

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)0:2ЦСКА 1948 (Сф)
КРМиньор (Пк)2:0Свобода (Пещера)
КРГерманея (Сб)2:1ОФК Елин Пелин
КРЧавдар (Етрополе)2:0Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)2:1Рилски спортист
КРСливнишки герой2:0Септември (Сим)
КРПирин (Разлог)1:2Вихрен (Санд)
КРБанско0:0Пирин (ГД)
КРМарек (Дупница)2:0Ботев (Ихтиман)

Обл. п-во за деца - IV кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЛевски (Рак)0:7Чепинец (Вел)

"А" ОФГ Пз - IX кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 13:00 ч.

КРЛевски (Пат) 5:1 Зенит (В. дол)

14 октомври 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРВеличково 5:4Брацигово

14 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРРодопи (Коз)4:1Братаница

15 октомври 2017 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРОборище II (Пан) 2:3 Локомотив (Септ)

15 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:5Чепинец (Вел)
КРВихър (Ветрен)1:0Спартак (Кал)
КРСарая1:1Балкан (Варвара)
КРЧико-Бунара (Бяга)6:1Тракиец (Глав)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - VI кръг

15 октомври 2017 г. (неделя) - 11:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Витоша (Бистрица)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)11+2129
2Вихрен (Сандански)11+1725
3 Септември (Симитли)11+1524
 4  Хебър (Пазарджик)11+1224
5 Миньор (Перник)11+520
6 Банско11+318
7 Чавдар (Етрополе)11+217
8Сливнишки герой (Сливница)11-116
9Пирин (Разлог)11+514
10
Рилски спортист (Самоков)11-114
11Балкан (Ботевград)11-113
 12 Беласица (Петрич)11-713
13Марек (Дупница)11+112
14Свобода (Пещера)11-911
 15  Пирин (Гоце Делчев)11-910
16ОФК Елин Пелин11-138
17Германея (Сапарева баня)11-195
18Ботев (Ихтиман)11-215
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XII кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Свобода (Пещера)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Рилски спортист-:-Хебър (Пз)
16:00Вихрен (Санд)-:-Германея (Сб)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-ОФК Елин Пелин
16:00Беласица (Пч)-:-Пирин (Разлог)
16:00Септември (Сим)-:-Банско
16:00Марек (Дупница)-:-Сливнишки герой
16:00Пирин (ГД)-:-Балкан (Бот)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Миньор (Пк)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)9+3327
2Брацигово9+1724
3 Балкан (Варвара)9+1422
 4  Левски (Паталеница)9+718
5 Вихър (Ветрен)9+418
6 Чепинец (Велинград)9+1717
7Оборище II (Панагюрище)9+413
 8 Локомотив (Септември)9+412
9Тракия (Пазарджик)9-1811
10
Сарая9-311
11Спартак (Калугерово)9+39
 12 Величково9-78
13Тракиец (Главиница)9-115
14Зенит (Ветрен дол)9-265
 15  Братаница9-264
16Родопи  (Козарско)9-123
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - X кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Локомотив (Септ)-:-Вихър (Ветрен)
16:00Братаница-:-Левски (Пат)
16:00Балкан (Варвара)-:-Тракиец (Глав)
16:00Зенит (В. дол)-:-Величково

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Оборище II (Пан)
16:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Спартак (Кал)-:-Родопи (Коз)
16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 83 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер