СКОНТО ООД

altech.bg%20
PR-експерт свири Миньор (Пк) - ЦСКА ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 29 Ноември 2015 13:28
Волен Чинков (с топката) ще ръководи последният мач на ЦСКА за есента в Югозападната "В" група

Столичанинът Волен Чинков ще раздава правосъдие в двубоя между Миньор (Перник) и ЦСКА. Специалистът по връзки с обществеността в известна автомобилна компания у нас, ще ръководи втори мач през този сезон в Югозападната „В“ група. Младият арбитър е едно от попълненията в ранглистата на ръководещите ни рефери в елитната ни дивизия.

Първи мач в кариерата си в третия футболен ешелон ще свири Васил Лукаев от Пазарджик. Бившият играч на Хебър получи наряд за двубоя между Ботев (Ихтиман) и София 2010. В края на 2011 г. Васил Лукаев нашумя в анкетата „Футболист на годината“, където като състезател на петодивизионния Шипка (Драгор), бе класиран от феновете на престижното 8-мо място. Заради феноменалното му постижение, феновете тогава го нарекоха „Месомелачката“.

Лайнсмени на мача между Ботев (Ихтиман) и София 2010 ще бъдат Христо Андреев от Мирянци и дебютантът Ангел Враджев от Стрелча. Четвърти арбитър е Станислав Апостолов от Стамболийски.

Двубоят между Балкан (Варвара) и Сливнишки герой (Сливница) е поверен на Петър Григоров от София.

Тимовете на Пирин (Гоце Делчев) и Германея (Сапарева баня) ще играят под ръководството на Марио Спасов от Сливница.

Столичанинът Ивайло Ненков получи назначение за мача между Велбъжд (Кюстендил) и Чико (Бяга).

Служителят на НАП Борислав Колев ще свири двубоя между Струмска слава (Радомир) и Вихрен (Сандански).

Арбитри от областната колегия в Кюстендил имат наряд за срещата между Септември (София) и Беласица (Петрич). Мачът бе възложен на Емилиян Антонов.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 28 посетителя в сайта

Приятели

. .
.