СКОНТО ООД

altech.bg%20
На 17 декември връчват спортните „Оскар“-и за 2015-а ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 27 Ноември 2015 00:56
Седем спортни клуба имаха представители на срещата в Община Велинград

Най-добрите спортисти на Велинград за 2015-а година ще бъдат наградени на специално организирана от общинска администрация церемония. Събитието, което трябва да замени досегашния формат, по-известен като „Бал на спортиста“, ще се проведе на 17 декември – това решиха представителите на спортните клубове, журналисти и служители на администрацията.

Екатерина Велева, Гергана Главова и Невена Шуманова (отляво надясно) представиха администрацията на сбирката

Тристранната съвместна среща се състоя на 26 ноември в малката зала на Община Велинград. На сбирката присъстваха представители на 7 от общо 11 спортни клуба.

Най-късно до 7 декември пък трябва да бъдат посочени велинградските спортисти за награждаване. Участниците в срещата приеха, че клубовете ще могат да номинират и повече от трима свои възпитаници.

Номинираните спортисти трябва да станат известни до 7 декември

От администрацията ще обявят допълнително мястото на провеждане на тържествената церемония.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КР           Хебър (Пз)
7:1Спортист (Своге) 

18 май 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Бот)
0:1Оборище (Пан)
КР Септември (Сим)
1:2Миньор (Пк)
КРВелбъжд (Кн)
0:4Вихрен (Санд)
КРНадежда (Добр)
1:1Марек (Дупница)  
КРСливнишки герой
3:1Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
1:1Рилски спортист
КРБанско
4:1Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)
1:0Пирин (Разлог)

"А" ОФГ Пз - XXVIII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)
1:0Брацигово
КРРодопи (Коз)
3:1Тракиец (Глав)
КРВихър (Ветрен)
2:2Сарая
КРВеличково3:3Оборище II (Пан) 
КРЛевски (Пат)2:2Локомотив (Септ)  

19 май 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:3Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)
4:3 Спартак (Кал)
СЛ  Ботев (М. клисура)
0:3Тракия (Пз)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)32+5184
2Оборище (Панагюрище)32+3372
3 Вихрен (Сандански)
32+1759
 4  Банско
32+2356
5 Миньор (Перник)
32+1755
6 Сливнишки герой (Сливница)
32+2154
7Пирин (Разлог)
32+847
8Рилски спортист (Самоков)
32 043
9Беласица (Петрич)
32+140
10
Чавдар (Етрополе)32+839
11Марек (Дупница)
32-438
 12 Надежда (Доброславци)
32-1637
13Спортист (Своге)
32-1536
14Септември (Симитли)
32-536
 15  Балкан (Ботевград)
32-1335
16Германея (Сапарева баня)
32-2930
17Ботев (Ихтиман)32-3729
18Велбъжд (Кюстендил)32-608
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXXI кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
28+8371
2Чепинец (Велинград)
28+3664
3Сарая
28+2252
 4 Брацигово
28+1745
5Балкан (Варвара)
28+1644
6Левски (Паталеница)
28+1344
7Тракиец (Главиница)
28-1441
 8 Спартак (Калугерово)
28+335
9Тракия (Пазарджик)
28-1635
10
Величково
28-433
11Вихър (Ветрен)
28-2332
 12 Локомотив (Септември)
28-2031
13Оборище II (Панагюрище)
28-1330
14Марица (Белово)
28-2030
 15  Родопи (Козарско)
28-1727
 16 Ботев (Момина клисура)
28-6311
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 32 посетителя в сайта

Приятели

. .
.