СКОНТО ООД

altech.bg%20
Децата на Чепинец зимуват първи след 10 гола в Пещера ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 21 Ноември 2015 20:35
 
Детският тим на Чепинец приключи без загуба 2015-а година на територията на област Пазарджик

Отборът на Чепинец закри с убедителна победа участието си в есенния дял на детското първенство. Велинградчани разбиха с 0:10 домакините от Свобода (Пещера). Селекцията на тандема Минчев – Караманов взе 10-та победа в шампионата и ще зимува на първото място в класирането.

Още до почивката велинградчани нанизаха шест попадения, а през втората част добавиха още четири.

Хеттрик за Чепинец забиха Даниел Кадьов и Джамко Маджиров. Два гола отбеляза Медиан Паров, а по веднъж в противниковата мрежа се разписаха Ивайло Горанов и Стоян Сотиров – Меси.

През втората част домакините от Пещера вкараха в действие антифутболни изяви, които им донесоха 3 червени картона.

Междувременно велинградският отбор уреди престижна контрола с набор 2002 на столичния Левски. Спарингът ще се състои на 24 ноември (вторник) от 14:00 ч. в София.

Набор 2002 на „сините“ е без конкуренция в столичното първенство, където е абсолютен лидер с 11 поредни победи.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

КРРилски спортист2:3Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
0:0Чавдар (Етрополе)
КРБеласица (Пч)
1:0Сливнишки герой
КРМиньор (Пк)
4:3Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)
1:4Надежда (Добр)
КРМарек (Дупница)
2:1Банско
КРВихрен (Санд)
3:1Ботев (Ихтиман)
КРПирин (Разлог)
1:2Септември (Сим)
КРСпортист (Своге)
5:1Германея (Сб)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)29+4075
2Оборище (Панагюрище)29+2766
3 Вихрен (Сандански)
29+1152
 4  Сливнишки герой (Сливница)
29+2450
5 Банско
29+1950
6 Миньор (Перник)
29+1548
7Пирин (Разлог)
29+1044
8Рилски спортист (Самоков)29 039
9Беласица (Петрич)29+739
10
Чавдар (Етрополе)29+937
11Септември (Симитли)
29-335
 12 Марек (Дупница)
29-533
13Надежда (Доброславци)
29-1533
14Балкан (Ботевград)
29-1531
 15  Спортист (Своге)
29-1530
16Германея (Сапарева баня)
29-2629
17Ботев (Ихтиман)29-3625
18Велбъжд (Кюстендил)29-478
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVIII кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
13Васил ТачевБеласица/Оборище
13Руслан ИвановХебър

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

4 май 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Хебър (Пз)
-:-Пирин (Разлог)
18:00Надежда (Добр)
-:-Оборище (Пан)
18:00 Германея (Сб)
-:-Миньор (Пк)
18:00Чавдар (Етрополе)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Балкан (Бот)
-:-Велбъжд (Кн)
18:00Сливнишки герой
-:-Спортист (Своге)
18:00Банско
-:-Рилски спортист
18:00Септември (Сим)
-:-Беласица (Пч)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Марек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 59 посетителя в сайта

Приятели

. .
.