Голов екшън с трима изгонени при юношите ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 07 Ноември 2015 19:17

Отборите на Чепинец и Брацигово сътвориха мач със 7 гола

Юношите на Чепинец допуснаха първо домакинско поражение в областното първенство. Тимът, воден от наставника Митко Ваклинов отстъпи с 3:4 от Брацигово. Мачът се явяваше своеобразен дуел за второто място във временното класиране.

Гостите откриха с ранен гол на Наско Чакъров в 5-та минута. Десет по-късно Съли Тахчиев изравни. В 40-та минута Тихомир Симеонов се разписа за 1:2.

След почивката гостите от Брацигово стигнаха до нови две попадения. В 54-та минута Наско Чакъров отбеляза за 1:3, а колегата му Михаил Кокумов бе точен за 1:4 в 72-та.

Преди това двата отбора останаха в намален състав. Червени картони получиха Евгени Фурнаджиев от домакините в 65-та и Иван Александров от гостите в 70-та минута.

Иван Попов от домакините (с топката) в епизод от двубоя срещу Брацигово

Хеттрик за Чепинец пък наниза Съли Тахчиев. В 85-та и 86-та минута голмайсторът на велинградчани съкрати преднината на Брацигово до финалното 3:4.

След последния съдийски сигнал арбитърът Иван Кобаков вдигна и трети червен картон - на Ценко Качаков от велинградчани.