Дадоха Сливнишки герой – ЦСКА на Ангел Ангелов ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 04 Ноември 2015 11:29

Ангел Ангелов
Елитният рефер Ангел Ангелов получи наряд за двубоя от Югозападната „В” група между Сливнишки герой (Сливница) и ЦСКА. Срещата ще се играе на 4 ноември (сряда) от 18:00 ч. на стадион „Българска армия”.

Петър Григоров

Мачът ще подкрепи благородна кауза, свързана с набиране на средства и закупуване на протеза за 33-годишния Андрей Димитров, който е с ампутиран крак след футболна травма.

Лайнсмени на двубоя между Сливнишки герой и ЦСКА ще бъдат Мартин Венев и Любин Димитров. Резервен арбитър е Павел Цеков. Пратеник на БФС е Пандо Кобуров.

Всички останали 7 мача от XIII кръг на трета дивизия започват от 14:00 ч.

Бившият юноша на Левски Петър Григоров ще раздава правосъдие в мача между Германея (Сапарева баня) и Витоша (Бистрица). Засади в мача ще маркират Владимир Велев и Радослав Димитров. Извън терена ще бъде Светослав Михайлов. Столичното присъствие се оформя от делегата Емил Вулов.

Димитър Буров

Никола Попчев

Домакинството на Балкан (Варвара) на Беласица (Петрич) бе възложено на Димитър Буров, който замени контузения Васимир Ел-Хатиб. Тъчарбитри са Димитър Зафиров и Дарин Иванов. Четвърти съдия е Константин Константинов. Делегатското назначение за двубоя бе връчено на Никола Попчев от Ракитово.

Срещата между Миньор (Перник) и София 2010 бе поверена на 4 представителки на нежния пол. Главен арбитър ще бъде международната съдийка Димитрина Милкова. В ролята на нейни асистентки ще влязат Павлета Рашкова и Ирина Накева. Ред около резервните скамейки ще създава Християна Гутева. Съдийките ще бъдат оценени от бившия арбитър Павел Янински. Поради наказание на домакините, мачът ще се състои на стадиона в Ковачевци.

Вангел Вангелов

Димитрина Милкова

Юристът Иво Андреев ще следи за спазването на правилата на двубоя между Септември (София) и Велбъжд (Кюстендил). Негови помощници ще бъдат Марин Бонев и Иво Сотиров. Четвърти арбитър е Атанас Дреновички. Делегат на мача е бившия международен асистент Велко Попов.

Мачът между Струмска слава (Радомир) и Чико (Бяга) ще свири Вангел Вангелов. Лайнсмени са Боян Станчев и Адриан Ангелов. Четвърти съдия е Владислав Светославов от Перник. Оценките на арбитрите ще напише Цветан Трифонов.

Иван Иванов

Съставът на Пирин (Гоце Делчев) приема Рилски спортист (Самоков). Назначението за главен рефер бе дадено на столичанина Иван Иванов. Негови асистенти ще бъдат Георги Ласкин и Йордан Йоцов.

Четвърти арбитър е Огнян Янков. Делегатските функции ще изпълнява шефът на БФС – Благоевград Александър Кабзималски.