Децата на Чепинец с голов рецитал срещу Брацигово ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 31 Октомври 2015 16:17
Христо Кишев (с топката) пробва мерника си в мача срещу Брацигово

Детският отбор на Чепинец продължава с убедителните си изяви в областното първенство при подрастващите. Селекцията на треньорския тандем Минчев-Караманов спечели с 8:0 домакинството си на Брацигово и записа седма шампионатна победа.

Още до почивката велинградчани си осигуриха преднина от 6 попадения. Първите две попадения в мача бяха дело на Ивайло Горанов. Братът на бившия младежки национал и сега играч на Литекс – Иван Горанов, реализира в противниковата мрежа в 12-та и 14-та минута. По един гол съответно в 20-та и 24-та минута добавиха близнаците Даниел и Мартин Кадьови. В 32-та Джамко Маджиров отбеляза пети гол за Чепинец, а минута по-късно Даниел Кадьов бе точен за 6:0.

Кристина Донова е част от селекцията на детския отбор на Брацигово

През втората част в тима на велинградчани шанс за изява получиха всички резервни състезатели. С нови две попадения блесна Джамко Маджиров, който се разписа в 40-та и 45-та. С тях голаджията на велинградския отбор оформи своя хеттрик в двубоя.

Реферът-селекционер Георги Шопов

В тима на гостите цял мач записа и едно момиче Кристина Донова. Селекционер на детския отбор на Брацигово пък е бившия асистент в Югозападната „В“ група Георги Шопов.

Кариерата на перспективната съдийка Кристина Георгиева (в средата) върви по възходяща линия

Срещата на стадион „Чепинец“ бе авторитетно ръководена от перспективната съдийка Кристина Георгиева. Пазарджиклийката е едно от новите попълнения в ранглистата на асистентите в Югозападната трета дивизия, а специалистите и предричат бляскаво бъдеще.