Треньор по футбол свири Беласица – Витоша (Бистрица) ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 19 Септември 2015 23:44

Адриан Петров

Рефер от „А“ група получи назначението за възловия сблъсък между Беласица (Петрич) и Витоша (Бистрица). Мачът от Югозападната трета дивизия бе даден на дипломирания треньор по футбол от НСА „Васил Левски“ Адриан Петров. Гостите от столицата са в серия от 6 поредни победи. Лайнсмени на двубоя, който ще се играе в село Първомай, ще бъдат Стоян Владимиров и Кирил Попов. Четвърти арбитър е Светослав Михайлов. Столичното присъствие оформя делегата Валентин Борисов.

Симеон Великов

Домакинството на ЦСКА на аутсайдера София 2010 ще ръководи Симеон Великов от Петрич. Засади ще маркират колегите му от Благоевград Георги Стоянов и Николай Попниколов. Резервен съдия е Благой Манов, а делегат е бившия рефер Георги Янков от София.

Съставът на Пирин (Гоце Делчев) приема столичния Септември. Мачът бе поверен на длъжностни лица от колегията в Пазарджик. Централен рефер ще бъде бившия юноша на Локо (Пловдив) Цанко Миндалов от Стамболийски. Странични арбитри са съгражданина му Деян Георгиев и Невелин Гугутков от Септември. Ред около резервните скамейки ще създава Васил Лукаев от Пазарджик. Делегат е съдийския шеф Красимир Камберов.

Цанко Миндалов

Вангел Вангелов

Сблъсъкът между Вихрен (Сандански) и Рилски спортист (Самоков) бе поверен на Вангел Вангелов. Тъчарбитри са Георги Великов и Радослав Димитров. Четвърти съдия е Костадин Янков. Представянето на реферите ще оценява председателят на Зоналната съдийска комисия Кънчо Димитров.

Още един арбитър от професионалния футбол ще ръководи в третия ешелон тази неделя. Перспективният Станимир Тренчев ще следи за спазването на правилата на мача между Сливнишки герой (Сливница) и Велбъжд (Кюстендил). Четвърти съдия е Любомир Вушовски. Делегат на двубоя е Павел Павлов. Всички длъжностни лица са от София.

Иван Иванов

Станимир Тренчев

Областното дерби между Миньор (Перник) и Струмска слава (Радомир) бе поверено на Иван Иванов. Негови помощници ще бъдат Борислав Митрев и Теодор Петров. Четвърти съдийски пратеник е Любомир Павлов. Оценките на реферите ще определи бившият международен асистент Велко Попов.

Кръгът в Югозападната „В“ група започна още в събота с двубоя между Германея (Сапарева баня) и Чико (Бяга). Срещата имаше инфарктен завършек и приключи с равенство 2:2. Мачът в Сапарева баня бе възложен на съдийска четворка от Перник, предвождана от Бисер Никифоров. В ролята на асистенти влязоха Мартин Варадинов и дебютанта Адриан Стефанов. Четвърти арбитър бе Мартин Спасов. Делегат на мача бе Николай Добрев от София.

6 Пирин (Разлог)27+1344
7Миньор (Перник)27+942