Кюстендилец свири Ботев (Ихтиман) - ЦСКА ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 29 Август 2015 22:34

Младен Пенев

41-годишният Младен Пенев получи правомощия да ръководи срещата между Ботев (Ихтиман) и ЦСКА, с която се открива четвъртия кръг в Югозападната „В“ група. Мачът бе изместен за 15:30 ч. на 30 август (неделя) с цел да бъде излъчен по телевизия Канал 3.

Борислав Колев

Реферът от Кюстендил получава втори наряд от началото на сезона в трета дивизия. Младен Пенев е един от най-опитните арбитри в ранглистата на Югозападната „В“ група. Кюстендилецът ще влезе в историята на ЦСКА като първия арбитър извън столицата, ръководил официална среща на „армейците“ при аматьорите. Привилегията да бъдат негови асистенти се падна на колегите му Красимир Кирилов от Бобов дол и Николай Спиридонов от Кюстендил. Четвърти съдия е Емилиян Антонов от Кюстендил, а делегат на стадион „Локомотив“, където ще се състои мача е Ивайло Симеонов от София.

Служителят на НАП – София Борислав Колев ще раздава правосъдие в сблъсъка между Септември (София) и Сливнишки герой (Сливница). Асистенти на международния рефер по футзал ще бъдат Георги Великов и Радослав Димитров. Резервен съдия е Борислав Ненков. Пратеник на БФС е Валентин Борисов. Всички длъжностни лица са от София.

Георги Андреев

Двубоят между Чико (Бяга) и Беласица (Петрич) бе поверен на новото попълнение в „Б“ група Георги Андреев от София. Засади ще маркират прогресиращите му асистенти Веселин Митрушев и Димитър Влъчков – Шустера. Четвърти съдия е Васил Лукаев от Пазарджик, а делегат на мача е бившия съдия от „А“ група Петър Стайков също от областния град.

Мартин Стоименов

Двубоят между Велбъжд (Кюстендил) и Вихрен (Сандански) ще ръководи Мартин Стоименов, който е със статут на арбитър от „А“ група. Негови помощници ще бъдат Павел Драгомиров и Димитър Зафиров. Резервен съдия е Светослав Петров. Оценките на столичното трио ще напише дебютанта сред делегатите в третия ешелон Николай Петров.

Домакинството на Миньор (Перник) срещу селекцията на Балкан (Варвара) е възложено на Мирослав Кузманов. Тъчарбитри са Кирил Попов и Александър Моллов. Четвърти представител на футболната Темида е Тенчо Гошев. Делегатските функции са дадени на Марио Калпушков. Всички длъжностни лица са от София.

Георги Иванов

Благоевградчанинът Георги Иванов ще следи за спазването на правилата на мача между София 2010 и Рилски спортист (Самоков). В съдийската тройка влизат колегите му Костадин Тановчев и Евгени Маринков. Ред около резервните скамейки ще създава дебютанта Константин Константинов от София. Оценките на арбитрите ще напише бившия столичен рефер Георги Янков.

Иван Иванов

Двубоят между Витоша (Бистрица) и Пирин (Гоце Делчев) взе Иван Иванов от София. Лайнсмени ще бъдат Стоян Владимиров и Кирил Иванов. Четвърти съдия е Илия Тончев. Представянето на арбитрите ще оценява един от най-стриктните делегати в третия ешелон Илиан Младенов.

7 Пирин (Разлог)17+824
8Миньор (Перник)17+124
9Свобода (Пещера)17-623