СКОНТО ООД

altech.bg%20
Войводина (Нови Сад) с шампионски дубъл в „Звезди на бъдещето“ ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 28 Август 2015 23:07
Международният детски турнир "Звезди на бъдещето" се проведе на стадионите във Велинград и Ракитово

Отборите на Войводина (Нови Сад) триумфираха като победители във второто издание на международния детски турнир „Звезди на бъдещето“, проведен от 23 до 28 август. Сръбските таланти си осигуриха златните отличия и в двете възрасти на надпреварата - при наборите 2002 и 2005 г. По-малките (U11) играха мачовете на терена в Ракитово, а „батковците“ мериха сили на стадиона във Велинград.

Войводина (набор 2002) не остави шанс на съперниците си. Възпитаниците на бившия играч на Левски (София) Миодраг Пантелич постигнаха победи във всичките си шест двубоя от турнира. Второто място и сребърните отличия взеха талантите на Ботев (Пловдив) с наставник Марчо Дафчев. Третото място зае детския тим на Лудогорец (Разград), селекциониран от Емил Георгиев.

Набор 2002 на Войводина записа серия от 6 победи във Велинград

Четвъртото остана за „виолетовите“ играчи на Етър (Велико Търново), а пети са футболистите на Берое (Стара Загора). Дебютантите от Чепинец (Велинград) финишираха на шесто място, а на седма позиция завърши тимът на ДИТ Спорт (София).

При набор 2005 година Войводина грабна купата за №1 след успех във финалния мач срещу малките „акули“ от Черноморец (Бургас). Третото място и бронзовите медали си осигуриха талантите на ДЮФК Национал (София).

Талантите на Войводина, родени след 1 януари 2005 г. завоюваха шампионския трофей на българска земя

Организаторите връчиха на най-добрите играчи от всеки отбор (MVP) индивидуално отличие.

Международният детски турнир „Звезди на бъдещето“ се провежда за втора поредна година. В миналогодишното му издание златните отличия в двете възрасти – до 14- и до 11-годишна възраст грабнаха формациите на сръбския Партизан (Белград).

Организатори на турнира са Община Велинград, Община Ракитово, БФС и Туристическа агенция „Национал Турс“.

Velsport24.com e медиен партньор на събитието.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Голяма крачка за талантите на Чепинец 

Велинград и Ракитово са домакини на „Звезди на бъдещето 2015“ 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

21 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)3:4Чавдар (Етрополе)
КРМарек (Дупница)6:0Гранит (Владая)
КРБеласица (Пч)1:0Рилски спортист
КРБотев (Ихтиман)4:0Перун (Кресна)
КРСливнишки герой0:1Надежда (Добр)
КРЛевски (Чепинци)1:0Банско
КРБалкан (Бот)1:1Вихрен (Санд)
КРПирин (Разлог)2:0Велбъжд (Кн)
КРФК Кюстендил2:0Пирин (ГД)

"А" РГ Пз - XV кръг

21 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРВихър (Ветрен)3:2Лозен 
КРВеличково0:4Балкан (Варвара)
КРТракиец (Глав)0:3Брацигово        

22 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРСарая1:1Чепинец (Вел)
КРРодопи (Коз)1:0Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:0Локомотив (Септ)
КРТракия (Пз)1:1Левски (Пат)
КРЛевски (Ракитово)1:0Спартак (Кал)
 Оборище II (Пан)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)16+2638
2Беласица (Петрич)15+1536
3Вихрен (Сандански)16+1836
4ФК Кюстендил16+25 35
5Чавдар (Етрополе)16+1834
6Ботев (Ихтиман)16+1325
7Пирин (Гоце Делчев)16+725
8
Оборище (Панагюрище)16+623
9
Рилски спортист (Самоков)16 021
10
Пирин (Разлог)16-819
11Надежда (Доброславци)15-119
12Балкан (Ботевград)16-819
13Сливнишки герой (Сливница)16-117
14Левски (Чепинци)16-1614
 15  Перун (Кресна)16-1812
16Гранит (Владая)16-2312
17Велбъжд (Кюстендил)16-2711
18Банско16-264
 Подробно класиране
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Пирин (ГД)-:-Оборище (Пан)
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Беласица (Пч)
14:00Банско-:-ФК Кюстендил
14:00Гранит (Владая)-:-Левски (Чепинци)
14:00Вихрен (Санд)-:-Марек (Дупница)
14:00Рилски спортист-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Надежда (Добр)-:-Балкан (Бот)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Сливнишки герой
14:00Перун (Кресна)-:-Пирин (Разлог)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово14+4639
 2 Чико-Бунара (Бяга)15+3939
3Балкан (Варвара)14+3839
 4 Марица (Белово)14+1327
5Левски (Паталеница)14+1825
6Чепинец (Велинград)14+1321
7Родопи (Козарско)14-219
 8 Величково14-717
9Тракиец (Главиница)15-1317
10
Спартак (Калугерово)14-1917
11Левски (Ракитово)14-116
 12 Вихър (Ветрен)14-1016
13Тракия (Пазарджик)14-1414
14Локомотив (Септември)14-1214
15Сарая14-3111
16Оборище II (Панагюрище)14-3010
17Лозен14-282
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XVI кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Брацигово-:-Лозен
14:00Тракиец (Глав)-:-Родопи (Коз)
14:00   Балкан (Варвара)-:-Марица (Белово) 

29 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Тракия (Пз)
14:00Оборище II (Пан)-:-Сарая
14:00Левски (Пат)-:-Величково
14:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
14:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Ракитово)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.