СКОНТО ООД

altech.bg%20
Войводина (Нови Сад) с шампионски дубъл в „Звезди на бъдещето“ ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 28 Август 2015 22:07
Международният детски турнир "Звезди на бъдещето" се проведе на стадионите във Велинград и Ракитово

Отборите на Войводина (Нови Сад) триумфираха като победители във второто издание на международния детски турнир „Звезди на бъдещето“, проведен от 23 до 28 август. Сръбските таланти си осигуриха златните отличия и в двете възрасти на надпреварата - при наборите 2002 и 2005 г. По-малките (U11) играха мачовете на терена в Ракитово, а „батковците“ мериха сили на стадиона във Велинград.

Войводина (набор 2002) не остави шанс на съперниците си. Възпитаниците на бившия играч на Левски (София) Миодраг Пантелич постигнаха победи във всичките си шест двубоя от турнира. Второто място и сребърните отличия взеха талантите на Ботев (Пловдив) с наставник Марчо Дафчев. Третото място зае детския тим на Лудогорец (Разград), селекциониран от Емил Георгиев.

Набор 2002 на Войводина записа серия от 6 победи във Велинград

Четвъртото остана за „виолетовите“ играчи на Етър (Велико Търново), а пети са футболистите на Берое (Стара Загора). Дебютантите от Чепинец (Велинград) финишираха на шесто място, а на седма позиция завърши тимът на ДИТ Спорт (София).

При набор 2005 година Войводина грабна купата за №1 след успех във финалния мач срещу малките „акули“ от Черноморец (Бургас). Третото място и бронзовите медали си осигуриха талантите на ДЮФК Национал (София).

Талантите на Войводина, родени след 1 януари 2005 г. завоюваха шампионския трофей на българска земя

Организаторите връчиха на най-добрите играчи от всеки отбор (MVP) индивидуално отличие.

Международният детски турнир „Звезди на бъдещето“ се провежда за втора поредна година. В миналогодишното му издание златните отличия в двете възрасти – до 14- и до 11-годишна възраст грабнаха формациите на сръбския Партизан (Белград).

Организатори на турнира са Община Велинград, Община Ракитово, БФС и Туристическа агенция „Национал Турс“.

Velsport24.com e медиен партньор на събитието.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Голяма крачка за талантите на Чепинец 

Велинград и Ракитово са домакини на „Звезди на бъдещето 2015“ 

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБанско
1:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
4:1Спортист (Своге)
КРВихрен (Санд)1:0Беласица (Пч)
КРВелбъжд (Кн)
0:1Миньор (Пк)
КРБотев (Ихтиман)
2:1Септември (Сим)
КРНадежда (Добр)
3:1Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
2:1Сливнишки герой
КРМарек (Дупница)
0:0Пирин (Разлог)
КРРилски спортист
1:0Балкан (Бот)

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Пат)
1:1Марица (Белово)
КРВеличково
0:0Балкан (Варвара)
КР    Брацигово1:0 Оборище II (Пан) 
КРЛокомотив (Септ)3:0Вихър (Ветрен)

17 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРТракия (Пз)
1:0Чепинец (Вел)
КРТракиец (Глав)
0:2 Чико-Бунара (Бяга)
КР  Спартак (Кал)
0:2Сарая
КРБотев (М. клисура)
1:1Родопи (Коз)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
21+2753
2Оборище (Панагюрище)
21+1847
3 Вихрен (Сандански)
21+1141
 4  Пирин (Разлог)
21+1740
5 Сливнишки герой (Сливница)
21+2239
6 Банско
21+1538
7Миньор (Перник)
21+834
8Беласица (Петрич)
21+929
9Чавдар (Етрополе)
21+929
10
Рилски спортист (Самоков)
21-328
11Марек (Дупница)21 025
 12 Германея (Сапарева баня)
21-1523
13Ботев (Ихтиман)
21-1922
14Септември (Симитли)
21-819
 15  Надежда (Доброславци)
21-2019
16Балкан (Ботевград)
21-1518
17Спортист (Своге)
21-2112
18Велбъжд (Кюстендил)
21-357
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XX кръг)

19Христо СпасовБанско
17Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
11Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

20 март 2019 г. (сряда) - 15:00 ч.

15:00Хебър (Пз)
-:-Ботев (Ихтиман)
15:00Миньор (Пк)
-:-Оборище (Пан)
15:00Сливнишки герой
-:-Надежда (Добр)
15:00Германея (Сб)
-:-Велбъжд (Кн)
15:00Балкан (Бот)
-:-Банско
15:00Септември (Сим)
-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Спортист (Своге)
-:-Вихрен (Санд)
15:00Пирин (Разлог)
-:-Рилски спортист
15:00Беласица (Пч)
-:-Марек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
18+5349
2Чепинец (Велинград)
18+2439
3Левски (Паталеница)
18+2537
 4 Балкан (Варвара)
18+1833
5Брацигово
18+1932
6Сарая
18+931
7Тракия (Пазарджик)
18-328
 8 Величково
18+726
9Тракиец (Главиница)
18-1325
10
Вихър (Ветрен)
18-1518
11Спартак (Калугерово)
18-318
 12 Родопи (Козарско)
18-816
13Оборище II (Панагюрище)
18-1616
14Марица (Белово)
18-2213
 15  Локомотив (Септември)
18-3712
 16 Ботев (Момина клисура)
18-387
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Сарая
-:-Тракиец (Глав)
15:00Родопи (Коз)
-:-Балкан (Варвара)
15:00   Вихър (Ветрен)
-:-Левски (Пат)

24 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)
-:-Локомотив (Септ)
15:00 Оборище II (Пан)
-:-Тракия (Пз)  
15:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Брацигово
15:00Марица (Белово)
-:-Ботев (М. клисура)
15:00Спартак (Кал)
-:-Величково

Кой е тук?

В момента има 125 посетителя в сайта

Приятели

. .
.