СКОНТО ООД

altech.bg%20
Велинград и Ракитово са домакини на „Звезди на бъдещето 2015“ ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 25 Август 2015 23:05
Отборите-участници в турнира по време на откриването на 23 август на стадион "Чепинец"

Второто издание на международен детски турнир се провежда във Велинград и Ракитово. Проявата през тази година носи името „Звезди на бъдещето 2015“. Участниците са разделени в две възрастови групи – деца, родени след 1 януари 2002 г. (U14) и родени след 1 януари 2005 г. (U11). Мачовете при по-големите се играят на стадион „Чепинец“ във Велинград, а при по-малките – на стадион „9-ти септември“ в Ракитово.

Детският турнир ще продължи до 28 август. Церемонията по  откриването се проведе на 23 август на стадион „Чепинец“ в курортния град. Организатори на турнира са общините Велинград и Ракитово, Туристическа агенция „Национал“ и БФС.

Отборът на Чепинец (набор 2002) дебютира в турнира

Мач №1 в програмата бе между домакините от Чепинец и Ботев (Пловдив) при набор 2002. „Жълто-черните“ се наложиха с 4:0. Общо 7 тима ще премерят сили в тази възраст по системата „всеки срещу всеки“. При по-малките (футбол 7) участват 9 отбора.

Тимовете на Чепинец (в жълто-синьо) и Ботев (Пд) изиграха мач №1 от второто издание на турнира

Сред участниците и в двата набора са отборите от школата на Войводина (Нови Сад, Сърбия).

ДЕЦА (2002) – стадион „Чепинец“, Велинград

23 август 2015 г. (неделя)
Чепинец (Велинград) – Ботев (Пловдив) 0:4
ДИТ (София) – Берое (Стара Загора) 0:3

24 август 2015 г. (понеделник)
Лудогорец (Разград) - Етър (Велико Търново) 1:1
Берое (Стара Загора) – Чепинец (Велинград) 2:1
Войводина (Нови Сад) – Ботев (Пловдив) 2:1
Лудогорец (Разград) - ДИТ (София) 3:1

25 август 2015 г. (вторник)
Войводина (Нови Сад) – Чепинец (Велинград) 4:0
Ботев (Пловдив) - Етър (Велико Търново) 3:2
Берое (Стара Загора) – Лудогорец (Разград) 1:3
Войводина (Нови Сад) - ДИТ (София) 7:0

26 август 2015 г. (сряда)
Етър (Велико Търново) - Берое (Стара Загора) 3:2 
Ботев (Пловдив) - ДИТ (София) 4:0
Лудогорец (Разград) - Войводина (Нови Сад) 0:5
Етър (Велико Търново) - Чепинец (Велинград) 2:1

27 август 2015 г. (четвъртък)
Лудогорец (Разград) - Чепинец (Велинград) 4:1
Войводина (Нови Сад) - Етър (Велико Търново) 5:0
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 1:1 
Чепинец (Велинград) - ДИТ (София) 1:1

28 август 2015 г. (петък)
Войводина (Нови Сад) - Берое (Стара Загора) 2:1  
Ботев (Пловдив) - Лудогорец (Разград) 2:1
Етър (Велико Търново) - ДИТ (София) 2:0

ДЕЦА (2005) – стадион „9-ти септември“, Ракитово

24 август 2015 г. (понеделник)
Национал (София) - Вихрен (Сандански) 4:1
Берое (Стара Загора) – ДИТ (София) 8:0
Войводина (Нови Сад) - Академик (София) 15:1
Черноморец (Бургас) – Орлета (Пазарджик) 12:0
Национал (София) - Ботев (Пловдив) 2:1

Velsport24.com

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - X кръг

14 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:2Вихрен (Санд)
КРБанско
2:2Оборище (Пан)
КРБотев (Ихтиман)
4:2Велбъжд (Кн)
КРЧавдар (Етрополе)
3:0Надежда (Добр)
КРМиньор (Пк)
0:0Беласица (Пч)
КРСливнишки герой
1:1Рилски спортист
КРГерманея (Сб)
0:2Пирин (Разлог)
КРСептември (Сим)
0:0Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)
1:1Спортист (Своге)

"А" ОФГ Пз - IX кръг

13 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:2Марица (Белово)
КР Вихър (Ветрен)
0:3Величково
КР   Оборище II (Пан)
0:0Родопи (Коз)
КРТракиец (Глав)
2:0Локомотив (Септ)
КРБрацигово 
3:0Тракия (Пз)

14 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КР Чико-Бунара (Бяга)
1:0Балкан (Варвара)
КРСпартак (Кал)
1:2Левски (Пат)
КР Сарая
4:0Ботев (М. клисура)

Обл. п-во за деца - V кръг

13 октомври 2018 г. (събота) - 12:00 ч.

КРХебър (Пз)7:0Чепинец (Вел)   
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
10+1625
2Пирин (Разлог)
10+1723
3 Оборище (Панагюрище)
10+821
 4  Сливнишки герой (Сливница)
10+819
5 Банско
10+1019
6 Вихрен (Сандански)
10 016
7Рилски спортист (Самоков)
10-3 15
8Чавдар (Етрополе)
10+715
9Миньор (Перник)
10+413
10
Беласица (Петрич)
10+313
11Германея (Сапарева баня)
10-713
 12 Балкан (Ботевград)
10-312
13Марек (Дупница)
10 011
14Септември (Симитли)
10-511
 15  Ботев (Ихтиман)
10-79
16Надежда (Доброславци)
10-138
17Спортист (Своге)
10-116
18Велбъжд (Кюстендил)
10-242
 

Подробно класиране

Голмайстори (след IX кръг) - ЮЗ ТЛ

11Христо СпасовБанско
9Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
6Красимир ШапкаровПирин (Разлог)
6Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Марек (Дупница)-:-Хебър (Пз)
16:00Оборище (Пан)
-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Надежда (Добр)
-:-Балкан (Бот)
16:00Велбъжд (Кн)
-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Пирин (Разлог)
-:-Сливнишки герой
16:00Вихрен (Санд)
-:-Банско
16:00Беласица (Пч)
-:-Германея (Сб)
16:00Рилски спортист
-:-Септември (Сим)
16:00Спортист (Своге)
-:-Миньор (Пк)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
9+2222
2Левски (Паталеница)
9+821
3Чепинец (Велинград)
9+1220
 4 Балкан (Варвара)
9+1120
5Величково
9+917
6Брацигово
9+715
7Сарая
9+414
 8 Вихър (Ветрен)9+313
9Тракиец (Главиница)
9-912
10
Оборище II (Панагюрище)
9 010
11Родопи (Козарско)
9-58
 12 Тракия (Пазарджик)
9-108
13Спартак (Калугерово)
9-67
14Марица (Белово)
9-77
 15  Ботев (Момина клисура)
9-215
 16 Локомотив (Септември)
9-183
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - X кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Оборище II (Пан)
16:00   Левски (Пат)
-:-Тракиец (Глав)
16:00Величково
-:-Тракия (Пз)
16:00Локомотив (Септ)
-:-Брацигово

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Вихър (Ветрен)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Родопи (Коз)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Спартак (Кал)
16:00Балкан (Варвара)
-:-Сарая

Кой е тук?

В момента има 31 посетителя в сайта

Приятели

. .
.