Чепинец рухна пред класата на ЦСКА ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 23 Август 2015 23:40
ЦСКА продължава с пълен актив и без допуснат гол в трета дивизия (ФОТО: Киро Киров)

Отборът на ЦСКА записа най-внушителната си победа до момента в Югозападната "В" група. "Армейците" сразиха със 7:0 тима на Чепинец в двубой, игран пред близо 4500 зрители на стадион "Българска армия" в столицата.

"Червените" поведоха с попадение от дузпа, отсъдена в 7-та минута за нарушение срещу Самир Аясс. Точен от бялата точка бе Костадин Хазуров. Отново той две по-късно засече с глава центриране на Александър Александров, покачвайки на 2:0. С шут от границата на наказателното поле Йордан Йорданов даде класически аванс на ЦСКА в 12-та минута.

Костадин Хазуров (вляво) вкара първите две попадения за ЦСКА, до него Мартин Костов (ФОТО: Киро Киров)

В 33-та центриране на Станислав Маламов отдясно завърши с точен изстрел на 17-годишния Павел Головодов за 4:0. В 39-та минута капитанът Борис Галчев отбеляза директно от фаул за 5:0.

През втората част темпото на игра като цяло спадна. В 50-та минута юношата Головодов реализира втория си гол в мача за 6:0. Най-чистата възможност за Чепинец дойде в 66-та минута, когато Аспарух Василев изскочи сам срещу ветерана Стоян Колев, но вратаря на ЦСКА изби топката.

17-годишният талант Павел Головодов (в червено) се отличи с 2 гола срещу Чепинец (ФОТО: Киро Киров)

Крайното 7:0 в полза на лидера в Югозападната "В" група оформи Самир Аясс, който се разписа в 85-та минута.

Състав на ЦСКА:

12. Стоян Колев, 4. Божидар Чорбаджийски, 6. Александър Бранеков, 8. Борис Галчев - капитан (54' - 22. Николай Цветков), 10. Александър Александров (18' - 11. Павел Головодов), 13. Йордан Йорданов, 14. Самир Аясс, 17. Милен Кикарин, 20. Станислав Маламов (46' - 23. Владислав Узунов), 24. Костадин Хазуров, 25. Ангел Грънчов.

Резерви: 1. Анатоли Господинов; 2. Васил Попов, 9. Преслав Йорданов, 21. Виктор Райчев.

Старши треньор: Христо Янев

Състав на Чепинец:

1. Илиян Георгиев, 19. Пламен Гигов, 5. Мартин Костов, 6. Николай Байраков - капитан, 11. Славиян Костадинов, 14. Алек Манолов, 4. Георги Дончев (46' - 15. Дейвид Пенчев), 10. Милен Иванов, 9. Христо Сталев (70' - 20. Михаил Михайлов), 18. Аспарух Василев, 7. Игнат Дамянов (56' - 21. Деян Костадинов).

Резерви: 12. Илиян Брадваров; 3. Вълчо Георгиев, 2. Силвестър Атанасов, Илиян Генов.

Старши треньор: Атанас Стоилов

Главен съдия - Петър Доровски (София)

Асистенти - Светлин Симеонов и Красимир Миланов (София)

Резервен съдия - Павел Цеков (София)

Делегат на БФС - Пламен Коцев (София).

Стадион "Българска армия" - 4500 зрители.

fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg

Крайно класиране - ЮЗ 3-та лига

1Струмска слава (Радомир)34+5678
2Септември (Симитли)34+34 72
3 Миньор (Перник)34+2168