СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Чепинец рухна пред класата на ЦСКА ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 23 Август 2015 23:40
ЦСКА продължава с пълен актив и без допуснат гол в трета дивизия (ФОТО: Киро Киров)

Отборът на ЦСКА записа най-внушителната си победа до момента в Югозападната "В" група. "Армейците" сразиха със 7:0 тима на Чепинец в двубой, игран пред близо 4500 зрители на стадион "Българска армия" в столицата. 

"Червените" поведоха с попадение от дузпа, отсъдена в 7-та минута за нарушение срещу Самир Аясс. Точен от бялата точка бе Костадин Хазуров. Отново той две по-късно засече с глава центриране на Александър Александров, покачвайки на 2:0. С шут от границата на наказателното поле Йордан Йорданов даде класически аванс на ЦСКА в 12-та минута.

Костадин Хазуров (вляво) вкара първите две попадения за ЦСКА, до него Мартин Костов (ФОТО: Киро Киров)

В 33-та центриране на Станислав Маламов отдясно завърши с точен изстрел на 17-годишния Павел Головодов за 4:0. В 39-та минута капитанът Борис Галчев отбеляза директно от фаул за 5:0.

През втората част темпото на игра като цяло спадна. В 50-та минута юношата Головодов реализира втория си гол в мача за 6:0. Най-чистата възможност за Чепинец дойде в 66-та минута, когато Аспарух Василев изскочи сам срещу ветерана Стоян Колев, но вратаря на ЦСКА изби топката.

17-годишният талант Павел Головодов (в червено) се отличи с 2 гола срещу Чепинец (ФОТО: Киро Киров)

Крайното 7:0 в полза на лидера в Югозападната "В" група оформи Самир Аясс, който се разписа в 85-та минута.

Състав на ЦСКА:

12. Стоян Колев, 4. Божидар Чорбаджийски, 6. Александър Бранеков, 8. Борис Галчев - капитан (54' - 22. Николай Цветков), 10. Александър Александров (18' - 11. Павел Головодов), 13. Йордан Йорданов, 14. Самир Аясс, 17. Милен Кикарин, 20. Станислав Маламов (46' - 23. Владислав Узунов), 24. Костадин Хазуров, 25. Ангел Грънчов.

Резерви: 1. Анатоли Господинов; 2. Васил Попов, 9. Преслав Йорданов, 21. Виктор Райчев.

Старши треньор: Христо Янев

Състав на Чепинец:

1. Илиян Георгиев, 19. Пламен Гигов, 5. Мартин Костов, 6. Николай Байраков - капитан, 11. Славиян Костадинов, 14. Алек Манолов, 4. Георги Дончев (46' - 15. Дейвид Пенчев), 10. Милен Иванов, 9. Христо Сталев (70' - 20. Михаил Михайлов), 18. Аспарух Василев, 7. Игнат Дамянов (56' - 21. Деян Костадинов).

Резерви: 12. Илиян Брадваров; 3. Вълчо Георгиев, 2. Силвестър Атанасов, Илиян Генов.

Старши треньор: Атанас Стоилов

Главен съдия - Петър Доровски (София)

Асистенти - Светлин Симеонов и Красимир Миланов (София)

Резервен съдия - Павел Цеков (София)

Делегат на БФС - Пламен Коцев (София).

Стадион "Българска армия" - 4500 зрители.

Георги БЕЛЕВ

 
fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VI кръг

16 септември 2017 г. (събота) - 17:00 ч.

КРГерманея (Сб)0:1Хебър (Пз)
КРСвобода (Пещера)1:0 Марек (Дупница)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРБотев (Ихтиман)1:4Чавдар (Етрополе)
КРПирин (Разлог)1:0Миньор (Пк)
КРРилски спортист1:1Пирин (ГД)
КРОФК Елин Пелин2:0Балкан (Бот)
КРЦСКА 1948 (Сф)2:0Септември (Сим)
КРБеласица (Пч)1:0Сливнишки герой

"А" ОФГ Пз - V кръг

16 септември 2017 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)2:3Балкан (Варвара)
КРОборище II (Пан)1:3Брацигово
КРЛевски (Пат)2:1Величково
КРВихър (Ветрен)1:0Тракиец (Глав)
КРТракия (Пз)3:0Зенит (В. дол)

17 септември 2017 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Спартак (Кал)
КРРодопи (Коз)0:3Чико-Бунара (Бяга)
КРСарая3:2Братаница
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - III кръг

17 септември 2017 г. (неделя) - 11:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:4Ботев 57 (Сф)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)6+1316
2Вихрен (Сандански)6+1215
3 Хебър (Пазарджик)6+615
 4  Септември (Симитли)6+812
5 Банско6+412
6 Беласица (Петрич)6-111
7 Чавдар (Етрополе)6+210
8Миньор (Перник)6+110
9Свобода (Пещера)6 010
10
Сливнишки герой (Сливница)6-19
11Рилски спортист (Самоков)6 07
 12 Пирин (Разлог)6-25
13Марек (Дупница)6-15
14Балкан (Ботевград)6-45
 15  Пирин (Гоце Делчев)6-85
16ОФК Елин Пелин6-54
17Германея (Сапарева баня)6-111
18Ботев (Ихтиман)6-131
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - VII кръг

23 септември 2017 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Хебър (Пз)-:-ОФК Елин Пелин
17:00Сливнишки герой-:-Свобода (Пещера)
17:00Миньор (Пк)-:-Германея (Сб)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Пирин (Разлог)
17:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
17:00Пирин (ГД)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00Балкан (Бот)-:-Вихрен (Санд)
17:00Банско-:-Беласица (Пч)
17:00Марек (Дупница)-:-ЦСКА 1948 (Сф)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)5+2215
2Балкан (Варвара)5+1115
3 Брацигово5+1115
 4  Левски (Паталеница)5+312
5 Чепинец (Велинград)5+1310
6 Вихър (Ветрен)5+19
7 Сарая5-19
 8 Тракия (Пазарджик)5-117
9Спартак (Калугерово)5+56
10
Оборище II (Панагюрище)5-26
11Локомотив (Септември)5-14
 12 Величково5-14
13Братаница5-143
14Тракиец (Главиница)5-51
 15  Зенит (Ветрен дол)5-201
16Родопи  (Козарско)5-110
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - VII кръг

22 септември 2017 г. (петък) - 17:00 ч.

17:00Братаница-:-Тракия (Пз)
17:00Балкан (Варвара)-:-Величково
17:00Тракиец (Глав)-:-Родопи (Коз)
17:00Зенит (В. дол)-:-Оборище II (Пан)
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Пат)
17:00Брацигово-:-Вихър (Ветрен)

23 септември 2017 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Спартак (Кал)-:-Сарая

24 септември 2017 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 66 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер