СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец рухна пред класата на ЦСКА ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 23 Август 2015 23:40
ЦСКА продължава с пълен актив и без допуснат гол в трета дивизия (ФОТО: Киро Киров)

Отборът на ЦСКА записа най-внушителната си победа до момента в Югозападната "В" група. "Армейците" сразиха със 7:0 тима на Чепинец в двубой, игран пред близо 4500 зрители на стадион "Българска армия" в столицата. 

"Червените" поведоха с попадение от дузпа, отсъдена в 7-та минута за нарушение срещу Самир Аясс. Точен от бялата точка бе Костадин Хазуров. Отново той две по-късно засече с глава центриране на Александър Александров, покачвайки на 2:0. С шут от границата на наказателното поле Йордан Йорданов даде класически аванс на ЦСКА в 12-та минута.

Костадин Хазуров (вляво) вкара първите две попадения за ЦСКА, до него Мартин Костов (ФОТО: Киро Киров)

В 33-та центриране на Станислав Маламов отдясно завърши с точен изстрел на 17-годишния Павел Головодов за 4:0. В 39-та минута капитанът Борис Галчев отбеляза директно от фаул за 5:0.

През втората част темпото на игра като цяло спадна. В 50-та минута юношата Головодов реализира втория си гол в мача за 6:0. Най-чистата възможност за Чепинец дойде в 66-та минута, когато Аспарух Василев изскочи сам срещу ветерана Стоян Колев, но вратаря на ЦСКА изби топката.

17-годишният талант Павел Головодов (в червено) се отличи с 2 гола срещу Чепинец (ФОТО: Киро Киров)

Крайното 7:0 в полза на лидера в Югозападната "В" група оформи Самир Аясс, който се разписа в 85-та минута.

Състав на ЦСКА:

12. Стоян Колев, 4. Божидар Чорбаджийски, 6. Александър Бранеков, 8. Борис Галчев - капитан (54' - 22. Николай Цветков), 10. Александър Александров (18' - 11. Павел Головодов), 13. Йордан Йорданов, 14. Самир Аясс, 17. Милен Кикарин, 20. Станислав Маламов (46' - 23. Владислав Узунов), 24. Костадин Хазуров, 25. Ангел Грънчов.

Резерви: 1. Анатоли Господинов; 2. Васил Попов, 9. Преслав Йорданов, 21. Виктор Райчев.

Старши треньор: Христо Янев

Състав на Чепинец:

1. Илиян Георгиев, 19. Пламен Гигов, 5. Мартин Костов, 6. Николай Байраков - капитан, 11. Славиян Костадинов, 14. Алек Манолов, 4. Георги Дончев (46' - 15. Дейвид Пенчев), 10. Милен Иванов, 9. Христо Сталев (70' - 20. Михаил Михайлов), 18. Аспарух Василев, 7. Игнат Дамянов (56' - 21. Деян Костадинов).

Резерви: 12. Илиян Брадваров; 3. Вълчо Георгиев, 2. Силвестър Атанасов, Илиян Генов.

Старши треньор: Атанас Стоилов

Главен съдия - Петър Доровски (София)

Асистенти - Светлин Симеонов и Красимир Миланов (София)

Резервен съдия - Павел Цеков (София)

Делегат на БФС - Пламен Коцев (София).

Стадион "Българска армия" - 4500 зрители.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 22 посетителя в сайта

Приятели

. .
.