СКОНТО ООД

altech.bg%20
Крайно есенно класиране в ЮЗ "В" група за сезон 2015/16 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 29 Ноември 2015 21:32

Ю Г О З А П А Д Н А "В" А Ф Г

сезон 2015/16 г.

КРАЙНО ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 ЦСКА /СОФИЯ/ 16 16 0 0 65 1 48
2 ВИТОША /БИСТРИЦА/ 16 13 1 2 40 10 40
3 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 16 12 1 3 36 17 37
4 СЕПТЕМВРИ /СОФИЯ/ 16 10 2 4 36 17 32
5 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 16 10 1 5 28 18 31
6 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 16 9 3 4 29 20 30
7 ЧИКО /БЯГА/ 16 7 3 6 31 29 24
8 СТРУМСКА СЛАВА /РАДОМИР/ 16 6 5 5 27 24 23
9 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 16 6 2 8 15 17 20
10 ЧЕПИНЕЦ /ВЕЛИНГРАД/ 16 5 4 7 22 38 19
11 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 16 5 1 10 17 36 16
12 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 16 4 3 9 17 35 15
13 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 16 4 3 9 21 26 15
14 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 16 4 2 10 19 30 14
15 ГЕРМАНЕЯ /САПАРЕВА БАНЯ/ 16 3 3 10 15 40 12
16 БАЛКАН /ВАРВАРА/ 16 1 4 11 15 38 7
17 СОФИЯ 2010 /СОФИЯ/ 16 2 0 14 13 50 6

  Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

ПФК "Локомотив" (София) е изваден от състава на ЮЗ "В" АФГ с решение на СТК при ЗС на БФС - София от 25.08.2015 г. заради две неявявания на срещи от първенството.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 63 посетителя в сайта

Приятели

. .
.