СКОНТО ООД

altech.bg%20
Локомотив (Сф) си избра наставник - шампион ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 21 Юли 2015 20:34
 
Валерий Дамянов

Новите шефове на столичния Локомотив утвърдиха за старши треньор на тима Валерий Дамянов. Опитният специалист ще изведе за първа тренировка „железничарите“ в четвъртък (23 юли). Столичният клуб е сред участниците в Югозападната „В“ група, след като заедно с тимовете на ЦСКА и Марек (Дупница) не получиха лиценз за професионалния футбол.

Валерий Дамянов е бивш играч на Локомотив и има дългогодишен стаж като треньор в детско-юношеската школа на столичани. През миналия шампионат специалистът водеше два тима в трета дивизия. През есента Дамянов бе начело на Миньор (Перник), а през пролетта бе наставник на Оборище (Панагюрище). 57-годишният селекционер изведе „воеводите“ до историческа промоция в „Б“ група, но веднага след края на първенството си тръгна от стадион „Орчо войвода“. Валерий Дамянов е и старши треньор на националния аматьорски отбор на България.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg Magicshop.bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXII кръг

19 май 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМарек (Дупница)1:3Хебър (Пз)
КРСвобода (Пещера)3:3ОФК Елин Пелин
КРСливнишки герой4:0Балкан (Бот)
КРРилски спортист3:1Пирин (Разлог)
КРБотев (Ихтиман)0:0Банско
КРПирин (ГД)1:1Чавдар (Етрополе)
КРЦСКА 1948 (Сф)7:1Германея (Сб)
КРБеласица (Пч)2:1Вихрен (Санд)

19 май 2018 г. (събота) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)1:4Миньор (Пк)       

"А" ОФГ Пз - XXIX кръг

19 май 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КРРодопи (Коз)2:2Тракия (Пз)
КРБрацигово3:4Братаница
КРВихър (Ветрен)3:2Оборище II (Пан)
КРЧико-Бунара (Бяга)10:0Локомотив (Септ)
СЛЗенит (В. дол)0:3 Балкан (Варвара)
КРТракиец (Глав)4:4Спартак (Кал)

19 май 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

КР  Величково3:1Чепинец (Вел)
КРЛевски (Пат)5:2Сарая
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)32+7688
2Хебър (Пазарджик)32+4882
3 Вихрен (Сандански)32+1958
 4  Банско32+1451
5 Миньор (Перник)32+1050
6 Чавдар (Етрополе)
32+1248
7 Септември (Симитли)
32+947
8Сливнишки герой (Сливница)
32+944
9Балкан (Ботевград)
32-840
10
Пирин (Разлог)
32+338
11Беласица (Петрич)
32-838
 12 Ботев (Ихтиман)
32-2437
13Свобода (Пещера)32-2037
14Марек (Дупница)32-1236
 15  Рилски спортист (Самоков)32-1033
16Германея (Сапарева баня)32-2931
17Пирин (Гоце Делчев)32-4028
18ОФК Елин Пелин32-4921
 

Есенно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXIII кръг

26 май 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00
Хебър (Пз)-:-Сливнишки герой
18:00Вихрен (Санд)-:-Свобода (Пещера)
18:00  Балкан (Бот)-:-Банско
18:00Миньор (Пк)-:-Марек (Дупница)
18:00Пирин (Разлог)-:-Пирин (ГД)
18:00Германея (Сб)-:-Рилски спортист
18:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Чавдар (Етрополе)-:-Септември (Сим)
18:00ОФК Елин Пелин-:-ЦСКА 1948 (Сф)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)28+9576
2Брацигово28+4062
3 Балкан (Варвара)28+4061
 4 Левски (Паталеница)28+3359
5 Чепинец (Велинград)28+5058
6Вихър (Ветрен)28-2038
7Оборище II (Панагюрище)
28-238
 8 Величково28+237
9Локомотив (Септември)28-1733
10
Сарая28-832
11Тракиец (Главиница)28-1931
 12 Родопи (Козарско)28-930
13Тракия (Пазарджик)28-3929
14Спартак (Калугерово)28-827
 15  Братаница28-5821
16Зенит (Ветрен дол)28-8013
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

"А" ОФГ Пз - XX кръг

24 май 2018 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

18:00Спартак (Кал)-:-Чепинец (Вел)        
18:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
18:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
18:00Величково-:-Левски (Пат)
18:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
18:00Братаница-:-Сарая
18:00Тракиец (Глав)-:-Вихър (Ветрен)
СЛЗенит (В. дол)0:3Тракия (Пз)
 

Кой е тук?

В момента има 42 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер