СКОНТО ООД

altech.bg%20
Рилецо стартира с 22-ма, чака бивши национали ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 10 Юли 2015 23:36
 
Петър Аджов

С 22 играчи в началото на седмицата започна своята подготовка за новото първенство в Югозападната „В“ група тимът на Рилски спортист (Самоков). Селекцията на старши треньора Петър Аджов включваше шестима футболисти, които ще минат пробен период при „скиорите“. Сред тях са бивши играчи на дублиращите отбори на столичните ЦСКА, Левски и Локомотив, както и дупнишкия Марек. До края на подготовката се очакват поне още толкова състезатели да бъдат тествани с екипа на самоковския клуб. Рилски спортист ще се готви за новото първенство изцяло при домашни условия.

„Скиорите“ вече уредиха и три контроли. На 18 юли техен противник ще бъде Марек (Дупница), а седмица по-късно предстои мач срещу Велбъжд (Кюстендил). На 1 август идва ред и на спаринг срещу столичния Славия. С оглед на очертаващия се цикъл сряда – неделя в първенството от клуба ще търсят още съперници за контролни мачове.

От треньорския щаб на самоковци анонсираха привличането на двама класни състезатели, играли за Левски (София) в миналото.

„Почти сигурно ще картотекираме за новия сезон в трета дивизия двама бивши национали, които ще са изненадата в нашата селекция“, заявиха пред velsport24.com от щаба на Рилецо.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

15 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КРНадежда (Добр)
0:3Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)1:1Сливнишки герой
КРБотев (Ихтиман)
1:2Балкан (Бот)
КРЧавдар (Етрополе)
1:4Банско
КРМарек (Дупница)1:1Миньор (Пк)
КРВелбъжд (Кн)
0:0Септември (Сим)
КРРилски спортист
1:0Спортист (Своге)
КРВихрен (Санд)
1:0Германея (Сб)
КРПирин (Разлог)
0:0Беласица (Пч)

"А" ОФГ Пз - V кръг

15 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КР  Марица (Белово)1:1Балкан (Варвара)
КРСарая
0:3Брацигово
КРРодопи (Коз)
2:4Величково

16 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР Чепинец (Вел)
2:1Левски (Пат)
КРЧико-Бунара (Бяга)
2:0Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)
1:2Тракиец (Глав)
КР Вихър (Ветрен)
6:0Ботев (М. клисура)
КРОборище II (Пан)
2:0Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - I кръг

16 септември 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)5:1Чепинец (Вел)    
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
7+1219
2Пирин (Разлог)
7+1116
3 Сливнишки герой (Сливница)
7+714
 4  Оборище (Панагюрище)
7+614
5 Германея (Сапарева баня)
7-213
6 Банско
7+612
7Вихрен (Сандански)
7-1 12
8Рилски спортист (Самоков)
7-211
9Балкан (Ботевград)
7-110
10
Септември (Симитли)
7-210
11Миньор (Перник)
7+18
 12 Беласица (Петрич)
7+18
13Марек (Дупница)
7 07
14Чавдар (Етрополе)
7 06
 15  Ботев (Ихтиман)
7-66
16Надежда (Доброславци)
7-105
17Спортист (Своге)
7-55
18Велбъжд (Кюстендил)
7-152
 

Подробно класиране

Голмайстори (след V кръг) - ЮЗ ТЛ

6Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
5Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
5Руслан ИвановХебър (Пазарджик)

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Хебър (Пз)
-:-Велбъжд (Кн)
17:00Септември (Сим)
-:-Оборище (Пан)
17:00Ботев (Ихтиман)
-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Банско
-:-Надежда (Добр)
17:00Миньор (Пк)
-:-Рилски спортист
17:00Сливнишки герой
-:-Вихрен (Санд)
17:00Спортист (Своге)
-:-Пирин (Разлог)
17:00Германея (Сб)
-:-Марек (Дупница)
17:00Балкан (Бот)
-:-Беласица (Пч)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
5+1513
2Балкан (Варвара)
5+813
3Чепинец (Велинград)
5+612
 4 Левски (Паталеница)
5+49
5Брацигово
5+49
6Оборище II (Панагюрище)
5+48
7Вихър (Ветрен)
5+47
 8 Марица (Белово)
5+27
9Сарая
5-27
10
Тракия (Пазарджик)
5-26
11Величково
5-55
 12 Тракиец (Главиница)
5-65
13Ботев (Момина клисура)
5-104
14Родопи (Козарско)
5-53
 15  Локомотив (Септември)
5-63
 16 Спартак (Калугерово)
5-111
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Родопи (Коз)
-:-Марица (Белово)
17:00Левски (Пат)
-:-Оборище II (Пан)
17:00Тракия (Пз)
-:-Сарая
17:00Величково
-:-Тракиец (Глав)

23 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Ботев (М. клисура)
-:-Чепинец (Вел)
17:00Локомотив (Септ)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Брацигово-:-Спартак (Кал)
17:00Балкан (Варвара)
-:-Вихър (Ветрен)

Кой е тук?

В момента има 28 посетителя в сайта

Приятели

. .
.