СКОНТО ООД

altech.bg%20
Изтеглиха жребия за Югозападната „В” група ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 03 Август 2009 14:52

 Костадин Ачев
Пирин 2001 (Благоевград) срещу Чепинец (Велинград), повели тегленият днес жребий в ЗС на БФС – София. Представител на клуба от курортния град бе техническия директор Костадин Ачев.

Въпреки изтегления жребия има доста неизвестни около окончателния съства на групата. Няколко отбора все още не са на 100% сигурни за новото първенство. До броени дни ще стане ясно дали някой от тях ще се откаже от участие в Югозападната В група.

 

Югозападна "В" АФГ - сезон 2009/2010
I кръг - 16 август (неделя) 2009 година от 18 часа

Банско II (Банско) - Перун (Кресна)                        
Витоша (Бистрица) - Бенковски (Пазарджик)                  
Пирин 2001 (Благоевград) - Чепинец (Велинград)             
Пирин 2002 (Разлог) - Струмска слава 1927 (Радомир)        
Левски 1923 (Елин Пелин) - Германея (Сапарева баня)        
Малеш (Микрево) - Миньор 1919 (Перник)                     
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)          
Костинброд (Костинброд) - Миньор (Бобов дол)               
Хебър (Пазарджик) - Места 2005 (Хаджидимово)               
Нови Искър (Нови Искър) - Велбъжд (Кюстендил)              

 
Следете ни в:

"А" РГ Пз - XX кръг

3 март 2021 г. (сряда) - 15:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:0Чепинец (Вел)
КРМарица (Белово)0:3Чико-Бунара (Бяга)
КРСпартак (Кал)1:3Балкан (Варвара)
КРЛозен1:6Левски (Пат)
КРВеличково4:0Тракиец (Глав)
КРЛевски (Ракитово)2:4Оборище II (Пан)
КРТракия (Пз)1:0Родопи (Коз)
КРБрацигово5:1Локомотив (Септ)
 Сарая-почива

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)1:1Гранит (Владая)
КРНадежда (Добр)1:1Марек (Дупница)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Банско
КРБалкан (Бот)7:1Перун (Кресна)
КРСливнишки герой1:0Рилски спортист
КРФК Кюстендил2:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)2:0Велбъжд (Кн)
КРПирин (Разлог)4:2Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)2:0Пирин (ГД)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил19+2944
2Беласица (Петрич)18+1743
3Марек (Дупница)19+3243
4Вихрен (Сандански)19+21 43
5Чавдар (Етрополе)19+1535
6Ботев (Ихтиман)19+1632
7Оборище (Панагюрище)19+728
8
Пирин (Гоце Делчев)19+426
9
Пирин (Разлог)18-425
10
Балкан (Ботевград)18+825
11Сливнишки герой (Сливница)19+324
12Рилски спортист (Самоков)18-221
13Надежда (Доброславци)18-1020
14Левски (Чепинци)19-2217
 15  Гранит (Владая)19-2613
16Велбъжд (Кюстендил)19-3212
17Перун (Кресна)19-2912
18Банско18-275
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4551
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)18+4648
 4 Марица (Белово)18+1934
5Левски (Паталеница)18+1128
6Чепинец (Велинград)18+1428
7Локомотив (Септември)18+126
 8 Спартак (Калугерово)18-2023
9Величково18-623
10
Родопи (Козарско)17-623
11Тракиец (Главиница)18-1519
 12 Вихър (Ветрен)18-1519
13Тракия (Пазарджик)18-1818
14Оборище II (Панагюрище)18-3116
15Левски (Ракитово)18-1116
16Сарая18-3514
17Лозен18-412
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 22 посетителя в сайта

Приятели

. .
.