СКОНТО ООД

altech.bg%20
Съдийки взеха последния мач на Оборище в трета дивизия ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 31 Май 2015 10:03

Християна Гутева (с топката) свири последната изява на Оборище и Спортист във ЮЗ "В" група

Столичанката Християна Гутева получи наряд за неделната среща между шампиона Оборище (Панагюрище) и изпадналия тим на Спортист (Своге). Мачът е от последния кръг от първенството на Югозападната "В" група. След срещата домакините ще бъдат наградени за първото си място от Зоналния съвет на БФС.

Двубоят между Пирин (Гоце Делчев) и Вихрен (Сандански) е поверен на рекордьора през този сезон Методи Павлов. Арбитърът от София ще запише мач №8 в това първенство на трета дивизия.

Сблъсъкът между Витоша (Бистрица) и Миньор (Перник) ще свири столичанинът Станимир Тренчев.

Софиянецът Иван Иванов ще надува свирката и в другия мач на територията на столицата, който противопоставя тимовете на Конелиано и Сливнишки герой (Сливница).

Съставът на Германея (Сапарева баня) приема съседите си от Велбъжд (Кюстендил). Двубоят ще реферира перничанинът Мартин Спасов.

Кюстендилецът Емилиян Антонов пък ще бъде главен арбитър на мача между Балкан (Варвара) и Рилски спортист (Самоков).

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)34+7992
2Хебър (Пазарджик)34+4884
3 Вихрен (Сандански)34+2162
 4  Миньор (Перник)
34+1154
5 Банско
34+1453
6 Чавдар (Етрополе)
34+1452
7 Септември (Симитли)
34+950
8Сливнишки герой (Сливница)
34+946
9Беласица (Петрич)
34-642
10
Балкан (Ботевград)
34-1141
11Ботев (Ихтиман)
34-2340
 12 Свобода (Пещера)
34-2238
13Пирин (Разлог)
34 038
14Марек (Дупница)34-1337
 15  Рилски спортист (Самоков)
34-1136
16Германея (Сапарева баня)
34-2535
17Пирин (Гоце Делчев)34-3932
18ОФК Елин Пелин34-5521
 

Есенно класиране

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 59 посетителя в сайта

Приятели

. .
.