СКОНТО ООД

altech.bg%20
Съдийки взеха последния мач на Оборище в трета дивизия ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 31 Май 2015 10:03

Християна Гутева (с топката) свири последната изява на Оборище и Спортист във ЮЗ "В" група

Столичанката Християна Гутева получи наряд за неделната среща между шампиона Оборище (Панагюрище) и изпадналия тим на Спортист (Своге). Мачът е от последния кръг от първенството на Югозападната "В" група. След срещата домакините ще бъдат наградени за първото си място от Зоналния съвет на БФС.

Двубоят между Пирин (Гоце Делчев) и Вихрен (Сандански) е поверен на рекордьора през този сезон Методи Павлов. Арбитърът от София ще запише мач №8 в това първенство на трета дивизия.

Сблъсъкът между Витоша (Бистрица) и Миньор (Перник) ще свири столичанинът Станимир Тренчев.

Софиянецът Иван Иванов ще надува свирката и в другия мач на територията на столицата, който противопоставя тимовете на Конелиано и Сливнишки герой (Сливница).

Съставът на Германея (Сапарева баня) приема съседите си от Велбъжд (Кюстендил). Двубоят ще реферира перничанинът Мартин Спасов.

Кюстендилецът Емилиян Антонов пък ще бъде главен арбитър на мача между Балкан (Варвара) и Рилски спортист (Самоков).

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

13 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихрен (Санд)
1:2Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
1:0Банско
КРРилски спортист
2:0Сливнишки герой
КРБеласица (Пч)
1:1Миньор (Пк)
КРНадежда (Добр)
1:0Чавдар (Етрополе)
КРМарек (Дупница)
1:1Септември (Сим)
КРВелбъжд (Кн)
1:2Ботев (Ихтиман)
КРПирин (Разлог)
1:1Германея (Сб)
КРСпортист (Своге)
1:2Балкан (Бот)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXII кръг

13 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВеличково
0:0Марица (Белово)
КРРодопи (Коз)
1:3Вихър (Ветрен)
КР    Брацигово3:1 Тракиец (Глав)
КРЛокомотив (Септ)0:2Сарая

14 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРБалкан (Варвара)
0:0Чепинец (Вел)
КРЛевски (Пат)
0:5 Чико-Бунара (Бяга)
КРТракия (Пз)
0:3Спартак (Кал)
КРБотев (М. клисура)
3:3Оборище II (Пан) 

Обл. п-во за деца - XI кръг

13 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРСвобода (Пещ)0:4Чепинец (Вел)   
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)27+3769
2Оборище (Панагюрище)27+2462
3 Банско27+2049
 4  Вихрен (Сандански)27+948
5 Сливнишки герой (Сливница)27+2347
6 Пирин (Разлог)27+1344
7Миньор (Перник)27+942
8Рилски спортист (Самоков)27+239
9Беласица (Петрич)27+635
10
Чавдар (Етрополе)27+733
11Марек (Дупница)27-430
 12 Надежда (Доброславци)
27-1730
13Септември (Симитли)
27-529
14Германея (Сапарева баня)
27-2228
 15  Балкан (Ботевград)
27-1528
16Спортист (Своге)27-1427
17Ботев (Ихтиман)27-3125
18Велбъжд (Кюстендил)27-428
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXV кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
12Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
22+6361
2Чепинец (Велинград)
22+2849
3Сарая
22+1941
 4 Левски (Паталеница)
22+1740
5Балкан (Варвара)
22+1738
6Брацигово
22+1836
7Тракиец (Главиница)
22-1431
 8 Величково
22+430
9Тракия (Пазарджик)
22-1328
10
Спартак (Калугерово)
22+227
11Вихър (Ветрен)
22-1524
 12 Оборище II (Панагюрище)
22-1423
13Марица (Белово)
22-2020
14Родопи (Козарско)
22-1217
 15  Локомотив (Септември)
22-3815
 16 Ботев (Момина клисура)
22-4011
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 51 посетителя в сайта

Приятели

. .
.