СКОНТО ООД

altech.bg%20
Съдийки взеха последния мач на Оборище в трета дивизия ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 31 Май 2015 10:03

Християна Гутева (с топката) свири последната изява на Оборище и Спортист във ЮЗ "В" група

Столичанката Християна Гутева получи наряд за неделната среща между шампиона Оборище (Панагюрище) и изпадналия тим на Спортист (Своге). Мачът е от последния кръг от първенството на Югозападната "В" група. След срещата домакините ще бъдат наградени за първото си място от Зоналния съвет на БФС.

Двубоят между Пирин (Гоце Делчев) и Вихрен (Сандански) е поверен на рекордьора през този сезон Методи Павлов. Арбитърът от София ще запише мач №8 в това първенство на трета дивизия.

Сблъсъкът между Витоша (Бистрица) и Миньор (Перник) ще свири столичанинът Станимир Тренчев.

Софиянецът Иван Иванов ще надува свирката и в другия мач на територията на столицата, който противопоставя тимовете на Конелиано и Сливнишки герой (Сливница).

Съставът на Германея (Сапарева баня) приема съседите си от Велбъжд (Кюстендил). Двубоят ще реферира перничанинът Мартин Спасов.

Кюстендилецът Емилиян Антонов пък ще бъде главен арбитър на мача между Балкан (Варвара) и Рилски спортист (Самоков).

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Ботев (Ихтиман)
КРБеласица (Пч)
2:0Марек (Дупница)
КРФК Кюстендил3:0Сливнишки герой
КРНадежда (Добр)
1:5Вихрен (Санд)
КРСпортист (Своге)2:1Чавдар (Етрополе)
КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист
КРБалкан (Бот)3:2Банско
КРПирин (Разлог)3:0Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

4-та лига Пз - IX кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая1:0Тракия (Пз)
КРЛевски (Пат)0:0Величково 
КРБрацигово9:0Вихър (Ветрен)
КРЛозен0:1Родопи (Коз)

20 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КР
Светкавица (Син)
1:7Чепинец (Вел)
КРТракиец (Глав)0:2Чико-Бунара (Бяга)  
КРБалкан (Варвара)1:0Локомотив (Септ)
КРМарица (Белово)2:1Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
11+2329
2ФК Кюстендил12+1325
3Септември (Симитли)11+1023
4Вихрен (Сандански)11+10 23
5Спортист (Своге)11+522
6Оборище (Панагюрище)12+1121
7Сливнишки герой (Сливница)11+518
8
Беласица (Петрич)11+118
9
Банско11-111
10
Надежда (Доброславци)11-411
11Чавдар (Етрополе)12-210
  12Пирин (Разлог)11-510
13Ботев (Ихтиман)11-109
14Балкан (Ботевград)10-79
 15  Марек (Дупница)11-159
16Рилски спортист (Самоков)11-137
17Перун (Кресна)12-217
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

2 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Сливнишки герой-:-Оборище (Пан)
14:00Банско-:-Надежда (Добр)
14:00Рилски спортист-:-Беласица (Пч)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Септември (Сим)
14:00Марек (Дупница)
-:-Балкан (Бот)
14:00Миньор (Пк)-:-ФК Кюстендил
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Пирин (Разлог)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Спортист (Своге)
Перун (Кресна)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)9+4327
2Брацигово9+3821
3Чепинец (Велинград)9+2821
 4 Спартак (Калугерово)9+519
5Левски (Паталеница)9-117
6Балкан (Варвара)9+1316
7Марица (Белово)9+215
 8 Локомотив (Септември)9+413
9Величково9+111
10
Родопи (Козарско)9-111
11Тракиец (Главиница)9-49
 12 Сарая9-99
13Тракия (Пазарджик)9-126
14Лозен9-326
 15  Вихър (Ветрен)9-301
 16 Светкавица (Синитево)9-451
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XII кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Тракия (Пз)-:-Светкавица (Син)
14:00Брацигово-:-Балкан (Варвара)
14:00    Вихър (Ветрен)-:-Левски (Пат)
14:00Величково-:-Марица (Белово)
14:00 Тракиец (Глав)-:-Сарая

10 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Чепинец (Вел)        
14:00Родопи (Коз)-:-Спартак (Кал) 
14:00Локомотив (Септ)-:-Лозен

Кой е тук?

В момента има 32 посетителя в сайта

Приятели

. .
.