Баща и син с наряд за мача Чепинец - Велбъжд ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 15 Май 2015 23:59

Бисер Никифоров

Пернишка съдийска четворка получи назначение за неделното домакинство на Чепинец срещу гостите от Велбъжд (Кюстендил). Мачът във Велинград бе поверен на Любослав Любомиров. Негови асистенти ще бъдат съгражданите му Петър Рангелов и Виктор Лазаров. Четвърти арбитър е Бисер Никифоров. Делегат на двубоя е Емил Киров от Самоков.

Емил Киров

Любослав Любомиров ще ръководи втори мач в своята кариера на ниво трета дивизия. Перничанинът дебютира през есента с двубоя между Сливнишки герой (Сливница) и Спортист (Своге), завършил при резултат 4:0. Любослав Любомиров е син на добре познатия арбитър Бисер Никифоров, който ще влезе в ролята на четвърти съдия на двубоя между Чепинец и Велбъжд.

Сблъсъкът между велинградчани и кюстендилци е знаков за делегата на двубоя Емил Киров. Бившият рефер от Самоков преди повече от 10 години записа своя дебют в Югозападната „В“ група точно на мач между тези съперници. Срещата във Велинград между Чепинец и Велбъжд тогава приключи с категоричен успех за домакините с 4:0.