"Горските" приключиха с реми на собствена земя ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 24 Април 2015 10:57

Цветелин Тодоров от велинградчани (в зелено) и Ангел Узунов (в жълто-зелено) в епизод от двубоя

Футболният отбор на ПГГС "Христо Ботев" завърши 2:2 срещу Оборище (Панагюрище) в последното си домакинско изпитание за сезона.

Велинградският отбор допусна попадение в края на първата част. Точен за панагюрци в 41-та минута бе Стоян Конов.

След почивката възпитаниците на триото Муртин - Кривулев - Пандев осъществиха пълен обрат. В 50-та минута Валентин Кичиков възстанови равенството, а десет по-късно капитанът Людмил Кехайов се разписа за 2:1. Оборище стигна до равенството с гол на Георги Лисков в 76-та минута.

Селекцията на елитната горска гимназия няма повече домакински срещи през този сезон. Заключителното домакинство на тима срещу Стрелец (Стрелча) няма да се проведе, тъй като гостите напуснаха юношеското първенството. На велинградчани ще бъде присъдена служебна победа с резултат 3:0.

fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg

Крайно класиране - ЮЗ 3-та лига

1Струмска слава (Радомир)34+5678
2Септември (Симитли)34+34 72
3 Миньор (Перник)34+2168