СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Чепинец се класира на финал при набор 2002 ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 23 Април 2015 19:25
 
Талантите на Чепинец от набор 2002 (в жълто-синьо) записаха убедителен старт в Пазарджик

Селекцията на Чепинец стигна до финала на 2-дневния турнир в Пазарджик, който е част от програмата „Децата и футболът“. Проявата е за родените след 1 януари 2002 г.

13 отбелязани и нито един допуснат гол е равносметката за велинградските таланти в първия ден на надпреварата.

В първата си среща Чепинец отнесе с 9:0 връстниците си от Барикади (Стрелча). Във втория си двубой за деня играчите на треньорския тандем Минчев-Караманов пък преодоляха Оборище (Панагюрище) с 4:0.

Съперник на Чепинец във финала ще бъде отборът на Марица (Белово), който в полуфинала излъга Левски (Ракитово) с 2:1. В миналогодишното издание на турнира малките „чепинци“ финишираха на 2-то място след уникална драма с дузпи срещу Тракиец (Главиница).

В „малкия“ финал ще играят отборите на Оборище и Левски.

Общо 8 отбора участват в 10-то юбилейно издание на турнира в Пазарджик. Сред тях са още Орлета (Пазарджик), Батак и Брацигово. Организатори са ММС, БФС, АФБ и Община Пазарджик. Турнирът протича под патронажа на кмета Тодор Попов.

Георги БЕЛЕВ

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 13:30 ч.

КРСептември (Сим)1:0Банско               

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСвобода (Пещера)2:1Чавдар (Етрополе)
КРРилски спортист2:2Хебър (Пз)
КРВихрен (Санд)2:0Германея (Сб)
КРБотев (Ихтиман)3:1ОФК Елин Пелин
КРБеласица (Пч)1:3Пирин (Разлог)
КРМарек (Дупница)1:0Сливнишки герой
КРПирин (ГД)3:2Балкан (Бот)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЦСКА 1948 (Сф)2:1Миньор (Пк)      

Обл. п-во за деца - V кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)6:0Спартак (Кал)

"А" ОФГ Пз - X кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 13:30 ч.

КРБалкан (Варвара)5:0Тракиец (Глав)          
КРЗенит (В. дол)1:1Величково

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)3:0Вихър (Ветрен)         
КРБратаница3:8Левски (Пат)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)4:0Оборище II (Пан)
КРБрацигово5:4Чико-Бунара (Бяга)
КРСпартак (Кал)3:0Родопи (Коз)
КРСарая5:1Тракия (Пз)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - VIII кръг

22 октомври 2017 г. (неделя) - 12:00 ч.

КРЧавдар (Етр)7:0Чепинец (Вел)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)12+2232
2Вихрен (Сандански)12+1928
3 Септември (Симитли)12+1627
 4  Хебър (Пазарджик)12+1225
5 Миньор (Перник)12+420
6 Банско12+218
7 Пирин (Разлог)12+717
8Чавдар (Етрополе)12+117
9Сливнишки герой (Сливница)12-216
10
Рилски спортист (Самоков)12-115
11Марек (Дупница)12+215
 12 Свобода (Пещера)12-814
13Пирин (Гоце Делчев)12-813
14Беласица (Петрич)12-913
 15  Балкан (Ботевград)12-213
16Ботев (Ихтиман)12-198
17ОФК Елин Пелин12-158
18Германея (Сапарева баня)12-215
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

28 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Хебър (Пз)-:-Пирин (ГД)
16:00Пирин (Разлог)-:-Свобода (Пещера)
16:00Германея (Сб)-:-Беласица (Пч)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-ЦСКА 1948 (Сф)
16:00Миньор (Пк)-:-Рилски спортист
16:00Балкан (Бот)-:-Септември (Сим)
16:00ОФК Елин Пелин-:-Вихрен (Санд)
16:00Банско-:-Марек (Дупница)
16:00Сливнишки герой-:-Ботев (Ихтиман)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Брацигово10+1827
2Чико-Бунара (Бяга)10+3227
3 Балкан (Варвара)10+1925
 4  Левски (Паталеница)10+1221
5 Чепинец (Велинград)10+2120
6 Вихър (Ветрен)10+118
7Локомотив (Септември)10+715
 8 Сарая10+114
9Оборище II (Панагюрище)10 013
10
Спартак (Калугерово)10+612
11Тракия (Пазарджик)10-2211
 12 Величково10-79
13Зенит (Ветрен дол)10-266
14Тракиец (Главиница)10-165
 15  Братаница10-314
16Родопи  (Козарско)10-153
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XI кръг

 28 октомври 2017 г. (събота) - 12:00 ч.

12:00Тракия (Пз)-:-Балкан (Варвара)

28 октомври 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Величково-:-Братаница        

28 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

14:00Родопи (Коз)-:-Локомотив (Септ)       
16:00Тракиец (Глав)-:-Брацигово 

29 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Вихър (Ветрен)-:-Чепинец (Вел)            
16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Зенит (В. дол)
16:00Оборище II (Пан)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Спартак (Кал)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 47 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер