СКОНТО ООД

altech.bg%20
Бивш юноша на Левски свири Места - Вихрен ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 11 Април 2015 13:29
 
Петър Григоров

Столичният арбитър Петър Григоров ще ръководи двубоя между Места (Хаджидимово) и Вихрен (Сандански). Бившият юноша на столичния Левски ще бъде подпомаган от колегите си Стоян Владимиров от София и Мартин Никифоров от Перник. Четвърти арбитър е Станимир Тренчев от столицата. Делегат на двубоя е Петър Стайков от Пазарджик.

Срещата между Струмска слава (Радомир) и Рилски спортист е възложена на Йото Гарабедов от София.

Столичанинът Павел Цеков ще свири мача между Беласица (Петрич) и Балкан (Варвара).

Дербито между Витоша (Бистрица) и Оборище (Панагюрище) бе поверено на международния рефер Никола Попов.

Ивайло Ненков ще бъде главен съдия на мача Велбъжд (Кюстендил) - Спортист (Своге).

Пирин (Гоце Делчев) посреща Германея (Сапарева баня), а арбитър на двубоя ще бъде Васимир Ел-Хатиб от София. 

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)34+5490
2Оборище (Панагюрище)34+3375
3 Вихрен (Сандански)
34+1762
 4  Сливнишки герой (Сливница)
34+2558
5 Миньор (Перник)
34+2058
6 Банско
34+1957
7Пирин (Разлог)
34+1251
8Рилски спортист (Самоков)
34+549
9Беласица (Петрич)
34+646
10
Марек (Дупница)
34-241
11Септември (Симитли)
34-240
 12 Чавдар (Етрополе)
34+740
13Балкан (Ботевград)
34-1638
14Надежда (Доброславци)
34-2137
 15  Спортист (Своге)
34-1637
16Ботев (Ихтиман)
34-4032
17Германея (Сапарева баня)
34-3430
18Велбъжд (Кюстендил)34-678
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ Трета Лига

25Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
16Руслан ИвановХебър (Пз)
16Георги НедялковХебър (Пз)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 60 посетителя в сайта

Приятели

. .
.