СКОНТО ООД

altech.bg%20
Финалът Ботев (Пд) – Левски (Сф) идва във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 03 Април 2015 21:57
 
Отборът на Ботев (Пд) - набор 2001 в мача срещу Партизан (Белград) от турнира "Велинград къп 2014"

Велинград ще приеме престижен финал за Купата на БФС. Стадион „Чепинец“ ще бъде домакин на решителната среща за трофея при децата между Ботев (Пловдив) и Левски (София), научи от сигурен източник velsport24.com.

Финалът за Купата на БФС за родените през 2001 г. е насрочен за 16 април (четвъртък) от 16:00 ч. Първоначално мачът трябваше да се проведе на стадион „Георги Бенковски“ в Пазарджик, но впоследствие от БФС преместиха двубоя във Велинград.

Отборът на Ботев (Пд) от набор 2001 бе сред участниците на международния турнир „Велинград къп 2014“, организиран от Туристическа агенция „Национал Турс“ и общините Велинград и Ракитово. Първото издание на мащабната проява протече в началото на септември 2014 година. Малките „канарчета“ тогава завършиха на трето място в крайното класиране. Първенец пък стана тима на сръбския гранд Партизан (Белград), следван от отбора на Славия.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРФК Кюстендил1:3Оборище (Пан)
КРРилски спортист1:4Надежда (Добр)
КРСливнишки герой2:0Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)3:2Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
2:3Спортист (Своге)
КРМиньор (Пк)0:3Септември (Сим)
КРБанско2:0Пирин (Разлог)
КРВихрен (Санд)
3:2Перун (Кресна)
Чавдар (Етрополе)-почива

4-та лига Пз - XIII кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)3:0Тракия (Пз)
КРЛевски (Пат)3:3Тракиец (Глав)
КРСарая1:2Брацигово
КРЛозен3:3Вихър (Ветрен)     

17 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КР
Чепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР  Балкан (Варвара)1:1Чико-Бунара (Бяга)  
СЛСветкавица (Син)0:3Локомотив (Септ)
КРСпартак (Кал)0:3Величково
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
14+2433
2Септември (Симитли)14+1532
3Вихрен (Сандански)15+1332
4Спортист (Своге)14+7 28
5Оборище (Панагюрище)15+1528
6ФК Кюстендил14+725
7Беласица (Петрич)14+322
8
Сливнишки герой (Сливница)14+421
9
Банско14+620
10
Надежда (Доброславци)14-217
11Чавдар (Етрополе)14+116
  12Балкан (Ботевград)14-715
13Ботев (Ихтиман)14-1412
14Пирин (Разлог)14-1110
 15  Марек (Дупница)14-209
16Рилски спортист (Самоков)14-178
17Перун (Кресна)14-247
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XII кръг)

11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
9Методи КостовВихрен (Санд)
8Росен ЙордановМарек (Дупница)
8Александър АлександровФК Кюстендил

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

23 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Беласица (Пч)-:-Миньор (Пк)
14:00Надежда (Добр)-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Септември (Сим)-:-ФК Кюстендил
14:00Пирин (Разлог)-:-Марек (Дупница)
14:00Перун (Кресна)-:-Банско
14:00Балкан (Бот)-:-Сливнишки герой
14:00Спортист (Своге)-:-Рилски спортист
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Вихрен (Санд)
Оборище (Пан)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)11+4631
2Брацигово11+4227
3Чепинец (Велинград)11+2724
 4 Левски (Паталеница)11+1021
5Марица (Белово)11+721
6Локомотив (Септември)11+1019
7Спартак (Калугерово)11-119
 8 Балкан (Варвара)11+1017
9Величково11+214
10
Родопи (Козарско)11 014
11Тракиец (Главиница)11-213
 12 Сарая11-129
13Тракия (Пазарджик)11-109
14Лозен11-357
 15  Вихър (Ветрен)11-412
 16 Светкавица (Синитево)11-531
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XIV кръг

23 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00 Вихър (Ветрен)-:-Светкавица (Син)
14:00Балкан (Варвара)-:-Сарая
14:00Тракиец (Глав)-:-Лозен

24 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Величково-:-Чепинец (Вел)        
14:00Брацигово-:-Левски (Пат)
14:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
14:00Тракия (Пз)-:-Спартак (Кал) 
14:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)

Кой е тук?

В момента има 12 посетителя в сайта

Приятели

. .
.