СКОНТО ООД

altech.bg%20
Играч на Струмска слава изгоря за 10 мача ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 02 Април 2015 19:27
 
Димитър Петков

Шест лични и една отборна санкция наложи Дисциплинарната комисия при Зоналния съвет на БФС – София.

Най-тежкото наказание получи Димитър Петков. Състезателят на Струмска слава е със спрени права за срок от 10 срещи. Сумарната му санкция е за получен червен картон (2 мача) и опит за удар на длъжностно лице (8 мача). Отборът на Струмска слава стана първият отбор през пролетния дял, който не загуби от лидера Оборище (Панагюрище). Радомирци взеха точка след 1:1 пред собствена публика.

Заради 5-ти жълт картон за срок от 1 среща ще почиват Силвестър Атанасов от Чепинец (Велинград), Атанас Кръстев и Весислав Иванов от Места (Хаджидимово), Йордан Върбанов от Витоша (Бистрица) и Александър Митушев от Беласица (Петрич).

Наказателният отряд на БФС наложи имуществена санкция в размер на 125 лева на Миньор (Перник). Глобата е за хвърлени предмети от феновете на „жълто-черните“ по време на домакинството с Конелиано (4:1).

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+4938
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)14+3033
 4 Балкан (Варвара)14+2426
5Локомотив (Септември)14+1125
6Марица (Белово)14+823
7Левски (Паталеница)14+119
 8 Спартак (Калугерово)14-1119
9Величково14+418
10
Родопи (Козарско)14-417
11Тракиец (Главиница)14-816
 12 Сарая14-2112
13Лозен14-408
14Тракия (Пазарджик)14-237
 15  Вихър (Ветрен)14-572
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 17 посетителя в сайта

Приятели

. .
.